Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Ivan Ponsdomènech guanya el Rànquing Juvenil categoria iniciació

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 25011
15.11.2014

JuvenilsIvan Ponsdomènech guanya el Rànquing Juvenil categoria iniciació

Classificació actualitzada del Rànquing Juvenil categoria iniciació després del Campionat de Catalunya Juvenil jugat a Oller del Mas
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 92 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11 15 18 13 15 14 17
2 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 86 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 17 14 13 14 16 12
3 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 83 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 11 12 15 13 17 15
4 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 77 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10 5 13 16 10 15 13
4 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 77 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   14 13 11 17 10 12
6 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 76 LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ) 12 10 17 12 8 16 9
6 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 76 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   13 15 8 13 19 8
8 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 75 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 10 13 17 9 9 16
9 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 73 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6 4 11 15 15 13 13
10 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 72 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 11 10 14 9 13 10 14
10 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 72 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 13 11 12 11 13 12
12 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 61 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5 8 11 10 11 13 8
13 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 59 INDIVIDUAL 6 4 13 11 10 12 7
14 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 58 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   9 13 10 14 12  
15 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 57 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 11 12 10 6 8 6 10
15 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 57 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 10 9 10 12 6
17 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 52 PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ) 6 10   12 12 8 4
18 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 49 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9 1 11 15 6 8  
19 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 46 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7   7 8 7 6 11
19 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 46 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 6 11 7 12 10  
21 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 45 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3 14 10 10 8  
22 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 41 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 8     11 7 11
22 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 41 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     11 9 9 7 5
24 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 40 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14 6     9 11  
25 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 39 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 10 7 5 6 6
25 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 39 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 4 9 8 8  
25 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 39 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 14 4 7   5  
28 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 38 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6 6 8 4 6
28 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 38 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8 7 4 9 4 5 5
30 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 37 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 8 3   9 4 9
31 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 36 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 10   9 9  
32 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 35 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 11 14 10        
33 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 34 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)       17     17
33 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 34 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8     8 10 8  
35 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 33 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9   9 7  
35 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 33 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6   13 2  
35 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5 3 8 10 7    
38 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 32 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 8 10 6 7    
39 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 31 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0 3 2 12 6 3 5
39 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 31 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1 7 8 3 8 2
41 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 30 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 10 15        
42 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 2 11 4 7  
42 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6   4 10 5 4  
44 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 28 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 4 8 5 3   6 2
44 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 28 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8 7     3 10  
46 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 27 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 8 3 6 1 6 2
46 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 27 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3   6 8   10  
46 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 27 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 3 5 7 7 4  
46 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 27 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   8 7   12    
46 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 27 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 0 11 5 7    
51 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 26 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7 6       13  
51 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 26 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4   8 10    
53 ACPP026848 BLANCAFORT GOMEZ, JOEL 24 VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)       8 5 6 5
53 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 24 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2   4 7 5 4 2
53 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 24 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6   9 5 4  
53 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 24 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 1 6 3 8 4 3  
57 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 22 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)       9     13
57 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 22 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 0 6   5 6  
57 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 22 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 11 5     5  
60 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)     8   7 6  
60 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 1 7 8 0 2  
62 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 20 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   11         9
62 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 20 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 0 3 7 5 2  
62 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9 3      
65 ACPP026572 ZUDAIRE CAPARROS, BLAI 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 0 4 5 4 3 3  
65 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 9   5 4    
67 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 18 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3 2 2 6     5
67 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 18 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 3 9 2 0 2 1
69 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 17 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 2   9 5    
70 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 16 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 2     6 5  
70 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 16 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)     5 6 5    
70 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   16          
70 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 12          
70 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 16 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 9 7          
75 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 5 5        
75 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 15 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4 7 4        
77 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 14 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 6 1 1 3 1
77 ACPP024024 CRUZ SORROSAL, MARTA 14 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)       4 7 3  
77 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 14 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 3 4 4   3    
77 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14            
81 ACPP026639 CHAVES KOSTYUKOV, VICTOR 13 INDIVIDUAL             13
81 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 13 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   4 4 2   3  
81 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   1   7 5    
84 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 12 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 1 2 1   6
84 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 12 INDIVIDUAL 10 2          
86 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 11 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 2 1 1 5 1
86 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4   4 2    
86 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 5     2    
89 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 10 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 4     2    
89 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   4 1 5      
89 ACPP026718 PASCAL LLOPIS, KILLIAN 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   5 5        
92 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 9 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)           8 1
92 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 9 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 2     4 3  
92 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   1 0 2 3 3  
92 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 9 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 6     3  
92 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 5   0   3  
92 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 0 5   3   1  
92 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   7   0 2 0  
92 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 9 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4 0   1 4    
100 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 8 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 2 3 2 1  
100 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 3     2    
102 ACPP026863 PALOMINO GALAN, JOAN 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)       0 2 5  
102 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 7 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2       5  
102 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 7 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     4     3  
102 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0 3   4      
102 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 7 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4   3        
102 ACPP026710 KNOX *, ETHAN 7 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   6 1        
108 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 6 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 1     4  
108 ACPP026648 CLUBB *, MAX THOMAS 6 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   3     3    
108 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 4          
108 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3          
108 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3          
108 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6            
108 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6            
108 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6            
116 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 5 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2 1     2  
116 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0   3   0  
116 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 3     2    
116 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0 0 5        
116 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 5 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   5          
116 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 4          
116 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4          
116 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 3          
116 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5            
125 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)   4          
125 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4            
127 ACPP025027 PONS JORI, MAR 3 INDIVIDUAL             3
127 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3          
127 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 3 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     1 2      
130 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     2        
130 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2            
130 ACPP025566 ESPINOSA DURAN, DIANA 2 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 2            
130 ACPP026783 CABERO GOULOUSSI, DANAI 2 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     2        
134 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     0   1    
134 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1          
134 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   1          
134 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1            
134 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1            
134 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1            
140 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   0          
140 ACPP026646 ROSALES ESCUER, POL 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0          
140 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0            
140 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0            
140 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 0 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     0 0      
140 ACPP026782 CABERO GOULOSSI, ELI 0 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     0        
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Infantil Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 57 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 10 9 10 12 6
2 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 33 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5 3 8 10 7    
3 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 16 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)     5 6 5    
4 ACPP026561 RODRIGUEZ PADILLA, RAUL 7 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     4     3  
5 ACPP026648 CLUBB *, MAX THOMAS 6 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   3     3    
5 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Aleví Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP026481 ANDRES CANAL, PAU 83 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 11 12 15 13 17 15
2 ACPP026482 ANDRES CANAL, ALBERT 77 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 10 5 13 16 10 15 13
3 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 76 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   13 15 8 13 19 8
4 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 75 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 10 13 17 9 9 16
5 ACPP026581 SEGOVIA MURIEL, SERGIO 73 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 6 4 11 15 15 13 13
6 ACPP024561 SANCHEZ CANAL, ANNA 61 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 5 8 11 10 11 13 8
7 ACPP026288 ACOSTA RIOS, MARC 52 PORTAL DEL ROC (INICIACIÓ) 6 10   12 12 8 4
8 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 49 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 9 1 11 15 6 8  
9 ACPP025891 MONENTE SERRA, XAVIER 41 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 8     11 7 11
10 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 40 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 14 6     9 11  
11 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 35 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 11 14 10        
12 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 32 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 8 10 6 7    
13 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 30 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 10 15        
14 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 28 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 8 7     3 10  
15 ACPP025011 CRESPO GUIJARRO, XAVIER 27 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3   6 8   10  
15 ACPP026008 FERNANDEZ GAROZZO-MANCA-TASCHIESI, THEO 27 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   8 7   12    
17 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 26 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7 6       13  
18 ACPP026820 PALOMEQUE COLL, CANDELA 22 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)       9     13
19 ACPP026152 MACANAS RAMIREZ, IGNACIO 21 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)     8   7 6  
20 ACPP026616 CORPAS DELGADO, CARLA 20 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 3 0 3 7 5 2  
21 ACPP024114 VINYOLAS FRIGOLA, MARIONA 16 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 2     6 5  
21 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 16 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 9 7          
23 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4   4 2    
24 ACPP026676 SANCHEZ MARIN, BERTA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   1 0 2 3 3  
25 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 8 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 3 3     2    
26 ACPP026710 KNOX *, ETHAN 7 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   6 1        
27 ACPP026601 LEYVA VILLEGAS, ANNA 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3          
27 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 6 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6            
29 ACPP026713 OLMEDO MARTINEZ, DANIEL 5 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2 1     2  
29 ACPP026588 POU PASCUAL, HERMES 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 3          
31 ACPP026301 GAENSER *, OSCAR 4 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ)   4          
32 ACPP026575 BLANXER ROSA, MARC 1 FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIÓ) 1            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Benjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 92 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 11 15 18 13 15 14 17
2 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 86 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 17 14 13 14 16 12
3 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 77 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   14 13 11 17 10 12
4 ACPP026222 ALBERO ALIAGA, MIGUEL 76 LLEIDA JUVENIL (INICIACIÓ) 12 10 17 12 8 16 9
5 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 72 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 11 10 14 9 13 10 14
6 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 58 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   9 13 10 14 12  
7 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 46 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 7   7 8 7 6 11
7 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 46 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 6 11 7 12 10  
9 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 45 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3 14 10 10 8  
10 ACPP026675 SANCHEZ MARIN, PAU 39 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   10 4 9 8 8  
11 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 38 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8 7 4 9 4 5 5
12 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 37 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 8 3   9 4 9
13 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 36 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 10   9 9  
14 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 34 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)       17     17
14 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 34 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 8     8 10 8  
16 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOEL 33 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6   13 2  
17 ACPP026603 NADAL ROYO, BERTA 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 2 11 4 7  
17 ACPP025257 MOREIRA FONTOVA, EDUARD 29 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 6   4 10 5 4  
19 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 28 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 4 8 5 3   6 2
20 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 26 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4   8 10    
21 ACPP026848 BLANCAFORT GOMEZ, JOEL 24 VENDRELL JUVENIL (INICIACIÓ)       8 5 6 5
22 ACPP026562 ARIMANY GILI, NIL 22 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 11 5     5  
23 ACPP026602 NADAL ROYO, MARTINA 21 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 1 7 8 0 2  
24 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 20 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   11         9
25 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 18 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 3 2 2 6     5
25 ACPP026577 AGÜERO ARCOS, ARNAU 18 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 3 9 2 0 2 1
27 ACPP026618 PAREDES GAYA, FERRAN 17 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 2   9 5    
28 ACPP026484 PANISELLO FERRAGUT, JOAN 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   16          
29 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 15 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 5 5        
29 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 15 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4 7 4        
31 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 14 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 6 1 1 3 1
31 ACPP026446 PEREZ MORATA, NURIA 14 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 3 4 4   3    
33 ACPP026639 CHAVES KOSTYUKOV, VICTOR 13 INDIVIDUAL             13
33 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 13 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   4 4 2   3  
35 ACPP026622 DELGADO CANO, MARTA 11 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 2 1 1 5 1
35 ACPP026379 AMER NOGAREDA, JORGE 11 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 5     2    
37 ACPP026621 CAÑIZARES CARMONA, LAURA 10 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4 4     2    
37 ACPP026712 PEREZ GARCIA, IRENE 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   4 1 5      
37 ACPP026718 PASCAL LLOPIS, KILLIAN 10 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   5 5        
40 ACPP026717 BASSO CASTELL, LUCIA 9 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 6     3  
40 ACPP026494 CASTLES CAZALLA, DYLAN 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 5   0   3  
40 ACPP026599 WALDBURG GUARDANS, TESSILIO 9 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 4 0   1 4    
43 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 7 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   2       5  
43 ACPP026611 GANNON ROSSELL, SEAN 7 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4   3        
45 ACPP026560 RODRIGUEZ PADILLA, PABLO 6 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 1     4  
45 ACPP026589 MUNTADA CAÑAMERAS, CARLA 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 2 4          
45 ACPP026615 MASSANEDA RIERA, ALBERT 6 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6            
48 ACPP026378 AMER NOGAREDA, LILIANA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 3     2    
48 ACPP026605 PALACIOS GALLARDO, RUT 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0 0 5        
48 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 5 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   5          
48 ACPP026579 CALATAYUD BRUNET, ADRIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 4          
48 ACPP026590 POU PASCUAL, DANIELA 5 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 1 4          
48 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 5 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5            
54 ACPP026475 MUSQUERA PLA, ADRIA 4 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4            
55 ACPP025027 PONS JORI, MAR 3 INDIVIDUAL             3
55 ACPP026408 BELLSOLA OLIVERAS, PAULINA 3 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ)   3          
55 ACPP026774 SANCHEZ VIDAL, CARLES 3 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     1 2      
58 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 2 GUALTA TEAM JUVENIL (INICIACIÓ) 2            
58 ACPP026783 CABERO GOULOUSSI, DANAI 2 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     2        
60 ACPP026592 CLOTAS CEKOV, BLAI 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1            
60 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1            
62 ACPP026604 SALUDES URIEL, MANUEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 0            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2014 Juvenil - Zona Est
Categoria Prebenjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 Camp.Cat
  Franciac Teià Badalona Papalús Fornells Roc 3 Oller Mas
  Bellpuig C.Cuyàs Vallromanes Vendrell - - -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2014 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 72 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 13 11 12 11 13 12
2 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 59 INDIVIDUAL 6 4 13 11 10 12 7
3 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 57 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 11 12 10 6 8 6 10
4 ACPP026776 GIL MONTECELO, MARC 41 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     11 9 9 7 5
5 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 39 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 2 10 7 5 6 6
5 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 39 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 9 14 4 7   5  
7 ACPP026614 FARRE ARIÑO, JAN 38 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 6 6 6 6 8 4 6
8 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 33 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9   9 7  
9 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 31 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 0 3 2 12 6 3 5
9 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 31 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1 7 8 3 8 2
11 ACPP026610 DELGADO CANO, ALEX 27 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 8 3 6 1 6 2
11 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 27 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 3 5 7 7 4  
11 ACPP026350 TOUZET *, NATHAN 27 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 4 0 11 5 7    
14 ACPP026563 BOFARULL BALLESTE, ALEXANDRE 24 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2   4 7 5 4 2
14 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 24 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6   9 5 4  
14 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 24 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ) 1 6 3 8 4 3  
17 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 22 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 0 6   5 6  
18 ACPP026711 RAKKEZ CEREGIDO, NAIM 20 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)   8 9 3      
19 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 9   5 4    
20 ACPP026630 VIDAL RIVERA, ALEXANDRA 16 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4 12          
21 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14            
22 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   1   7 5    
23 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMO 12 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 1 2 1   6
23 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 12 INDIVIDUAL 10 2          
25 ACPP026827 BATLLE BENET, POL 9 URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)           8 1
25 ACPP026547 VIÑOLAS FRIGOLA, NORA 9 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0 2     4 3  
25 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ) 0 5   3   1  
25 ACPP026726 SANCHEZ CARMEN, NOELIA 9 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)   7   0 2 0  
29 ACPP026693 CORPAS DELGADO, PABLO 8 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0 2 3 2 1  
30 ACPP026617 PEREZ CEJUDO, HUGO 7 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ) 0 3   4      
31 ACPP026600 LEYVA VILLEGAS, JOSEP 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 3          
32 ACPP026593 BELOUSOVA *, MARIA 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0   3   0  
33 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)     2        
34 ACPP026781 SALTO ANTOLIN, JOSEP 1 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     0   1    
34 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1          
34 ACPP026172 GELETA *, ANASTASIA 1 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   1          
37 ACPP026591 MEYER *, NATALIA 0 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   0          
37 ACPP026646 ROSALES ESCUER, POL 0 HCP1 ATYCA - OBRES (INICIACIÓ)   0          
37 ACPP026587 MOSQUERA PLA, SANDRO 0 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 0            
37 ACPP026714 BOLADO LEE, ELSA 0 ROC 3 JUVENIL (INICIACIÓ)     0 0      
37 ACPP026782 CABERO GOULOSSI, ELI 0 LA GARRIGA - CAN DRAGÓ JUVENIL (INICIACIÓ)     0        

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC