Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Reglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2017

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 30895
29.12.2016

Camp. Catalunya per EquipsReglament i Informació Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2017

Informació relativa al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2017. 1ª prova de la competició el dissabte 28 i diumenge 29 de gener
Els dies 28 i 29 de gener de 2017 es jugarà la 1ª prova del XXIII Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2017 als camps de: 
1ªDiv Gualta
2ªDiv E Platja d'Aro
2ªDiv O Portal del Roc
3ªDiv E Sant Cebrià
3ªDiv O El Vendrell
4ªDiv N Lloret
4ªDiv G1 Roc 3
4ªDiv G2 Teià

Clickar per veure el Reglament de la competició en format PDF

Nota: La 1ª seu de 3ª divisió Est s'ha canviat per la 1ª seu disponible segons els camps reserves resultants al sorteig de competicions oficials al no estar disponible el camp inicialment adjudicat.

  • Els clubs caldrà que enviïn el llistat d'equips participants fins el dia 15 de gener de 2017.
  • Els equips caldrà que enviïn el llistat de membres de l'equip fins el dia 15 de gener de 2017.
  • Un cop enviat el llistat de membres de l'equip, també caldrà que els equips realitzin l'alineació per la primera prova mitjançant el mòdul d'inscripcions a la plana www.pitch.cat fins el dia 25 de gener de 2017

S'informa als equips participants al Campionat de Catalunya per Equips FCPP - Interclubs ACPP 2017 de les dates de joc a les diferents divisions així com del calendari de seus de les diferents divisions i grups:

  1ª prova 2ª prova 3ª prova 4ª prova 5ª prova 6ª prova  7ª prova 8ª prova
  28,29/01 04,05/03 01,02/04 06,07/05 03,04/06 15,16/07 02,03/09  30/09,01/10
1ªDiv Gualta Fornells Oller d.Mas St.Jaume Bellpuig Can Cuyàs Badalona  Montseny
2ªDiv E Platja d'Aro Teià M.Gurumbau Mas Pagès Vallromanes Lloret  Franciac Gualta
2ªDiv O Portal d.Roc Oller d.Mas Bellpuig Can Rafel Lleida El Vallès  Can Cuyàs Vendrell
3ªDiv E St.Cebrià Hcp 1 Mas Pgès Peralada Tennis Mora Castelló Montseny  Fornells
3ªDiv O Vendrell Bellpuig Lleida Oller d.Mas Canal Olim. St.Jaume  bonÀrea Portal d.Roc
4ªDiv N Lloret Gualta Mas Nou Platja d'Aro Fornells Can Pascual  Castelló Franciac
4ªD.CS G1 Roc 3 M.Gurumbau Can Cuyàs Badalona El Vallès bonÀrea  St.Jaume St.Cebrià
4ªD.CS G2 Teià Montseny Tennis Mora Vallromanes Hcp 1 Cambrils  Can Rafel Figuerola
Per tal de que els equips puguin organitzar-se, s'informa del dia de joc de les diferents jornades:
      
1ª jornada
  • Dissabte 28 de gener: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 29 de gener: 2ª i 4ª divisió
2ª jornada
  • Dissabte 4 de març: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 5 de març: 1ª i 3ª divisió
3ª jornada
  • Dissabte 1 d'abril: 1ª i 3ª divisió.
  • Diumenge 2 d'abril: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 1 i diumenge 2 d'abril: Grups amb camp seu de 9 forats
4ª jornada
  • Dissabte 6 de maig: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 7 de maig: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 6 i diumenge 7 d'abril: Grups amb camp seu de 9 forats.
5ª jornada
  • Dissabte 3 de juny: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 4 de juny: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 3 i diumenge 4 de juny: Grups amb camp seu de 9 forats.
6ª jornada
  • Dissabte 15 de juliol: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 16 de juliol: 1ª i 3ª divisió
  • Dissabte 15 i diumenge 16 de juliol: Grups amb camp seu de 9 forats.
7ª jornada
  • Dissabte 2 de setembre: 1ª i 3ª divisió
  • Diumenge 3 de setembre: 2ª i 4ª divisió
  • Dissabte 2 i diumenge 3 de setembre: Grups amb camp seu de 9 forats.
8ª jornada
  • Dissabte 30 de setembre: 2ª i 4ª divisió
  • Diumenge 1 d'octubre: 1ª i 3ª divisió

Un cop finalitzada la preinscripció, s'informa que es permetrà l'inscripció de nous equips fins el 25 de gener sempre que al grup escollit quedin places disponibles fins a un màxim de 18 equips per grup.

Documentació a presentar fins el 15 de gener de 2017:
Full de presentació del llistat d'equips d'un club esportiu en pdf: descarregar aquí
Full de presentació del llistat de jugadors integrants dels equips en pdf: descarregar aquí

La configuració d'equips provisional fins al moment queda de la següent forma. Si algun club vol modificar el nom d'un equip, ho pot fer al enviar el llistat de jugadors integrants dels equips.

1a DIVISIÓ
1 GUALTA GRUP ESCRIVA INTERIORS
2 XERINOLA TENNIS MORA
3 CAN RAFEL
4 FRANCIAC
5 P&P BADALONA
6 JUGADORS DEL VALLES
7 SERRALLONGA
8 TEAM HCP 1
9 VALLROMANES
10 GUALTA WESTFALIA
11 FRANCIAC PITCH
12 PORTAL DEL ROC
13 P&P SANT CEBRIA
14 ROC 3
15 CALLEJEROS
16 P&P VALL D'ORDINO
17 MONTGROS G.
18 CANTERA BADALONA
 
2a DIVISIÓ EST 2a DIVISIÓ OEST
1 P&P PERALADA 1 CANAL OLIMPIC
2 PAPALUS 2 LLEIDA CARGOLS
3 P&P TEIA 3 SANT JAUME
4 MAS GURUMBAU 4 VENDRELL A
5 P&P LA GARRIGA TABLAO CORDOBES 5 DECATHLON P&P CAMBRILS
6 VALLROMANES B 6 CAN CUYAS I
7 PAR 2008 J+J 7 URGELL PITCH
8 DRACS DE FRANCIAC 8 FORA LIMITS & CAN MASCARO
9 ST ANDREWS P&P 9 LA FUSTA MONTADORES CITY
10 CLUB PALAMOS 10 bonArea A
11 PLATJA D'ARO RIDAURA 11 MANRESA OLLER DEL MAS
12 HANDICAP 21 SOTA PAR 12 UTECNOCIM ANOIA G. CLUB
13 AMICS DE FRANCIAC 13 VILAFORTUNY
14 VOY PA PAR P&P BADALONA 14 PENEDES NOVA GENT
15 FREELANCE P&P TEAM 15 ORFEO CATALONIA G.C.E.
16 CASPER TEAM 16 RCGP PITCH & PUTT
17 CAFE TORRES P&P CAN PASCUAL 17 LA FIGUEROLA RESORT
18 SANT CEBRIA BLAU 18 VENDRELL B
 
3a DIVISIÓ EST 3a DIVISIÓ OEST
1 CLUB ESPORTIU PANTIQUET 1 SANT CUGAT P&P
2 GUALTA EL TER 2 GOLFOS VENDRELL
3 PLATJA D'ARO CRISTINENC 3 WEDGE G. CLUB
4 4 CARRETERES MAS GURUMBAU 4 LOS GALLITOS
5 CASTELLO 5 CANAL OLIMPIC B
6 HCP 1 B 6 LOS IRREDUCTIBLES
7 XERINOLA HCP 1 7 PERITAS EN DULCE DE MIAMI PLAYA P&P
8 CLUB DE G. MARE NOSTRUM 8 @KIPILLU.CAT
9 ALBATROS 9 P&P PENEDES PASTES LA GRANJA
10 FORAT EN 1 TOT MOTOR 10 TEMPO TEAM & SORIANO
11 SANT CEBRIA GRIS 11 LA TRATTORIA URGELL
12 CLUB P&P SANT VICENÇ DE MONTALT REDINS 12 OLYMPVS ROC 3
13 ELS MATINERS DE FRANCIAC 13 ROC 3 DE VENDETTA
14 CHICAGO G. CLUB 14 GELIDA P&P
15 P&P FORNELLS CLUB 15 EL VALLES SENTMENAT
16 FRANCIAC PUTT 16 bonArea B
17 CLUB P&P 64 17 OLEASTRUM
18 FRANCIAC SWING FACTORY 18 VILAGOLF
 
4a DIVISIÓ CENTRE G1 4a DIVISIÓ CENTRE G2
1 COP A COP SANT JAUME 1 P&P TERRES DE L'EBRE
2 ARA LLEIDA P&P 2 LOS OTROS GALLITOS
3 SANT CUGAT P&P B 3 THE GOLFTROTTERS
4 AUTOPOWER URGELL 4 GOPRO MULLIGAN
5 TEMPO TEAM BLACK & SORIANO 5 VILASSAR PITCH & PUTT
6 CAN RAFEL B 6 P&P LA GARRIGA
7 SANT CEBRIA EVICERTIA 7 CAN CUYAS II
8 LOS PEGADORES 8 TEIA B
9 GOLDEN 3.0 LITMA 9 DREAM PIM BADALONA
10 SANT CEBRIA VERD 10 NOVAICARIA A
11 CANNONBALL 11 CLUB ESPORTIU LOPI
12 TROBADORS CLUB 12 JUGADORS DEL VALLES B
13 LA GARRIGA BEST 18 13 KEIK G. TEAM
14 DEVIL'S SWING BDN 14 BETULO
15 SANT CEBRIA RUSKY TEAM 15 PARES CAN CUYAS
16 NOVAICARIA B 16 CLUB P&P SANT VICENÇ DE MONTALT B
17  TEAM VALLES    
 
4a DIVISIÓ NORD  
1 PiP.CAT    
2 ELECTRIC PABLOS    
3 QUIMRIERA.COM    
4 FORAT NEGRE    
5 PAPLUS FORAT 19 L'ARC TAPES MALGRAT    
6 GUALTA TRAMUNTANA  
7 FRANCIAC SWING FACTORY REVOLUTION    
8 P&P CAN PASCUAL    
9 SEMAR    
10 VOLCANICS DE PERALADA    
11 PLATJA D'ARO CAVALL BERNAT    
12 SANT CEBRIA INVICTUS    
13 MAS PAGES    
14 P&P MAS NOU    
15 PERALADA JUNIOR TEAMS    
16 P&P MAS TORRELLAS    
17 P&P MAS TORRELLAS B    
18 CLUB GOLF I P&P PALAMOS    

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC