Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horaris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 25639
19.02.2015

JuvenilsHoraris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015

Horaris de sortida a la 2ª prova del Rànquing Juvenil FCPP i Interclubs Juvenil ACPP 2015 que es juga al P&P Teià
Les distàncies dels recorreguts del camp de Can Cuyàs, seu de la 1ª prova del Rànquing i Interclubs Juvenil i Júnior que es jugarà del 24 al 25 de gener de 2015 són les següents:

Camp: Teià Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  
Distància 73 78 79 120 93 78 66 78 81 80 88 58 97 70 58 63 58 91 1409
Final green 80 85 85 130 101 85 74 85 89 86 94 62 102 76 62 71 64 99  
Entrada green 66 71 73 111 85 71 59 71 74 75 82 54 92 64 54 55 52 84  

Camp: Teià EPPA Forats (distància en metres) Total
Forat 1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Distància 73 78 79 61 69 78 66 55 59 618
Final green 80 85 85 69 75 85 74 63 68  
Entrada green 66 71 73 54 64 71 59 47 51  

PITCH & PUTT BARCELONA -TEIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil 2ª prova - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 21/02/15 a les 10:00 - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 0,9 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 4,6 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
3 ACPP015452 MOREIRA FONTOVA, AITOR 6,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
4 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 9,5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
5 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 10,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
6 ACPP020673 GUERRERO ARAUZ, ALBERT 0,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP026819 PALOMEQUE COLL, HUGO 9,1 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 14,5 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 17,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP027060 GOUNINE CHELNOCOVA, NICOLAS 17,4 Categoria Competició PAPALUS JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 18,2 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP026864 RUBIO CHOY, ALVARO 21 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 3,1 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP026241 MARTINEZ PONS, ADRIA 6,4 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 1,3 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
18 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 8,3 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
19 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 8,6 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
20 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 9,8 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
21 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 12,7 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
22 ACPP020090 MARTI ROSICH, MANEL 13,2 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
23 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 13,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
24 ACPP026892 ORTIZ ESTEBAN, OSCAR 20,4 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
25 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 21 Categoria Competició P&P URGELL BELLPUIG (COMPETICIÓ)
26 ACPP020085 ARIMANY GILI, MARIONA 14,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP022928 ARIMANY GILI, BERTA 20,9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 4,8 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
29 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 6,5 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
30 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 8 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
31 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 8,5 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
32 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 11,4 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
33 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 12,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
34 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 13 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
35 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 15,1 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
36 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 21 Categoria Competició P&P PERALADA JUVENIL (COMPETICIO)
37 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 3,5 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
38 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BARCELONA -TEIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil 2ª prova - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 21/02/15 a les 13:30 - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 17 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
2 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP026424 BALBOA GARCIA, ANDER 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 18,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
8 ACPP027045 MATEU MAS, PAU 20,4 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
9 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
10 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
12 ACPP027004 RUIZ HERNANDEZ, RUBEN 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP027041 SANCHEZ SANJUAN, DIDAC 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP027044 MONTERO SEGADE, ALEJANDRO 21 Categoria Iniciació PAPALUS JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 20,9 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 21 Categoria Iniciació FORNELL JUVENIL (INICIACIO)
18 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
19 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
20 ACPP027096 TIMMER RODRIGUEZ, MAXIMO 21 Categoria Iniciació CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIO)
21 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 14,5 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
22 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
23 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 21 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
24 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 20,4 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
25 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
26 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
27 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 21 Categoria Iniciació P&P URGELL BELLPUIG (INICIACIÓ)
28 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 15,8 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
29 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 18 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
30 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
32 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
33 ACPP026997 ARTIGAS BALTASAR, NIL 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
34 ACPP027012 GELABERT VALMAÑA, JULIA 21 Categoria Iniciació P&P GUALTA JUVENIL (INICICIACIÓ)
35 ACPP027011 GALLEGO TRICAS, ROGER 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
PITCH & PUTT BARCELONA -TEIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil 2ª prova - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 22/02/15 a les 10:00 - Categoria COMPETICIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 11,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
2 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 16,8 Categoria Competició INDIVIDUAL
3 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 19,4 Categoria Competició INDIVIDUAL
4 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 20,5 Categoria Competició INDIVIDUAL
5 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIÓ)
6 ACPP014938 PEIRO NAVARRO, NIL (+)1,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
7 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 0,7 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
8 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 5 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
9 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 8,4 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
10 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 11,2 Categoria Competició HCP1 JUVENIL (COMPETICIÓ)
11 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN (+)0,8 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
12 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 3,5 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
13 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 4,5 Categoria Competició VENDRELL JUVENIL (COMPETICIÓ)
14 ACPP023401 DOMINGUEZ COSTA, ALEJANDRO 2 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
15 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 12,5 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
16 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 13,5 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
17 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 14,9 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
18 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 20,7 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
19 ACPP024135 FERRER AMARASALTA, ANDRES 21 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIÓ)
20 ACPP017622 ORTEGA PASCUAL, MAR 12,5 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
21 ACPP020248 GIBRAT OLLER, ALEX 14,8 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
22 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
23 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 21 Categoria Competició FORNELLS JUVENIL (COMPETICIO)
24 ACPP023510 BUSQUIER SOLER, CARLOS 5,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIÓ)
25 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 2 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
26 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 4,5 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
27 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 8,2 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
28 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 9,1 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
29 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 10,2 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
30 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 12,9 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
31 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 13,7 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
32 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 17,6 Categoria Competició G. DE CALDES JUVENIL (COMPETICIÓ)
33 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM (+)1,1 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
34 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC (+)0,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
35 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO 0,3 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
36 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 0,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
37 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 3,6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
38 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 6 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
39 ACPP018327 ARQUE ANTOMAS, OXANA 13,8 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
40 ACPP022963 RIQUELME VAÑO, JORGE 15,7 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
41 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ)
42 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 18,2 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
43 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 20,8 Categoria Competició SWING FACTORY JUVENIL (COMPETICIÓ)
PITCH & PUTT BARCELONA -TEIÀ
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenil 2ª prova - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 22/02/15 a les 13:30 - Categoria INICIACIÓ
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 18,6 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 20,8 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
3 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
4 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
5 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
6 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
7 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
8 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
9 ACPP027016 HERNANDEZ DE AZCOITIA, INES 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIÓ)
10 ACPP027038 CARRERAS SANTOS, MARIO 21 Categoria Iniciació VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)
11 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 20,9 Categoria Iniciació HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)
12 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
13 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
14 ACPP026718 LLOPIS MARTINEZ, KILLIAN 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
15 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 21 Categoria Iniciació LA GARRIGA JUVENIL (INICIACIÓ)
16 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 16,8 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
17 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 18 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
18 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 18,6 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
19 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
20 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
21 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
22 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
23 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
24 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
25 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
26 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 21 Categoria Iniciació G. DE CALDES JUVENIL (INICIACIÓ)
27 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 10,2 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
28 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 19,6 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
29 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
30 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
31 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
32 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
33 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
34 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 21 Categoria Iniciació BADALONA PROMESES - (INICIACIÓ)
35 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
36 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
37 ACPP027108 GARRIDO ABELLI, JOAN 21 Categoria Iniciació SWING FACTORY JUVENIL (INICIACIÓ)
Comitè de Competició:
Jordi Torrent (Teià)
Pep Prat - dissabte / Eduard Pera - diumenge (Àrbitre)
Lluís Fernandez (FCPP)
Àribtre de la prova:
Pep Prat - dissabte / Eduard Pera - diumenge 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC