Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Inscripcions provisionals a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 26059
13.04.2015

JuvenilsInscripcions provisionals a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP

Inscripcions provisionals a la 4ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015 que es juga al P&P Gualta. Finalització de les inscripcions el dimecres 15 d'abril
PITCH & PUTT GUALTA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 18/04/15 a les 9:00 CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 13/04/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP022299 ANDRES CANAL, SERGI (+)2,3 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
2 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO (+)0,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP017246 QUINQUILLA MADALENA, AGUSTI 0,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP014328 FERRER BRAO, JORDI 2,9 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 9,6 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 11,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK (+)0,9 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 1,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 4,3 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 4,7 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 5,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 11,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 14,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 16,8 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN (+)0,5 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 2,9 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 4,4 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
21 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 7,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
22 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
23 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 3,5 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
24 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 4,3 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT GUALTA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 18/04/15 a les 12:30 CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 13/04/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 17,4 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 20,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
5 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
6 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
7 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 16,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT GUALTA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 19/04/15 a les 9:00 CATEGORIA COMPETICIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 13/04/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
2 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
3 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 15,1 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 15 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
6 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2,6 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 4,7 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,3 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 10,3 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 12,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 14 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 14,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,8 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 21 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)0,7 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
16 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
17 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 5,4 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT GUALTA
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 19/04/15 a les 12:30 CATEGORIA INICIACIÓ
Inscripcions provisionals fins el dilluns 13/04/15
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 20,8 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
8 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
9 ACPP026493 CABARROCAS GALLARDO, POL ROBERT 21 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
10 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 17 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 18,2 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
23 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
24 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 10,4 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
25 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 16 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
26 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 19,6 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
27 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
28 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
29 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
30 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
32 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
33 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
34 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC