Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 28460
22.02.2016

JuvenilsInscripcions provisionals a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2016 que es juga al P&P Franciac (zona Est) i al P&P Can Cuyàs (zona Oest). Finalització de les inscripcions el dimecres 24 de febrer
PITCH & PUTT FRANCIAC - Zona Est
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 27/02/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el 22/02/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027489 BELLONCH MORENO, DAMIR 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
2 ACPP027574 MORA COLOMER, CLAUDIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
3 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 19,2 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
4 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
5 ACPP027480 APARICIO COLOMER, ROGER 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
6 ACPP027514 JULIA BALLUS, MARTI 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
7 ACPP027564 UCHA GONZALEZ, SERGIO 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)
8 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 13 Categoria Competició INDIVIDUAL
9 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)2,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 17,9 Categoria Competició GUALTA JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,6 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
14 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 5,9 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
15 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 6,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
16 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 6,5 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
17 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 7,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
18 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 12,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
19 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 12,3 Categoria Competició P&P PERALADA JUNIOR (COMPETICIÓ)
20 ACPP023675 TIMOSHENKO *, PAVEL 1,5 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
21 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 14 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
22 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 15,1 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
23 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 17 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
24 ACPP027631 REYES TORRES, SEBASTIAN 18,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
25 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 20,9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
26 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
27 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
28 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
29 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
30 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
31 ACPP027630 HIDALGO ESPARRAGA, IKER 21 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT FRANCIAC - Zona Est
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 28/02/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el 22/02/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació GUALTA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 17,9 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
5 ACPP027476 BERTRAN HERRAIZ, NURIA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
6 ACPP027477 BERTRAN HERRAIZ, MARTA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
7 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 10,6 Categoria Competició INDIVIDUAL
8 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 13,6 Categoria Competició INDIVIDUAL
9 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 15 Categoria Competició INDIVIDUAL
10 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 1,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 1,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 3,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP027330 CASAS CRUZ, ELISEU 5,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 7,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 10,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA (+)1,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
17 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 1,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIÓ)
CAN CUYÀS PITCH & PUTT - Zona Oest
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 27/02/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el 22/02/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026612 CARVAJAL FIGUEROL, JOSEP 15,4 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP027171 MASELLES PASCUAL, JOAN RAMON 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP027511 SANCHEZ MACIAS, VICTOR 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027512 FLIX FUENTES, MANUEL 21 Categoria Iniciació P&P LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 20,2 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 14,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
7 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 20 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
8 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
9 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 20.4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
10 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP027357 PEREZ GOMEZ, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3,2 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 0,8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 1,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 2,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 3,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 4,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 5,9 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 11,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 11,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 15,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP027220 SERRANO IBAÑEZ, CLAUDIA 21 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)2,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
24 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL (+)0,7 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
25 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 4,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
26 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 16 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
27 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 2,9 Categoria Competició PORTAL DEL ROC JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 3,6 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 8,1 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 16,8 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 19,9 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
CAN CUYÀS PITCH & PUTT - Zona Oest
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 28/02/16 a les 10:00
Inscripcions provisionals fins el 22/02/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027146 JULIA COMAS, JON 0,4 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP027247 MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP027658 GOMEZ ROCA, GERARD 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP027663 LOPEZ MARTINEZ, PANCHO 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027664 TELLO GUTIERREZ, MARC 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP027665 CERAIN MARTINEZ, JAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP027666 CABANES CISNEROS, BIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
11 EN TRAMIT SAN TOLL 0 Categoria Iniciació ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP027505 HENARES FERREIRA, DIANA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP027509 HERNANDEZ GARZON, SOFIA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP027660 PACHECO CANO, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 19,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
16 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 20,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
17 ACPP025108 MARES TORRENTS, LUCAS 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
18 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
19 ACPP027603 AMOR TOMAS, TOMAS 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
20 ACPP027141 GIL GONZALEZ, MARTA 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP027344 HOSSELET ARENA, LUCA 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP027484 ANDRE PORRAS, PHILIPPE EMMANUEL 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 4,6 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 9,6 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 19,4 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP021615 GONZALO FERNANDEZ, CARLOS 12,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 14,8 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP027659 PACHECO CANO, EDUARD 21 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 11,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
32 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 20,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
33 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 7,6 Categoria Competició G. URGELL - BELLPUIG JUVENIL (COMPETICIÓ)
CAN CUYÀS PITCH & PUTT - Zona Oest
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 28/02/16 a les 13:30
Inscripcions provisionals fins el 22/02/16
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP027506 FELIP MUSSI, CLARA 18,6 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
2 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 19,8 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
3 ACPP027647 VIDAL RIVERA, AITANA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
4 ACPP027649 PUJOL LOPEZ, PAULA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 12,9 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
6 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 16,7 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
7 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 18,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
8 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 18,6 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
9 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
10 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
11 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
12 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,3 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 1,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 2,9 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 7,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP027648 PUJOL LOPEZ, ALEJANDRO 17,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP027370 WYNEKEN CARRACEDO, POL 21 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP027708 SANCHEZ IBARZ, NOA 21 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 2,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
20 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 4,2 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC