Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Roger Carot guanya el Rànquing Juvenil Categoria Iniciació

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 26655
27.06.2015

JuvenilsRoger Carot guanya el Rànquing Juvenil Categoria Iniciació

Roger Carot guanya el Rànquing Juvenil Categoria Iniciació 2015

 

Scratch
Cuyàs Teià Badalona Gualta Vendrell Hcp1 C.CAT.
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 = ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 84 16 9 11 12 15 16 14 BADALONA PROMESES -
2 = ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 82 6 6 13 17 16 15 15 ROC 3
3 = ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 78 15 10 13 10 14 13 13 ROC 3
4 = ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 71 11 6 6 15 12 11 16
5 +3 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 58 9 2 8 8 11 9 13 ROC 3
6 +3 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 57 12 4 9 6 3 13 13 G. DE CALDES JUVENIL
7 -1 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 56 13 5 10 12 8 5 8 BADALONA PROMESES -
7 -2 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 56 9 5 8 12 11 9 7 BADALONA PROMESES -
9 -2 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 55 8 5 5 10 14 10 8 BADALONA PROMESES -
10 +4 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 47 5 3 6 6 11 9 10 P&P TEIA JUVENIL
10 +1 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 47 13 6 5 6 7 9 6 G. DE CALDES JUVENIL
12 +6 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 46 3 4 8 6 10 7 11 BADALONA PROMESES -
12 +2 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 46 6 7 11 13 9 P&P URGELL BELLPUIG
12 = ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 46 6 2 4 8 13 9 6 P&P TEIA JUVENIL
15 +1 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 45 8 11 4 9 4 9 BADALONA PROMESES -
16 -6 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 42 6 10 9 6 11 FORNELL JUVENIL
17 -4 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 38 3 6 9 8 10 5 BADALONA PROMESES -
18 -2 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 36 8 6 7 6 9 PAPALUS JUVENIL
19 +6 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 34 2 10 3 7 4 8 PAPALUS JUVENIL
20 -1 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 33 7 8 10 6 2 ROC 3
20 -1 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 33 7 8 5 7 6 BADALONA PROMESES -
22 -1 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 32 6 8 6 6 6 4 BADALONA PROMESES -
23 -1 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 30 10 3 8 6 3 P&P URGELL BELLPUIG
24 -1 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 28 5 2 7 10 4 G. DE CALDES JUVENIL
25 -1 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 27 6 3 5 5 8 BADALONA PROMESES -
26 +16 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 26 6 11 9 BADALONA PROMESES -
26 +10 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 26 10 9 7 BADALONA PROMESES -
26 -1 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 26 6 10 10 CAN RAFEL JUVENIL
29 -2 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 25 3 9 6 7 CAN RAFEL JUVENIL
29 -2 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 25 7 6 8 4 BADALONA PROMESES -
31 -2 ACPP026350 TOUZET, NATHAN 24 6 0 5 13 HCP1 ATYCA - OBRES
32 -2 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 7 0 1 5 4 4 ROC 3
33 +14 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 20 0 3 4 5 3 5 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
33 -2 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 20 7 3 5 5 G. DE CALDES JUVENIL
33 -2 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 20 6 1 4 7 1 2 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
33 -2 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 20 5 3 6 6 PAPALUS JUVENIL
33 -2 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 20 9 11 HCP1 JUVENIL
33 -2 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 20 14 6 G. DE CALDES JUVENIL
39 -3 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 19 11 8 BADALONA PROMESES -
39 -3 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 19 4 0 0 2 7 6 G. DE CALDES JUVENIL
39 -3 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 19 7 7 5 BADALONA PROMESES -
42 -2 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 18 2 1 3 2 6 5 LA GARRIGA JUVENIL
42 -2 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 18 6 3 7 2 ROC 3
44 -2 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 17 1 10 6 BADALONA PROMESES -
44 -2 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 17 3 4 1 5 4 G. DE CALDES JUVENIL
46 -1 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 16 4 0 4 8 ROC 3
46 -1 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 16 2 5 4 5 CAN RAFEL JUVENIL
48 -1 ACPP027233 CAVERO BERTRAN, VICTOR 15 15 CAN RAFEL JUVENIL
49 = ACPP027247 MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO 14 8 6 CAN RAFEL JUVENIL
49 = ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 14 6 1 3 4 ROC 3
49 = ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 14 3 2 4 2 3 ROC 3
49 = ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 14 3 7 1 3 ROC 3
49 = ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 14 5 4 5 P&P URGELL BELLPUIG
54 = ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 12 4 8 G. DE CALDES JUVENIL
54 = ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 12 3 0 2 4 3 ROC 3
54 = ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 12 12
57 = ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 11 2 2 7 FORNELL JUVENIL
57 = ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 11 11 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
57 = ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 11 7 4 G. DE CALDES JUVENIL
57 = ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 11 8 0 3 LA GARRIGA JUVENIL
61 = ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 10 0 1 2 1 3 2 1 BADALONA PROMESES -
62 +20 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 9 2 0 1 6 PAPALUS JUVENIL
62 +17 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 9 3 2 4 HCP1 ATYCA - OBRES
62 -1 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 9 3 0 2 2 2 G. DE CALDES JUVENIL
62 -1 ACPP026718 LLOPIS MARTINEZ, KILLIAN 9 5 4 LA GARRIGA JUVENIL
62 -1 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 9 5 1 3 SWING FACTORY JUVENIL
62 -1 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 9 9 CAN CUYAS JUVENIL
68 -2 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 8 1 0 2 5 LA GARRIGA JUVENIL
68 -2 ACPP027220 SERRANO IBAÑEZ, CLAUDIA 8 8
68 -2 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 8 3 0 5 ROC 3
68 -2 ACPP026593 BELOUSOVA, MARIA 8 3 5 PAPALUS JUVENIL
68 -2 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 8 8 SWING FACTORY JUVENIL
68 -2 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 8 8
68 -2 ACPP024998 OMELCHENKO, ANNA 8 8 PAPALUS JUVENIL
75 -2 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 7 3 4 G. DE CALDES JUVENIL
75 -2 ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 7 1 1 3 2 VENDRELL JUVENIL
75 -2 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 7 7 G. DE CALDES JUVENIL
75 -2 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 7 7 SWING FACTORY JUVENIL
79 +3 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 6 2 0 1 3 PAPALUS JUVENIL
79 -2 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 6 6 0 BADALONA PROMESES -
79 -2 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 6 6 ROC 3
82 -3 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 5 5 SWING FACTORY JUVENIL
82 -3 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 5 5 HCP1 ATYCA - OBRES
84 -2 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 3 3 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
84 -2 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 3 3 HCP1 ATYCA - OBRES
86 +1 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 2 0 1 1 SWING FACTORY JUVENIL
86 = ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 2 0 0 1 1 ROC 3
88 -1 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 1 1 P&P URGELL BELLPUIG
88 -1 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 1 0 G. DE CALDES JUVENIL
90 = ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 0 0 0 PAPALUS JUVENIL
90 = ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 0 0 SWING FACTORY JUVENIL
Infantil
Cuyàs Teià Badalona Gualta Vendrell Hcp1 C.CAT.
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 = ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 82 6 6 13 17 16 15 15 ROC 3
2 = ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 45 8 11 4 9 4 9 BADALONA PROMESES -
3 -1 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 36 8 6 7 6 9 PAPALUS JUVENIL
4 = ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 26 6 10 10 CAN RAFEL JUVENIL
5 = ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 7 0 1 5 4 4 ROC 3
6 = ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 20 9 11 HCP1 JUVENIL
7 = ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 18 6 3 7 2 ROC 3
8 = ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 16 2 5 4 5 CAN RAFEL JUVENIL
9 = ACPP027233 CAVERO BERTRAN, VICTOR 15 15 CAN RAFEL JUVENIL
10 = ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 11 2 2 7 FORNELL JUVENIL
10 = ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 11 11 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
12 = ACPP024998 OMELCHENKO, ANNA 8 8 PAPALUS JUVENIL
13 = ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 7 7 SWING FACTORY JUVENIL
14 = ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 3 3 HCP1 ATYCA - OBRES
Aleví
Cuyàs Teià Badalona Gualta Vendrell Hcp1 C.CAT.
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 +1 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 58 9 2 8 8 11 9 13 ROC 3
2 -1 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 55 8 5 5 10 14 10 8 BADALONA PROMESES -
3 = ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 42 6 10 9 6 11 FORNELL JUVENIL
4 = ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 33 7 8 10 6 2 ROC 3
4 = ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 33 7 8 5 7 6 BADALONA PROMESES -
6 = ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 27 6 3 5 5 8 BADALONA PROMESES -
7 +1 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 26 10 9 7 BADALONA PROMESES -
8 -1 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 20 14 6 G. DE CALDES JUVENIL
9 -1 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 19 11 8 BADALONA PROMESES -
9 -1 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 19 4 0 0 2 7 6 G. DE CALDES JUVENIL
11 = ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 14 3 2 4 2 3 ROC 3
11 = ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 14 3 7 1 3 ROC 3
13 = ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 9 5 1 3 SWING FACTORY JUVENIL
14 = ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 8 1 0 2 5 LA GARRIGA JUVENIL
14 = ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 8 8 SWING FACTORY JUVENIL
16 = ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 7 1 1 3 2 VENDRELL JUVENIL
16 = ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 7 7 G. DE CALDES JUVENIL
18 = ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 6 6 0 BADALONA PROMESES -
19 = ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 1 1 P&P URGELL BELLPUIG
20 = ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 0 0 SWING FACTORY JUVENIL
Benjamí
Cuyàs Teià Badalona Gualta Vendrell Hcp1 C.CAT.
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 = ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 84 16 9 11 12 15 16 14 BADALONA PROMESES -
2 = ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 78 15 10 13 10 14 13 13 ROC 3
3 +1 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 57 12 4 9 6 3 13 13 G. DE CALDES JUVENIL
4 -1 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 56 13 5 10 12 8 5 8 BADALONA PROMESES -
5 = ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 47 13 6 5 6 7 9 6 G. DE CALDES JUVENIL
6 +1 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 46 3 4 8 6 10 7 11 BADALONA PROMESES -
7 -1 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 38 3 6 9 8 10 5 BADALONA PROMESES -
8 = ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 32 6 8 6 6 6 4 BADALONA PROMESES -
9 +7 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 26 6 11 9 BADALONA PROMESES -
10 -1 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 25 3 9 6 7 CAN RAFEL JUVENIL
10 -1 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 25 7 6 8 4 BADALONA PROMESES -
12 -1 ACPP026350 TOUZET, NATHAN 24 6 0 5 13 HCP1 ATYCA - OBRES
13 -1 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 20 7 3 5 5 G. DE CALDES JUVENIL
13 -1 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 20 5 3 6 6 PAPALUS JUVENIL
15 -1 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 19 7 7 5 BADALONA PROMESES -
16 -1 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 18 2 1 3 2 6 5 LA GARRIGA JUVENIL
17 -1 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 17 1 10 6 BADALONA PROMESES -
17 -1 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 17 3 4 1 5 4 G. DE CALDES JUVENIL
19 = ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 16 4 0 4 8 ROC 3
20 = ACPP027247 MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO 14 8 6 CAN RAFEL JUVENIL
21 = ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 12 4 8 G. DE CALDES JUVENIL
21 = ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 12 3 0 2 4 3 ROC 3
21 = ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 12 12
24 = ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 11 7 4 G. DE CALDES JUVENIL
24 = ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 11 8 0 3 LA GARRIGA JUVENIL
26 = ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 10 0 1 2 1 3 2 1 BADALONA PROMESES -
27 +8 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 9 2 0 1 6 PAPALUS JUVENIL
27 -1 ACPP026718 LLOPIS MARTINEZ, KILLIAN 9 5 4 LA GARRIGA JUVENIL
27 -1 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 9 9 CAN CUYAS JUVENIL
30 -1 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 8 3 0 5 ROC 3
30 -1 ACPP026593 BELOUSOVA, MARIA 8 3 5 PAPALUS JUVENIL
30 -1 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 8 8
33 -1 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 7 3 4 G. DE CALDES JUVENIL
34 +1 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 6 2 0 1 3 PAPALUS JUVENIL
34 -1 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 6 6 ROC 3
36 -2 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 5 5 SWING FACTORY JUVENIL
37 -2 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 3 3 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
38 = ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 2 0 0 1 1 ROC 3
Prebenjamí
Cuyàs Teià Badalona Gualta Vendrell Hcp1 C.CAT.
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 = ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 71 11 6 6 15 12 11 16
2 = ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 56 9 5 8 12 11 9 7 BADALONA PROMESES -
3 +1 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 47 5 3 6 6 11 9 10 P&P TEIA JUVENIL
4 = ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 46 6 7 11 13 9 P&P URGELL BELLPUIG
4 -1 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 46 6 2 4 8 13 9 6 P&P TEIA JUVENIL
6 +2 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 34 2 10 3 7 4 8 PAPALUS JUVENIL
7 -1 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 30 10 3 8 6 3 P&P URGELL BELLPUIG
8 -1 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 28 5 2 7 10 4 G. DE CALDES JUVENIL
9 +1 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 20 0 3 4 5 3 5 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
9 = ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 20 6 1 4 7 1 2 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
11 = ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 14 6 1 3 4 ROC 3
11 = ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 14 5 4 5 P&P URGELL BELLPUIG
13 = ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 9 3 0 2 2 2 G. DE CALDES JUVENIL
14 = ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 5 5 HCP1 ATYCA - OBRES
15 = ACPP027040 SUREDA SALO, POL 2 0 1 1 SWING FACTORY JUVENIL
16 -1 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 1 0 G. DE CALDES JUVENIL
17 = ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 0 0 0 PAPALUS JUVENIL
Handicap
Cuyàs Teià Badalona Gualta Vendrell Hcp1 C.CAT.
Posició Llicència Nom TOTAL Res. Res. Res. Res. Res. Res. Res. Equip
1 = ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 127 13 16 24 26 23 19 19 ROC 3
2 = ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 125 25 18 22 16 22 18 20 ROC 3
3 = ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 119 22 14 11 25 20 15 23
4 +3 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 112 18 9 18 19 19 17 21 ROC 3
5 -1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 111 22 13 16 16 20 20 17 BADALONA PROMESES -
6 -1 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 108 20 13 16 22 18 17 15 BADALONA PROMESES -
7 -2 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 107 17 10 15 20 23 18 14 BADALONA PROMESES -
8 +6 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 103 23 9 16 13 10 19 22 G. DE CALDES JUVENIL
9 +3 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 102 10 15 18 15 19 16 19 BADALONA PROMESES -
10 +1 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 99 22 12 17 18 15 11 15 BADALONA PROMESES -
10 = ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 99 22 15 13 14 16 18 14 G. DE CALDES JUVENIL
12 +4 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 97 11 12 16 13 20 17 19 P&P TEIA JUVENIL
13 +6 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 94 16 20 13 18 10 17 BADALONA PROMESES -
14 +1 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 90 14 10 9 19 20 16 11 P&P TEIA JUVENIL
15 +6 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 87 15 14 22 21 15 P&P URGELL BELLPUIG
16 -8 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 86 14 18 20 14 20 FORNELL JUVENIL
16 -8 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 86 18 18 16 17 17 BADALONA PROMESES -
18 +7 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 83 8 18 11 16 12 18 PAPALUS JUVENIL
18 -6 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 83 12 15 18 17 21 12 BADALONA PROMESES -
20 -4 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 78 19 13 15 13 18 PAPALUS JUVENIL
20 -4 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 78 17 17 21 15 8 ROC 3
22 -2 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 75 15 17 15 13 15 8 BADALONA PROMESES -
23 -1 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 70 14 6 17 20 13 G. DE CALDES JUVENIL
24 -1 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 69 15 11 14 13 16 BADALONA PROMESES -
25 -1 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 68 19 7 17 14 11 P&P URGELL BELLPUIG
26 = ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 60 17 12 17 14 BADALONA PROMESES -
27 = ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 59 9 20 14 16 CAN RAFEL JUVENIL
27 = ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 59 15 4 12 14 9 9 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
29 +6 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 58 6 9 10 13 10 10 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
30 -1 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 56 11 12 6 13 14 G. DE CALDES JUVENIL
30 -1 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 56 8 6 12 10 14 12 LA GARRIGA JUVENIL
32 -1 ACPP026350 TOUZET, NATHAN 53 14 3 14 22 HCP1 ATYCA - OBRES
32 -1 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 53 14 18 21 CAN RAFEL JUVENIL
34 -1 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 52 13 2 4 13 11 11 ROC 3
35 +16 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 50 13 20 17 BADALONA PROMESES -
35 +13 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 50 19 18 13 BADALONA PROMESES -
37 -3 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 49 7 3 0 8 17 14 G. DE CALDES JUVENIL
38 -3 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 48 12 7 13 16 PAPALUS JUVENIL
39 -2 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 47 9 12 12 14 CAN RAFEL JUVENIL
39 -2 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 47 13 9 13 12 G. DE CALDES JUVENIL
41 -2 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 45 11 10 15 9 ROC 3
41 -2 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 45 9 7 12 10 7 ROC 3
43 -2 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 42 11 4 10 17 ROC 3
44 -2 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 40 14 6 8 12 ROC 3
44 -2 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 40 8 14 7 11 ROC 3
46 -2 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 38 5 20 13 BADALONA PROMESES -
46 -2 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 38 9 3 7 9 10 ROC 3
46 -2 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 38 9 5 7 8 9 G. DE CALDES JUVENIL
46 -2 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 38 14 14 10 BADALONA PROMESES -
50 -1 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 36 21 15 BADALONA PROMESES -
50 -1 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 36 25 11 G. DE CALDES JUVENIL
52 +5 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 32 1 4 8 5 7 4 4 BADALONA PROMESES -
52 = ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 32 11 8 13 P&P URGELL BELLPUIG
52 = ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 32 8 5 9 10 VENDRELL JUVENIL
52 = ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 32 15 17 HCP1 JUVENIL
56 -1 ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 30 7 8 15 FORNELL JUVENIL
57 +12 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 29 10 8 11 HCP1 ATYCA - OBRES
57 -1 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 29 17 12 G. DE CALDES JUVENIL
59 -2 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 28 7 1 9 11 LA GARRIGA JUVENIL
60 -1 ACPP026718 LLOPIS MARTINEZ, KILLIAN 27 13 14 LA GARRIGA JUVENIL
61 -1 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 25 9 16 G. DE CALDES JUVENIL
61 -1 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 25 9 6 10 ROC 3
61 -1 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 25 12 5 8 SWING FACTORY JUVENIL
64 +18 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 24 5 1 5 13 PAPALUS JUVENIL
64 -1 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 24 10 14 G. DE CALDES JUVENIL
64 -1 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 24 15 2 7 LA GARRIGA JUVENIL
67 -2 ACPP026593 BELOUSOVA, MARIA 23 12 11 PAPALUS JUVENIL
68 +14 ACPP027040 SUREDA SALO, POL 21 3 8 10 SWING FACTORY JUVENIL
69 -3 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 20 14 6 BADALONA PROMESES -
69 -3 ACPP026814 JACKSON PUIG, LAURA 20 20 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
71 -3 ACPP025721 ALVAREZ PIZARRO, GENIS 19 19
72 -3 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 18 18
72 -3 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 18 18 CAN CUYAS JUVENIL
72 -3 ACPP024114 VIÑOLAS FRIGOLA, MARIONA 18 18 SWING FACTORY JUVENIL
75 -2 ACPP027220 SERRANO IBAÑEZ, CLAUDIA 17 17
75 -2 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 17 17 SWING FACTORY JUVENIL
77 -2 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 16 4 2 6 4 ROC 3
77 -2 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 16 16 ROC 3
79 +7 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 15 5 0 3 7 PAPALUS JUVENIL
79 -2 ACPP027233 CAVERO BERTRAN, VICTOR 15 15 CAN RAFEL JUVENIL
79 -2 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 15 15 G. DE CALDES JUVENIL
79 -2 ACPP024998 OMELCHENKO, ANNA 15 15 PAPALUS JUVENIL
83 -3 ACPP027247 MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO 14 8 6 CAN RAFEL JUVENIL
84 -3 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 13 13 SWING FACTORY JUVENIL
85 -3 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 11 11 HCP1 ATYCA - OBRES
86 -1 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 10 10 P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
87 -1 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 8 5 3 G. DE CALDES JUVENIL
87 -1 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 8 8 P&P URGELL BELLPUIG
89 = ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 7 7 HCP1 ATYCA - OBRES
90 = ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 5 5 SWING FACTORY JUVENIL
91 = ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 4 2 2 PAPALUS JUVENIL

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC