Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Llista de premiats de la Nit del Pitch & Putt 2004

Ets a:  IniciNotíciesCatalunyaNotícia id 2497
06.12.2004

CatalunyaLlista de premiats de la Nit del Pitch & Putt 2004

Es celebrarà el dissabte 11 de desembre des de les 20:30h al Maremagnum de Barcelona
LLISTA DE PREMIATS NIT DEL PITCH & PUTT

 

NIT DEL PITCH & PUTT 2004

 

LLISTA DE PREMIATS

 

 

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA  3ª CATEGORIA – BADALONA

 

5º classificat: LUIS MACHON AZON                                  

4º classificat: JUAN MANUEL CUSTODIO CANO   

3º classificat: CARMEN HUMANES ANGLES                                                

Sotscampió: LUIS NAVARRETE GARCIA                                

Campió: MIQUEL AMAT LLADO

 

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA  2ª CATEGORIA - PAPALÚS

 

5º classificat: MATVEY KALIGIN

4º classificat: MARÇAL SOLANAS VALERO

3º classificat: JOAN MOLINA ORENCH

Sotscampió: LUIS SANCHEZ ROBLES

Campió: DAMIAN BLAZQUEZ CALLEJAS

 

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SENIOR – FRANCIAC

 

5º de 2ª cat.: JOSEP ANTONI SOLDEVILLA PRAT

4º de 2ª cat.: JOSEP CORTADA RECOLONS

3ª de 2ª cat.: PEDRO MARTINEZ ORTEGA

5º de 1ª cat.: SALVADOR PAREJA LAREDO

4º de 1ª cat.: PILAR MONTERO SANCHEZ

3º de 1ª cat.: JOSEP FONTDEGLORIA RIUS

Sotscampió de 2ª cat.: ANTONIO TEJEDOR ESPINOSA          

Campió de 2ª cat.: JOSEP Mª ROVIRA CARAL               

Sotscampió 1ª cat.: JOSE Mª ARTEAGA PADILLA                            

Campió 1ª cat.: EUSEBIO MARIN GARCIA

Sotscampió absolut: MANUEL MELLADO CABALLERO      

Campió absolut: ANTONIO GIMENEZ LORENZO          

                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA FEMENÍ – VILADRAU

 

5ª de 3ª cat: AZUCENA ORTS RIERA

4º de 3º cat.: LIDIA JULIAN MIRO

3º de 3º cat.: ENCARNA CORRAL GALLARDO

5ª de 2ª cat: ANNA RIGAT SALSE

4ª de 2ª cat: MARTA LOPEZ SANTOS              

3ª de 2ª cat: CONSOL MARTINEZ-SORIA RAMOS                                                                               

5ª de 1ª cat: OLGA CASTILLO NAVARRO

4ª de 1ª cat: NURIA BENET PIFARRE                                                                                                          

3ª de 1ª cat: BERTA FOLCH SOLA

Sotscampiona de 3ª cat: MONTSERRAT MENDOZA                         

Campiona de 3ª cat: ESTHER NEILA GARACHANA   

Sotscampiona de 2ª cat: MARTA MOTA VERGES                                               

Campiona de 2ª cat: Mª CARMEN CHAVES

Sotscampiona 1ª cat.: MERCE GRAU FARRE

Campiona 1ª cat.: AVIVIT NACHSHON MOSCATEL

Sotscampiona absoluta: NURIA DALMAU SALAMAÑA                                                                   

Campiona absoluta:  MERCEDES MARCO MARTINEZ

                                                                                                            

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA DOBLES – MANRESA

 

4ª parella clas.: CARLES PEREZ GELMA

                           CARLOS SANCHEZ ARAGON

3ª parella clas.: RAMON CARRERA GORTAZAR

                           JUAN FRCO. SALIDO MEDINA

Sotscampions: JAUME PALLARES CALVO

                          DANIEL STUART COLEMAN

Campions: ALBERT GIRONES

                     JOAN PERICH

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL – CAN CUYÀS

 

Campió Cadet: MARC PIN BARTOLOME

Campió Infantil: DANIEL SOLE MORERA

Campió Aleví: GERARD ROSELLO MOYA

Campió Benjamí: CARLOS GARCIA ORTIZ

Sotscampió absolut: CARLES PEEZ GELMA

Campió absolut: SALVADOR PEREZ GONZALEZ

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA MATCH PLAY – CAMBRILS

 

Semifinalista: HECTOR DIAZ DE ARGANDOÑA   

Semifinalista: FRANCISCO JAVIER LOPEZ SANTOS              

Finalista: JORDI BARGALLO VERNET               

Campió: JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA              

 

 

 

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SENIOR MATCH PLAY - MANRESA

 

Semifinalista: A. MARQUEZ GRANADOS

Semifinalista: RAMON CARRERA GORTAZAR       

2º classificat: JOSEP FONTDEGLORIA RIUS     

Campió:                MANUEL MELLADO CABALLERO    

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT – EL VENDRELL

 

5º classificat: JOSE Mª LAGUNA VARGAS                             

4º classificat: JORDI SALVA JULIA

3º classificat: JAUME PALLARES CALVO

Sotscampió: JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA                             

Campió: DANIEL STUART COLEMAN                         

 

CAMPIONAT INTERCLUBS DE PITCH & PUTT - TROFEU JOSE Mª ANZIZU

 

Equip Solius:     JOAN PERICH ROMERO

                                MARC LLORET DALMAU

                                ALBERT GABARRO VALLS

                                JOSEP Mª VILATGE GOMEZ

                                ALBERT GIRONES STIERLE

                                FREDERIC LLORET ESPINET

                                EDUARD ROMAN DELGADO

                                NURI DALMAU SALAMAÑA

                                VITO GARCIA GALAN

                                PEDRO VALDENEBRO FERNANDEZ

RAMON SERRA MATAS

TONI RECASENS COMES

JOSEP MORET MORET

LLUIS GUIXERAS ARELLANO

JAUME FIGUERES MARTORELL

KPSE`Mª COLL TORRES

JOAN COSP COSTA

JOAQUIM BONA MASJOAN

Club guanyador 2ª Divisió: GOLF CENTRE SOLIUS

 

Equip HCP 1:           ANDREU PEREZ SALDAÑA

                                      MARC PEREZ GELMA

                                      AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ

                                       BARTOLOME JIMENEZ FELIU

                                      CARLES PEREZ GELMA

                                      JORDI SERRA BLANCH

                                      JOAN PERALVAREZ FERNANDEZ

                                       FCO. XAVIER CREUS VENTURA

                                      RAFAEL RAMOS MERINO

                                      JOAN PEREZ SALDAÑA

                                     CARLES SANCHEZ ARAGON

                                     ELISA SERRAMIA NEUNDORF

                                   

Camp guanyador del Trofeu Jose Mª Anzizu:  ESCOLA DE GOLF HCP 1 (1ª Divisió)

 

 

RANKING DE CATALUNYA JUVENIL

 

5º Classif: MARC PUIG ESTEVA                                                    169                                        

4º Classif:GERARD ROSSELLO MOYA                                  224                                        

3er Classif:. RICARD MONJONELL TRULLOLS                           272                                        

2º Classif.: XAVIER PINTO VILLAROYA                                        324                                        

1er Classif.: CARLES PEREX GELMA                                 366                        

 

DIPLOMES RANKING DE CATALUNYA JUVENIL

 

15º Classif: JORDI PINTO GARCIA                                 43

14º Classif: SERGI FAURO CARLES                                               51                                          

13º Classif: SALVADOR PEREZ GONZALEZ                         52                                          

12º Classif: POL SERRANO FOLGADO                                            55                                                          

11º Classif: RASMU STAUNNING AGERSKOV                         56                                          

10º Classif: SERGI ANDRES MISSE                                 60                           

9º Classif: CARLOTA SERRA CATASUS                                            70                           

8º Classif: BEATRIZ SERRA CATASUS                                            74                           

7º Classif: ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ                            78                           

6º Classif: ADRIÀ MONJONELL TRULLOLS                           106                                        

 

RANKING DE CATALUNYA SENIOR

 

5º Classif: JOSEP FONTDEGLORIA RIUS                                      418                                        

4º Classif: EUSEBIO MARIN GARCIA                                               429                                        

3er Classif:. JOSE ARTEAGA PADILLA                                             436                                        

2º Classif.: PILAR MONTERO SANCHEZ                                            468                                        

1er Classif.: MANUEL MELLADO CABALLERO                542                        

 

DIPLOMES RANKING DE CATALUNYA SENIOR

 

15º Classif: Mª JOSE BOILLOS LOPEZ                                   217

14º Classif: JOSE Mª ANZIZU FUREST                                                225                                        

13º Classif:Mª CARMEN LARENA TAMATURGO                    237                                        

12º Classif: VICENTE CASTAN GOMEZ                                 241                                                        

10º Classif: MANUEL JUANIAS ARBEOLA                            274                                        

10º Classif:JESUS RAMON VILARDELL                                         274                         

9º Classif: MANUEL DOMENECH FUENTES                             284                         

8º Classif: J. RAMON CARRERA GORTAZAR                        301                         

7º Classif: JOSEP SOLDEVILLA PRAT                                    326                         

6º Classif: JOSEP CORTADA RECOLONS                          361                                        

 

RANKING DE CATALUNYA FEMENI

 

5º Classif: OLGA CASTILLO NAVARRO                                           317                                        

4º Classif : AVIVIT NACHSHON MOSCATEL                         321

3er.Classif.: MERCE GRAU FARRE                                  325                                        

2na. Calssif.: PILAR MONTERO SANCHEZ                            354                         

1a. Classif.: MERCEDES MARCO MARTINEZ                          363                        

 

 

 

 

 

DIPLOMES RANKING DE CATALUNYA FEMENI

 

15º Classif: LAURA SANCHEZ JIMENEZ                                              182

14º Classif: CONSOL MARTINEZ-SORIA RAMOS                191                                        

13º Classif: MªCARME PANADES GARCIA                               194                                        

12º Classif: LAURA BELTRAN PEREZ                                   210                                                        

11º Classif: ANNA RIGAT SALSE                                   213                                        

10º Classif: Mª JOSE BOILLOS LOPEZ                                   241                         

8º Classif: Mª CARMEN LARENA TAMATURGO                    256                         

8º Classif: MARIS MARTINEZ QUESADA                           256                         

7º Classif:ENCARNA RODRIGUEZ DIAZ                                     270                                        

6º Classif: DOLORS RUIZ RODRIGUEZ                                        305                                        

 

 

RANKING DE CATALUNYA ABSOLUT:

 

10º Classif: JORDI PLANAS GRANDE                                              446

10º Classif: CARLES TORRUS ROIG                                    446

10º Classif: SALVADOR GARANGOU SERRAROLS                446

9º Classif: AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ                       474                         

8ª Classif: MARC LLORET DALMAU                                            485                                        

7º Classif: JAUME PALLARES CALVO                                  488                                                                       

6º Classif: DANIEL STUART COLEMAN                                           492                                        

5º Classif: JOSEP PELLICER CASTELLVI                         499                                                                       

4º Classif: JORDI SALVA JULIA                                                     502                                        

3º Classif:FCO. JAVIER LOPEZ SANTOS                                               518                                                                       

Sotscampió: JUAN MARTI ILLAS                                    528                                                                       

Campió: JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA              574                                                                                                     

 

DIPLOMES RANKING DE CATALUNYA ABSOLUT:

 

49º Classif: JOSEP GASULL BONAFONT                                        286

49º Classif: RAMON JARDI MARTI                                 286

49º Classif: JOSEP FLAMERICH GRAU                                    286         

49º Classif: DAVID SOLE MARZO                                                286         

48º Classif. DOLORS RUIZ RODRIGUEZ                                        294

47º Classif: ENRIC PUJOL BLANCH                                              296

46º Classif: JORDI CLOTET RIFE                                    298                                        

44º Classif: MARTIRIA ESTEBA CONGOST                          298

44º Classif: ALBERT GIRONES STIERLE                                               300

43º Classif: ENRIC ROVIROSA REDO                                    302

42ª Classif: CAYETANO HERRENO PEREZ                         307                        

41º Classif: XAVIER TOSCA VILA                                      312

40º Classif: FRANCISCO MONLEON SANCHEZ                            318

39º Classif: ENRIQUE JAEN LOPEZ                                   322         

38º Classif: JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ                            325         

37º Classif. DIEGO MIER CAMPO                                                329

36º Classif: HECTOR DIAZ DE ARGANDOÑA                    338

34º Classif: JOSEP GARCIA FERRAS                                              342                                        

34º Classif: MANUEL SANTOS SANCHEZ                           342                         

33º Classif: MARC FORTUNY ESPAÑA                                               354

32º Classif: CARLES PEREZ GELMÀ                                 357

31º Classif: JUAN GIL FONTANALS                                      363

30º Classif: ALBERT MOREU GARCIA                                               366

29º Classif: JOAN PELLICER CASTELLVI                         383                         

28º Classif: RICARDO BETLINSKI COLMENA                           387         

27ª Classif: PILAR MONTERO  SANCHEZ                           389                        

26º Classif: JORDI SABORIT FLORETA                                             392

24º Classif: SANTIAGO JANGUREN CUADRADO                396

24º Classif: AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ                      396         

23º Classif: JORDI BARGALLO VERNET                                                399         

22º Classif: FRANCISCO NAVARRO DE PACO                    400

20º Classif: EMILIO SANMARTIN MULERO                              403

20º Classif: JOSE CASTRO ESPEJO                                            403                                        

19º Classif: ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ                      407                        

18º Classif: MANUEL MELLADO CABALLERO                       416

17º Classif: EUSEBIO MARIN GARCIA                                               422

16º Classif: GINES FERNANDEZ CORBALAN                        424

15º Classif: EMILIO BARREGO PRADOS                                               430

13º Classif: SALVADOR ADZET RIBA                                      445                         

13º Classif: ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA                445         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC