Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Resultats a l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est a la 4a prova temporada 2015-2016

Ets a:  IniciNotíciesSèniorsNotícia id 27770
25.11.2015

SèniorsResultats a l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est a la 4a prova temporada 2015-2016

Resultats de la 4a prova de l'Intercamps Sènior Matxplay Zona Est jugat el 25 i 26 de novembre a Vallromanes, Hcp 1, Badalona i Montseny

 

Intercamps Matxplay 2015 - 2016

Classificació Acumulada Divisió 1

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

PUNTS

1

PLATJA D'ARO A

5

6,5

8

4,5

24

2

SANT CEBRIA C

3

5,5

8

5,5

22

3

HCP 1 SEMAR

6

2,5

6

4

18,5

4

SANT CEBRIA A

4

5,5

5

3,5

18

5

VALLROMANES A

4

6

2

2,5

14,5

6

PAPALUS A

2

2

3

5

12

7

SEMAR B

6

1,5

0

4

11,5

8

TENNIS MORA A

2

2,5

0

3

7,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Intercamps Matxplay 2015 - 2016

Classificació Acumulada Divisió 2

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

PUNTS

1

FRANCIAC B

6

8

4

6

24

2

SANT CEBRIA D

5

4,5

4,5

8

22

3

G10 SEMAR

6

5

4

4

19

4

VALLROMANES C

8

3,5

3,5

4

19

5

BADALONA XL

2

3

6,5

4

15,5

6

BADALONA A

3

4,5

3

4

14,5

7

VALLROMANES B

0

3,5

5

2

10,5

8

SEMAR 1

2

0

1,5

0

3,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Intercamps Matxplay 2015 - 2016

Classificació Acumulada Divisió 3

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

PUNTS

1

SEMAR X

5

7

5,5

6,5

24

2

LA GARRIGA 1

7

4

6

5,5

22,5

3

TEIA D

3,5

4

5

5

17,5

4

BADALONA B

4,5

3

2

5,5

15

5

SANT CEBRIA E

3

6,5

2,5

3

15

6

LA GARRIGA 2

3

1,5

5

2,5

12

7

SEMAR MONT

5

1

3

2,5

11,5

8

TENNIS MORA B

1

5

3

1,5

10,5

 

 

 

 

 

 

 

 

Intercamps Matxplay 2015 - 2016

Classificació Acumulada Divisió 4

 

POS

EQUIP

J1

J2

J3

J4

PUNTS

1

FORNELLS

8

6

8

5

27

2

PLATJA D'ARO B

0

6

4,5

7

17,5

3

GUALTA

4

2

3,5

7

16,5

4

CAN PASCUAL

4

5

5

1

15

5

JUBICEC MONT

6,5

2

3

3

14,5

6

SEMAR D

1,5

3

0

1

5,5

 

 

I Intercamps Sènior Est Matxplay 2015 - 2016

Jornada 4 - Dimecres 25 de novembre de 2015 a les 10:30

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 1 - Camp: Vallromanes

 

SANT CEBRIA A

RES

RES

PLATJA D'ARO A

3,5

ACPP000139

MARTI ILLAS, JUAN

3i2

 

COMAS LOPEZ, ANTONI

ACPP008157

4,5

ACPP000404

NAVARRO DE PACO, FRANCISCO

AS

AS

GUILLEN CORTES, CARLOS

ACPP005573

ACPP000164

SWEENEY -, KENNETH JOSEPH

5i4

 

LLENAS CALVO, JESUS

ACPP010293

ACPP002006

FLAMERICH GRAU, JOSEP

1 UP

 

BAENA TRIGUERO, VICENTE

ACPP008455

ACPP003360

RODRIGUEZ FERNANDEZ, AMADOR

 

2i1

PEREZ ESPINOSA, MIGUEL

ACPP006612

ACPP025985

EVANS *, JOHN FREDERICK

MILLAN BOSCH, CARLES

ACPP002301

ACPP007845

HOLMES -, MARILYN

 

2i1

DALMAU SALAMAÑA, NURIA

ACPP002697

ACPP015182

MARTIN MARTIN, JOSE LUIS

CUCHARERO PRADOS, JUAN MANUEL

ACPP025345

VALLROMANES A

RES

RES

SANT CEBRIA C

2,5

ACPP000179

MONTERO SANCHEZ, PILAR

5i4

 

CARRIQUI OSUNA, FELIX

ACPP010232

5,5

ACPP001178

IZQUIERDO MINGUILLON, HONORIO

 

4i3

MIGUEL GUTIERREZ, JOSE LUIS

ACPP008211

ACPP000180

CORTADA RECOLONS, JOSEP

3i2

 

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

ACPP011171

ACPP009212

SEOANE JOSE ANTONIO

AS

AS

CARBAJO ALONSO, JESUS MANUEL

ACPP023713

ACPP006213

MIRANDA COMELLAS, ROSA MARIA

 

5i4

NIETO ARAGONESES, CARLOS

ACPP009945

ACPP001333

LLAVINA SERRADELL, JAIME

ROURA PLADEMUNT, JOAN JORDI

ACPP000297

ACPP005739

RAMON VILARDELL JESUS

 

3i2

SAAVEDRA RECIO, PEDRO

ACPP004632

ACPP019289

VILA SOLVES, CASTO

TORRUS ROIG, DAMIA

ACPP001760

HCP 1 SEMAR

RES

RES

SEMAR B

4

ACPP012071

MARTINEZ ALONSO, ANTONIO

2i1

 

TERRES SOLER, ANDRES

ACPP020688

4

ACPP001504

GARCIA BELMONTE, JOAN

 

1up

IGLESIAS VEGA, JOAQUIN

ACPP019060

ACPP003601

GARCIA MARMOL, JOSE

1up

 

VENTURA XALMA, MIGUEL ANGEL

ACPP003722

ACPP003176

PEREZ JARABO, JOSE Mª

 

2up

LOPEZ SORIANO, GREGORI

ACPP015730

ACPP023358

PEREZ SALDAÑA, JOSE

8i6

 

MANAU GRAUPERA, JAUME

ACPP005186

ACPP022103

JURADO SALAS, JOSE

ALSINA SIVILLA, JAIME

ACPP004789

ACPP024134

PEREZ DE LEON PEREZ, RAFAEL

 

4i3

FLORIACH RIVAS, JAUME

ACPP017912

ACPP019026

PADILLA SERRANO, MIGUEL

FRAILE HORTELANO, PEDRO

ACPP004964

PAPALUS A

RES

RES

TENNIS MORA A

5

ACPP002336

ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI

1up

 

BERTRAN CODOÑES, ANDREU

ACPP012763

3

ACPP006607

ROCHE PAMIES, JOAN

 

1up

MARTINEZ SOLER, MANEL

ACPP001933

ACPP023393

RIBAS ARTAU, ROMAN

 

1up

LOPEZ VAZQUEZ, JUAN

ACPP008092

ACPP003663

GIL FONTRODONA, CARME

 

1up

TORRES LORIENTE, JOSE LUIS

ACPP004419

ACPP002430

VAN ZANTVOORT *, ANTONIUS

2up

 

PIJUAN CAMINAL, TINA

ACPP003500

ACPP004000

MARTINEZ GARCIA, FRANCISCO

SANCHEZ VAZQUEZ, INMA

ACPP002201

ACPP011428

SALCEDO RECIO, ANTONIO

2up

 

CASAS GRAUPERA, JOSEP

ACPP012149

ACPP003437

RUBIO DUQUE, FRANCISCO

LEDO CORBACHO, JOAN

ACPP011819

 

I Intercamps Sènior Est Matxplay 2015 - 2016

Jornada 4 - Dimecres 25 de novembre de 2015 a les 10:30

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 2 - Camp: HCP 1

 

FRANCIAC B

RES

RES

VALLROMANES B

6

ACPP007874

WEIR -, ALAN

1up

 

BOIRA JORI, FRANCESC

ACPP022875

2

ACPP023901

SUREDA ALSINA, PERE

 

1up

LASIERRA PIÑOL, ANTONIO

ACPP020754

ACPP001708

GONZALEZ DORADO, EMILIA

1up

 

MARCH SANCHEZ, MIGUEL

ACPP019122

ACPP003973

MAUREY -, PATRICIA

1up

 

CASTRO GARCIA, GREGORIO

ACPP003460

ACPP003391

BOSCH JULIA, JOSEP

2up

 

RUIZ GARCIA, JUAN ANTONIO

ACPP002903

ACPP009074

PUIG MASNOU, JORDI

LOZANO GALLARDO, CANDIDO

ACPP019323

ACPP018804

MOLINS SALA, LLUIS

AS

AS

GURREA ARNAO, ENRIC

ACPP023421

ACPP006110

MIR ALBERTI, JORDI

CATALAN MARTIN, CLEMENTE

ACPP023609

G10 SEMAR

RES

RES

BADALONA A

4

ACPP017094

RUBIO FERNANDEZ, ANTONIO

4 i2

 

RODRIGUEZ SANCHEZ, JOSE

ACPP020965

4

ACPP005869

MUÑOZ VALLVERDU, TONI

 

1up

RODRIGUEZ PINTOR, FRANCISCO

ACPP019039

ACPP013341

GUELL PI, RAMON

 

6i4

CORRERO PADILLA, JOSE

ACPP021970

ACPP024352

MORELL RIERA, JAUME

2i1

 

MORERA TOLEDO,FRANCISCO

ACPP016903

ACPP003196

PULIDO GUERRERO, SANTIAGO

 

2i1

RODRIGUEZ FERNANDEZ, TINO

ACPP001449

ACPP000599

COROMINA BAXERAS, JOSEP Mª

CASTARNADO RUBIO, JOSE

ACPP011555

ACPP009257

GALAN ROMAN, JUAN

2i1

 

GOMEZ RUIZ, FERNANDO

ACPP021566

ACPP007369

NICOLAS ALBEROLA, JOAQUIM

BAUTISTA SANJUAN, FERNANDO

ACPP001450

BADALONA XL

RES

RES

VALLROMANES C

4

ACPP023635

VIDAL SABATA, JOSEP

 

1up

LARENA TAMATURGO, M.CARMEN

ACPP005740

4

ACPP026635

LLOPART PALAU, JULIAN

AS

AS

FERNANDEZ FERNANDEZ, GABRIEL

ACPP000177

ACPP014854

TORNERO ARRIBA, VICENTE

1up

 

OLIVA LOPEZ, ROSALIA

ACPP000425

ACPP025949

TORRAS PELLEJERO, PERE

AS

AS

SANTIN BELSO, JOSE MANUEL

ACPP013854

ACPP006682

BLAJE GRACIA, ENRIC

1up

 

PAU AVENTIN, SALVADOR

ACPP001049

ACPP024701

GIL ARGEMI, JAUME

PERALES ALFEREZ, RAIMON

ACPP002771

ACPP019004

CONESA MANZANARES, ANTONIO

 

1up

SALINAS ISABAL, JUAN

ACPP000831

ACPP016994

VELA LEON, FRANCISCO

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

ACPP000178

SEMAR 1

RES

RES

SANT CEBRIA D

0

ACPP003448

TOLOSA MAYO, CARLOS

 

6i5

CARRETERO ROGER, JOSEP

ACPP000258

8

ACPP007491

BLANCO JORDI, JOSE MARIA

 

3i2

SOLE SANJUAN, FRANCESC

ACPP003510

ACPP025025

GARCIA PLANAS, MANUEL

 

2i1

MORENO MIGUEL, MONTSERRAT

ACPP004257

ACPP027250

CUSCO VIDAL, VALENTIN

 

7i6

GRAU OLIVA, JOSEP

ACPP000891

ACPP005184

FIGUEREDA GENIS, LITA

 

5i3

PEARSON -, MERVYN

ACPP000145

ACPP011028

MARTINEZ ROVIRA, ANA MARIA

TOLEDO TORRES, MARUJA

ACPP000165

ACPP007215

GONZALEZ ROJO, Mª CARMEN

 

4i3

PUIG PUIG, JOSEP

ACPP002103

ACPP007214

GOMARIZ SANTAMARIA, JOSE ANTONIO

PARRA JODAR, DIEGO

ACPP014100

 

I Intercamps Sènior Est Matxplay 2015 - 2016

Jornada 4 - Dimecres 25 de novembre de 2015 a les 10:30

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 3 - Camp: Badalona

 

TENNIS MORA B

RES

RES

SEMAR X

1,5

ACPP023330

PITART TRILLA, ALBERT

 

3i2

ESTEBAN GORBE, CEFERINO

ACPP010778

6,5

ACPP019684

MARTINEZ NAVARRO, JUAN

 

5i4

GONZALEZ PERALTA, EMILIANO

ACPP010783

ACPP005170

GARCIA FITA, JOAN

AS

AS

SOLSONA ARTOLA, DOMENECH

ACPP006339

ACPP004326

GALLEGO CALIX, VICENTE

4i2

 

OLIVA SALA, JOSEP

ACPP020256

ACPP008109

GISPERT MAROT, MANUEL

 

3i2

MASERAS GONZALVO, PILAR

ACPP000216

ACPP008087

BURGOS NEILA, ALICIA

FANDIÑO LEBORAN, JOSE LUIS

ACPP000217

ACPP008561

HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO

 

2i1

PUEBLA AYLAGAS, CANDIDO

ACPP008345

ACPP019199

VIÑUALES CATON, JULIO

PEREZ CANDIA, PACO

ACPP026813

LA GARRIGA 1

RES

RES

LA GARRIGA 2

5,5

ACPP011959

BOIX BORRELL, JOSEP

AS

AS

CONNOLLY *, STEPHEN

ACPP023759

2,5

ACPP013638

GONZALEZ GRACIA, ENRIC

4i2

 

SANDIN ANTUNEZ, JOSE

ACPP026775

ACPP012819

SOLANAS SANTMIQUEL, ANDREU

4i2

 

SANGIL LOPEZ, JESUS

ACPP018852

ACPP005579

ENRIQUEZ ALSINA, JOSE Mª

 

4i3

VICENTE LISON, JOSEP

ACPP025538

ACPP019539

ARABIA ILLA, JOAN

3i2

 

TORRENTS MARIN, JAIME

ACPP026386

ACPP006128

HERNANDEZ MARQUEZ, M.DOLORES

URREA HIDALGO, JORGE

ACPP026389

ACPP020320

BARJUAN BADELL, JUAN

AS

AS

FACERIAS LARRAGA, JOSE MARIA

ACPP013550

ACPP009834

IBAÑEZ VILARRASA, JOAN

OYAGA VIDAURRETA, FRANCISCO JAVIER

ACPP026456

Jornada 4 - Dijous 26 de novembre de 2015 a les 10:30

TEIA D

RES

RES

SANT CEBRIA E

5

ACPP027212

LOPEZ ROJO, JOSE ANTONIO

 

6i5

POU FIGUERAS, JUAN PABLO

ACPP007870

3

ACPP010010

VIVERO ARRANZ, ANGEL

 

4i3

GONZALEZ ALONSO, MONCHO

ACPP012757

ACPP025414

ARIÑO CHORRERO, JOAQUIM

4i3

 

TORT DOMENECH, ALBERT

ACPP008759

ACPP011973

GRIÑO QUER, MARIA TERESA

 

5i4

CID PINEDA, JOSE

ACPP008757

ACPP016215

LLORET BOLDU, TOMAS

2i1

 

ARMISEN MIGUEL, FREDERIC

ACPP021793

ACPP011972

SAENZ OLLE, JOAQUIM

ROVIRA GASCON, JOSEP MARIA

ACPP021741

ACPP000129

IBAÑEZ SECANELLA, ENRIQUE

3i2

 

RUIZ OCHOA, RAFAEL

ACPP009787

ACPP012506

RIMOLDI -, CLAUDIO

PINEDA PINEDA, VICENTE

ACPP014556

BADALONA B

RES

RES

SEMAR MONT

5,5

ACPP013818

COMPTE CORNEY, JOAN

AS

AS

FELIS PRIOR, ARMANDO

ACPP021291

2,5

ACPP012618

PIQUER PIÑA, ROBERTO

3i2

 

GARCIA AZORIN, PEDRO

ACPP022624

ACPP019620

GARRIDO GARCIA, JOAN

 

2i1

COLINA ALGORA, MARIANO

ACPP021707

ACPP016137

GELADA BLASI, PERE

8i6

 

DE FEBRER PUJOL, ANTONI

ACPP017106

ACPP019301

SANTAEUGENIA ANTON, ANTONIO

AS

AS

GONZALEZ GOMEZ, FELIPE

ACPP025603

ACPP027266

JIMENEZ LLADOS, JACINTO

SALVADOR CASTRO, MANUEL

ACPP026441

ACPP014626

DE LA IGLESIA TELLO, JOSE JAVIER

5i4

 

ESTEVE DURAN, JAUME

ACPP013352

ACPP019084

MANZANERO IGLESIAS, ENRIQUE

GUIRAO PEREZ, DIEGO

ACPP012346

 

I Intercamps Sènior Est Matxplay 2015 - 2016

Jornada 4 - Dimecres 25 de novembre de 2015 a les 10:30

Matxplay per Equips (Individual i Fourball)

Divisió 4 - Camp: Montseny

 

FORNELLS

RES

RES

JUBICEC MONT

5

ACPP018342

BOADAS BECH DE CAREDA, JOAN

2i1

 

GASPA TARRAGO, JORDI

ACPP002479

3

ACPP003050

SALGAS RICH, JOSEP

5i3

 

SERRANO SOLER, EUSEBI

ACPP002180

ACPP022277

ENCISO CASABO, JULI

 

2i1

MASSONS PUIG, JOSEP MARIA

ACPP003089

ACPP002242

BAGUE IGLESIAS, ISIDRE

3i2

 

VILASECA FERNANDEZ, RAMON

ACPP004910

ACPP024485

ALTIMIR FRAGUA, JOSEP

 

1 UP

JOVE GRAU, JOSEP MARIA

ACPP024847

ACPP008138

PIÑA PRAT, JORDI

MORENO NIETO, MANEL

ACPP002772

ACPP002100

VICH FIGA, LLUÍS

5i3

 

DIAZ CARRASCO, MANUEL

ACPP025149

ACPP023624

FABREGAS BOADA, JOSEP MARIA

GUTIERREZ SANZ, ANTONIO

ACPP024330

CAN PASCUAL

RES

RES

PLATJA D'ARO B

1

ACPP008369

BEULAS JULIA, JOAQUIM

 

3i2

CUNILLERA PALMADA, JOAQUIM

ACPP001520

7

ACPP022666

JORDA PERA, VICENTE

 

7i4

FABREGAS REIXACH, JAVIER

ACPP020033

ACPP027166

PONT NAVARRO, ENRIC

 

10i8

CABELLO GALAN, JUAN CARLOS

ACPP016837

ACPP024548

NOVELLAS BARCELO, ANTONI

9i7

 

FERNANDEZ SANTOS, JOAN

ACPP006757

ACPP027374

RODRIGUEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO

 

5i4

HOSPITAL LLINAS, MIQUEL

ACPP014995

ACPP008279

MASNOU CANADA, JORDI

SERRA MATAS, RAMON

ACPP000666

ACPP026336

ARIMANY SOLE, JOAN

 

7i5

MONTALBAN PICO, PAU

ACPP014276

ACPP024379

PALLEJA CANO, PEDRO JUAN

VALLS CODONY, BARTOLOME

ACPP007142

GUALTA

RES

RES

SEMAR D

7

ACPP024798

COMAS PAYET, JORDI

 

4i3

SERRAS MARTORI, RICARDO

ACPP022972

1

ACPP025996

BAÑOS RESA, JORDI

5i4

 

BISET BUSQUETS, JOSEP

ACPP025054

ACPP026527

OLIU REIG, JAUME

4i3

 

BERTRAN DELMAS, JORDI

ACPP016776

ACPP025002

MUÑOZ PUNTI, XAVIER

5i4

 

NAVARRO PLANAS, RAMON

ACPP023277

ACPP025300

DOMINGUEZ RESA, XAVIER

2i1

 

GOMARIZ GAMBIN, PASCUAL

ACPP018104

ACPP025745

DALMAU CANER, JORDI

BAYOT BARDIA, JOAN JOSEP

ACPP024017

ACPP016915

GONZALEZ SANZ, PERE

4i3

 

SOLA MATAS, CARMEN

ACPP010258

ACPP026473

COMAS PAYET, PERE

TOMBAS ARIAS, MARIA DEL PILAR

ACPP003728

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC