Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 26301
14.05.2015

JuvenilsHoraris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Horaris de sortida a la 5ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015 que es juga al P&P El Vendrell
Les distàncies dels recorreguts del camp de El Vendrell, seu de la 5ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior que es jugarà del 16 al 17 de maig de 2015 són les següents:

Camp: El Vendrell Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 78 87 86 84 119 90 115 87 98 100 62 70 117 62 75 74 97 99 1600
Final green 85 99 94 90 127 100 126 97 105 105 69 76 128 66 80 83 105 108  
Entrada green 71 75 79 79 112 80 104 78 92 96 56 64 107 58 70 66 90 90  

Camp: El Vendrell EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 78 87 46 84 42 90 46 61 55 66 62 70 74 62 75 74 67 59 1198
Final green 85 99 53 90 50 100 55 66 62 71 69 76 84 66 80 83 74 69  
Entrada green 71 75 39 79 34 80 37 56 48 62 56 64 64 58 70 66 60 50  

EL VENDRELL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 16/05/15 a les 9:00 Categoria: COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP014846 ROMERO CIRAUQUI, LAURA 0,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)2,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,1 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN (+)0,9 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 4,4 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 17,2 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 4,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 4,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 5,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 10,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 11,2 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 12 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 15 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
18 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 2,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 3,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 4,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 4,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP021825 BONETA CAMI, MIREIA 4,5 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
23 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 7,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
24 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)0,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
26 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
27 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 1,2 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
28 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 3,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
29 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 18,6 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
EL VENDRELL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 16/05/15 a les 12:30 Categoria: INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 14,6 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 19,2 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 19,8 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
6 ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 21 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
7 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 21 Categoria Iniciació VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 19,8 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
12 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
13 EN TRAMIT MARTINEZ TESSER, PABLO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
14 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
16 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
17 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
18 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
19 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
EL VENDRELL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 17/05/15 a les 9:00 Categoria: COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
2 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 11,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 15,1 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 2,9 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,7 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,3 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 12,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 14,3 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 1,7 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
13 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 4,5 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
14 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 8,6 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
15 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 10 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
16 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 11,8 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
17 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 12,7 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
18 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 12,8 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
19 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 18,1 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
20 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM (+)1,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
21 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 4,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
22 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
EL VENDRELL PITCH & PUTT
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 17/05/15 a les 12:30 Categoria: INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 12,8 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 20,2 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
8 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 20,4 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
11 ACPP027233 CAVERO BERTRAN, VICTOR 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
12 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 17 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 18,2 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 20,8 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
24 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
25 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
26 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 10,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
27 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 16 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
28 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 16,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
29 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 17,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
30 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 17,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 19,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
32 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
33 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
34 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
35 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
36 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
Comitè de Competició:
Josep Mª Roqueta (El Vendrell)
Alan Torner (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Alan Torner

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC