Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 6ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 26488
04.06.2015

JuvenilsHoraris de sortida a la 6ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Horaris de sortida i mides del recorregut de la 6ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015 que es juga al P&P Hcp1
       
Camp: Hcp 1 Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 69 79 72 94 79 70 64 62 71 94 70 83 90 108 116 118 1465
Final green 66 72 75 87 80 101 86 76 71 68 76 103 76 89 95 116 123 123  
Entrada green 53 60 63 71 63 86 71 63 57 56 66 86 63 76 85 99 108 113  
Camp: Hcp 1 EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 60 66 57 61 72 57 79 70 64 62 67 64 70 55 66 85 66 73 1194
Final green 66 72 64 66 80 65 86 76 71 68 74 69 76 61 71 94 71 78  
Entrada green 53 60 50 55 63 48 71 63 57 56 60 58 63 49 61 76 60 67  
HCP 1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 6/06/15 a les 9:00 - CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)3,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP022641 PUYOL ROBERT, DANA-HELGA 1,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 3,8 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 6,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 9,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 9,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 9,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 14,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 15,1 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK (+)0,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 0,6 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 3,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 4,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 5,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 5,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 10,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 2,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 4,2 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 4,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP027263 OBERMAIER FITE, MARC 15 Categoria Competició LA GARRIGA JUVENIL (COMPETICIO)
26 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 1,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
27 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 7,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
28 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 9,6 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
29 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 11,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
30 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
31 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 16,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
32 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 7,6 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
34 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,3 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
35 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 10,7 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
36 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 12,4 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
37 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 21 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
38 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)0,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
39 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 1,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
HCP 1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 6/06/15 a les 12:30 - CATEGORIA INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 15 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 13 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 19,4 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 20,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP027233 CAVERO BERTRAN, VICTOR 0,2 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
11 ACPP027247 MARTINEZ-TESSIER GRIS, PABLO 0,2 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
12 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 20 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
13 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
14 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
15 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 20,9 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
18 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
19 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
20 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,8 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
25 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
26 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 10,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
27 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 20 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
28 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
29 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
30 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
HCP 1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 7/06/15 a les 09:00 - CATEGORIA COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 11,2 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 13,6 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 14,6 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
5 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 12,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN (+)0,7 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,1 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 3,4 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 15 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
10 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
11 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 3,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 4,5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP027048 PALOMO MATEOS, LLUIS 10,3 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,7 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
17 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 5,7 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
18 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 3,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
19 ACPP023289 CRESPO GUIJARRO, ADRIAN 11,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
20 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 14,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
21 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 15,9 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
22 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
23 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM (+)1,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
HCP 1 PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 7/06/15 a les 12:30 - CATEGORIA INICIACIO
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 15 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 20,4 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
8 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
9 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
10 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 20,6 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 20 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
13 ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 21 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
14 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
15 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 17 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 18,4 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 16,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
24 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 17 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
25 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 19,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
26 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 19,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
27 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
28 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
Comitè de Competició:
Imma Canal (HCP1)
Alan Torner (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Alan Torner

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC