Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 2ª divisió oest, 7ª jornada

Ets a:  IniciNotíciesCamp. Catalunya per EquipsNotícia id 23944
14.06.2014

Camp. Catalunya per EquipsCampionat de Catalunya per Equips FCPP 2014, 2ª divisió oest, 7ª jornada

Resultats Campionat de Catalunya per Equips FCPP 2014
2ª divisió oest
7ª jornada , SANT JAUME PITCH & PUTT CENTRE

CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS

MONTGROS G.
1RIUS DUARTE, DANIEL52MARTINEZ BARROSO, ANGEL52216
VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL55GARCIA DIAZ, FRANCISCO
OJEDA ROMERO, RAFAEL57MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE60
ALKASAB, HUSEIN64BORBONES LLOVERAS, PELEGRI
P&P CAMBRILS
2SOLE MARZO, DAVID54CASTELL SALVANES, CARLOS51218
POLEY GARCIA, CARLOS56VILELA FERREIRA, ANTONIO
MARTINEZ IZQUIERDO, ADOLFO57BARGALLO VERNET, JORDI56
MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU59LOPEZ JAUMEJOAN, JOSEP MARIA
ROC 3
3FEBRERO LOPEZ, TEODORO54SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL51221
CACERES SORIANO, JAVIER57BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO
MAÑAS PEREZ, LAUREN59SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO53
REYES GUERRA, JOSE MIGUEL62MARTIN BAO, OSCAR
LLEIDA CARGOLS
4BARBERO RIBES, ARMANDO56NACHSHON MOSCATEL, ABBY52223
MOSCATEL NACHSHON, JOEL56JOFRE RUIZ, BLAI
ARENAS TORNERO, JOAQUIN59MORENO NIETO, SEBASTIAN52
MOSCATEL NACHSHON, DANIEL64MOSCATEL MENDELSON, VICTOR
MANRESA - OLLER DEL MAS
5VAZQUEZ RIANCHO, CARLOS56CODINA COLLADO, ALBERT55223
CARNE SELLARES, JUAN56TUNEU GRANADOS, VALENTI
TEMPORAL PARDO, ADRIAN56PRAT BATISTA, PILAR60
MARTINEZ BELTRAN, ANTONI63COMAS SARDANS, MARIA
PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
6FERRET MIRABENT, PERE55JIMENEZ TEJERO, ANTONIO49224
TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC59CARBALLO VALLEJO, CONCHI
GALVEZ PEREZ, JUAN CARLOS61MONTANE CASAÑAS, JOAN54
CASALS VILARDOSA, JOSEP66AHUMADA DIAZ, ANA MARIA
VALL D'ORDINO
7RABANAL ADELL, AXEL52CAYETANO ROBINAT, JAVIER54224
MENDOZA RODRIGUEZ, GONZALO58CAYETANO VIEITEZ, ANTONIO
ROLDAN GARCIA, XAVIER60FELIUBADALO MOLES, FRANCESC XAVIER56
APARICIO FONSECA, JORGE MIGUEL73APARICIO FONSECA, JORGE MIGUEL
CAN RAFEL WORLDFER
8NOGUERA PUJOL, AGUSTI56CAMPRUBI GRANADOS, MIGUEL ANGEL51229
PEREZ PEREZ DE LOS COBOS, DAVID61TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL
MARIN GORDILLO, ANTONIO61BALAGUE MUÑOZ, JOSEP53
PUEYO BUETAS, LUIS62BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN
LOS GALLITOS
9PEREZ ALVAREZ, LUIS55SANCHEZ LLOP, GENIS56232
PALACIOS BLAZQUEZ, PERE58MORA MUÑOZ, DIEGO
ELENA DOMINGUEZ, CESAR63MONDARAY PEREZ, MIGUEL59
MARTINEZ NOYA, JORDI68MARTINEZ ANGUITA, IVET
EL VENDRELL B
10HERNANDEZ HERNANDEZ, ANTONIO57CAÑAS MORENO, JUAN ANTONIO54234
RUBIO DE LA CUESTA, FRANCISCO JAVIER61JUVENTENY LLARGUES, JACINT
ALCALA BADIA, IVAN62ALCALA IBORRA, JOAN ANTON56
ROMERO CIRAUQUI, LAURA64VIDAL LARSSON, KAY-ERIC
WEDGE G. CLUB
11GUIJARRO CARMONA, JUAN57NUÑEZ ARENAS, JUAN54235
RODRIGUEZ SANCHEZ, MANUEL58GARCIA GAMBIN, JOSE
CORTES CASTILLEJOS, JOSE66PEÑAS LEAL, LUCIANO61
GOMEZ SOSA, JOSE100GOMEZ SOSA, JOSE
URGELL
12BALDILLOU VALLS, JOAN57CUCURULL FA, JOSEP M54237
SATORRES LLOSES, FRANCESC61CUCURULL SOLE, MARTA
SALA COLLADO, FRANCESC65FARRE SURIA, ROMAN57
FOLGUERA FOLGUERA, PAU65FARRE ARIÑO, PAU
ORFEO CATALONIA G. C.E.
13MAYNOU MASCARO, XAVI59GARCIA RAMOS, TONI54237
BALAGUER SANTACREU, VICTOR61BICARDI TRESERRAS, RAUL
FERNANDEZ ARIAS, FRANCISCO63BELMONTE ROIG, JAVIER56
BOLIVAR ALCAIDE, ALFREDO66HERNANDEZ PEREZ, PERE JOSEP
GOLFUS 2.1
14GARCIA GARCIA, RAUL59CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO55237
CALLE MARTINEZ, RAUL59SANCHEZ TIGEL, FRANCESC
AUQUE GAHETE, GERARD64PASCUAL TELLEZ, JUAN CARLOS66
JULIA NUÑEZ, SERGIO69ORTIZ RAMOS, ENCARNA
VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
15DRIESSEN, PIETER59PRATS BALAGUE, JOSE LUIS56238
FORT LOPEZ, MARC61FERNANDEZ LOPEZ, JUAN
LLORET ROIG, VICENÇ62MARTIN MOYA, ENRIC58
ROCA ROSICH, JOSEP62JOUNOU TOMAS, ANTON
TECNOCIM ANOIA G. CLUB
16MARTINEZ CHICO, ANGEL57SOLER CEGARRA, MELCIOR58238
SOLER LIBORI, HECTOR60SANZ LOPEZ, ENRIC
MARTINEZ CHICO, XAVIER63COLLADO DELGADO, GUMER59
GOMEZ UREÑA, RICARDO69GRANADOS REINA, JOSEP ANTONI
P&P VOY PA PAR
17VERGES COSTA, JOAN57NAVARRO MONTAGUT, ROGER59239
NOGUEIRA ANJAUMA, MARC58LOPEZ GARCIA, ROGER
GARCIA CONESA, RAMSES65PADILLA PADILLA, JUAN ANGEL63
JULIAN ALONSO, SERGIO67CUADRADO ALCUBIERRE, DANIEL
SANT CUGAT P&P
18---100---100400
---100---
---100---100
---100---

CLASSIFICACIONS INDIVIDUALS i FOURBALLS

Individuals:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP006594RABANAL ADELL, AXEL(+)0,30(+)0,75252VALL D'ORDINO
2ACPP012913RIUS DUARTE, DANIEL(+)1,4(+)1(+)1,65253MONTGROS G.
3ACPP005720SOLE MARZO, DAVID(+)2,5(+)2(+)2,55456P&P CAMBRILS
4ACPP008984FEBRERO LOPEZ, TEODORO(+)3,8(+)4(+)3,85458ROC 3
5ACPP001787FERRET MIRABENT, PERE0,610,65554PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
6ACPP003149PEREZ ALVAREZ, LUIS0,510,55554LOS GALLITOS
7ACPP023435VILLA CELDRAN, MIGUEL ANGEL0005555MONTGROS G.
8ACPP001807NOGUERA PUJOL, AGUSTI1,521,55654CAN RAFEL WORLDFER
9ACPP013788VAZQUEZ RIANCHO, CARLOS(+)1(+)1(+)15657MANRESA - OLLER DEL MAS
10ACPP012623BARBERO RIBES, ARMANDO(+)1,2(+)1(+)1,25657LLEIDA CARGOLS
11ACPP003146CARNE SELLARES, JUAN(+)1,8(+)2(+)1,85658MANRESA - OLLER DEL MAS
12ACPP006236TEMPORAL PARDO, ADRIAN(+)2,6(+)3(+)2,65659MANRESA - OLLER DEL MAS
13ACPP006919POLEY GARCIA, CARLOS(+)3,2(+)3(+)3,25659P&P CAMBRILS
14ACPP011461MOSCATEL NACHSHON, JOEL(+)3,4(+)3(+)3,45659LLEIDA CARGOLS
15ACPP002989MARTINEZ CHICO, ANGEL0,910,95756TECNOCIM ANOIA G. CLUB
16ACPP022557CACERES SORIANO, JAVIER0,400,45757ROC 3
17ACPP006903GUIJARRO CARMONA, JUAN(+)1,2(+)1(+)1,25758WEDGE G. CLUB
18ACPP004927HERNANDEZ HERNANDEZ, ANTONIO(+)0,7(+)1(+)0,75758EL VENDRELL B
19ACPP020563VERGES COSTA, JOAN(+)0,8(+)1(+)0,85758P&P VOY PA PAR
20ACPP018684MARTINEZ IZQUIERDO, ADOLFO(+)1(+)1(+)15758P&P CAMBRILS
21ACPP007071BALDILLOU VALLS, JOAN(+)1,8(+)2(+)1,85759URGELL
22ACPP008000OJEDA ROMERO, RAFAEL(+)3(+)3(+)2,85760MONTGROS G.
23ACPP001116PALACIOS BLAZQUEZ, PERE1,411,45857LOS GALLITOS
24ACPP007175RODRIGUEZ SANCHEZ, MANUEL(+)1,2(+)1(+)1,25859WEDGE G. CLUB
25ACPP021799NOGUEIRA ANJAUMA, MARC(+)1,9(+)2(+)1,75860P&P VOY PA PAR
26ACPP022989MENDOZA RODRIGUEZ, GONZALO(+)2,6(+)3(+)2,45861VALL D'ORDINO
27ACPP004601TORTOSA APARICI, JOAN ENRIC1,521,55957PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
28ACPP019387GARCIA GARCIA, RAUL1,821,85957GOLFUS 2.1
29ACPP019826CALLE MARTINEZ, RAUL(+)0,20(+)0,25959GOLFUS 2.1
30ACPP026683DRIESSEN, PIETER0005959VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
31ACPP007899MAYNOU MASCARO, XAVI(+)0,30(+)0,35959ORFEO CATALONIA G. C.E.
32ACPP020274MAÑAS PEREZ, LAUREN(+)0,7(+)1(+)0,55960ROC 3
33ACPP021650ARENAS TORNERO, JOAQUIN(+)0,9(+)1(+)0,75960LLEIDA CARGOLS
34ACPP002238MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI-ANDREU(+)1,9(+)2(+)1,75961P&P CAMBRILS
35ACPP021739ROLDAN GARCIA, XAVIER1,621,66058VALL D'ORDINO
36ACPP002297SOLER LIBORI, HECTOR0,400,66060TECNOCIM ANOIA G. CLUB
37ACPP008967GALVEZ PEREZ, JUAN CARLOS5,155,16156PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
38ACPP007811SATORRES LLOSES, FRANCESC1,821,86159URGELL
39ACPP011471RUBIO DE LA CUESTA, FRANCISCO JAVIER1,921,96159EL VENDRELL B
40ACPP000796BALAGUER SANTACREU, VICTOR1,311,56160ORFEO CATALONIA G. C.E.
41ACPP009171PEREZ PEREZ DE LOS COBOS, DAVID1,411,66160CAN RAFEL WORLDFER
42ACPP007851FORT LOPEZ, MARC(+)1,2(+)1(+)16162VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
43ACPP005456MARIN GORDILLO, ANTONIO(+)0,6(+)1(+)0,46162CAN RAFEL WORLDFER
44ACPP000148PUEYO BUETAS, LUIS1,621,86260CAN RAFEL WORLDFER
45ACPP017287ALCALA BADIA, IVAN(+)0,2006262EL VENDRELL B
46ACPP010822LLORET ROIG, VICENÇ000,26262VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
47ACPP016816ROCA ROSICH, JOSEP(+)0,100,16262VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
48ACPP015225REYES GUERRA, JOSE MIGUEL(+)1,8(+)2(+)1,66264ROC 3
49ACPP003127MARTINEZ CHICO, XAVIER2,632,86360TECNOCIM ANOIA G. CLUB
50ACPP002968ELENA DOMINGUEZ, CESAR0,911,16362LOS GALLITOS
51ACPP004713FERNANDEZ ARIAS, FRANCISCO(+)0,8(+)1(+)0,66364ORFEO CATALONIA G. C.E.
52ACPP003161MARTINEZ BELTRAN, ANTONI(+)0,8(+)1(+)0,66364MANRESA - OLLER DEL MAS
53ACPP014846ROMERO CIRAUQUI, LAURA1,721,96462EL VENDRELL B
54ACPP007629AUQUE GAHETE, GERARD2,222,46462GOLFUS 2.1
55ACPP016542ALKASAB, HUSEIN(+)2,4(+)2(+)2,26466MONTGROS G.
56ACPP009566MOSCATEL NACHSHON, DANIEL(+)1,6(+)2(+)1,46466LLEIDA CARGOLS
57ACPP011606SALA COLLADO, FRANCESC2,8336562URGELL
58ACPP018259FOLGUERA FOLGUERA, PAU222,26563URGELL
59ACPP004673GARCIA CONESA, RAMSES2,122,36563P&P VOY PA PAR
60ACPP026479CORTES CASTILLEJOS, JOSE8,288,26658WEDGE G. CLUB
61ACPP000795BOLIVAR ALCAIDE, ALFREDO3,133,36663ORFEO CATALONIA G. C.E.
62ACPP001986CASALS VILARDOSA, JOSEP222,26664PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
63ACPP021323JULIAN ALONSO, SERGIO7,687,66759P&P VOY PA PAR
64ACPP002392MARTINEZ NOYA, JORDI0,100,36868LOS GALLITOS
65ACPP003112GOMEZ UREÑA, RICARDO3,233,46966TECNOCIM ANOIA G. CLUB
66ACPP005779JULIA NUÑEZ, SERGIO3,333,56966GOLFUS 2.1
67ACPP023507APARICIO FONSECA, JORGE MIGUEL6,366,57367VALL D'ORDINO
68ACPP009034GOMEZ SOSA, JOSE1,821,8100100WEDGE G. CLUB
Fourballs:
PosLlicènciaNomHPEHPPNHPBRUTNETEquip
1ACPP001130JIMENEZ TEJERO, ANTONIO0,910,74948PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
ACPP009175CARBALLO VALLEJO, CONCHI1,311,1
2ACPP013615CAMPRUBI GRANADOS, MIGUEL ANGEL(+)2,9(+)3(+)2,95152CAN RAFEL WORLDFER
ACPP006917TARRAGONA MUÑOZ, MIGUEL ANGEL0,200,2
3ACPP008771SOLER MORENO, MIGUEL ANGEL(+)4,2(+)4(+)4,25152ROC 3
ACPP023164BARRAGAN ARDILA, WENCESLAO(+)1,4(+)1(+)1,4
4ACPP005768CASTELL SALVANES, CARLOS(+)2,9(+)3(+)2,95154P&P CAMBRILS
ACPP012263VILELA FERREIRA, ANTONIO(+)2,7(+)3(+)2,7
5ACPP006858NACHSHON MOSCATEL, ABBY(+)1,3(+)1(+)1,35253LLEIDA CARGOLS
ACPP007807JOFRE RUIZ, BLAI(+)0,8(+)1(+)0,8
6ACPP003489MARTINEZ BARROSO, ANGEL(+)3,2(+)3(+)3,25254MONTGROS G.
ACPP007999GARCIA DIAZ, FRANCISCO(+)1,5(+)1(+)1,5
7ACPP007568MORENO NIETO, SEBASTIAN(+)2,8(+)3(+)2,85254LLEIDA CARGOLS
ACPP006857MOSCATEL MENDELSON, VICTOR(+)0,40(+)0,4
8ACPP008203BALAGUE MUÑOZ, JOSEP(+)3,1(+)3(+)3,15354CAN RAFEL WORLDFER
ACPP010226BARTOLOMESANZ ARRANZ, JULIAN(+)0,50(+)0,5
9ACPP007997SANCHEZ VEGA, CESAR ALBERTO(+)3,6(+)4(+)3,65354ROC 3
ACPP014558MARTIN BAO, OSCAR(+)1,4(+)1(+)1,4
10ACPP024264CAYETANO ROBINAT, JAVIER4,744,55448VALL D'ORDINO
ACPP013162CAYETANO VIEITEZ, ANTONIO12,4912,2
11ACPP024227NUÑEZ ARENAS, JUAN4,944,85449WEDGE G. CLUB
ACPP019766GARCIA GAMBIN, JOSE6,156
12ACPP003049MONTANE CASAÑAS, JOAN1,721,75452PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT
ACPP000607AHUMADA DIAZ, ANA MARIA2,522,5
13ACPP022041GARCIA RAMOS, TONI(+)0,8(+)1(+)0,85453ORFEO CATALONIA G. C.E.
ACPP009790BICARDI TRESERRAS, RAUL1,521,5
14ACPP004928CAÑAS MORENO, JUAN ANTONIO(+)0,50(+)0,55454EL VENDRELL B
ACPP001324JUVENTENY LLARGUES, JACINT0,100,1
15ACPP006810CUCURULL FA, JOSEP M(+)0,7(+)1(+)0,75454URGELL
ACPP016611CUCURULL SOLE, MARTA000
16ACPP019822CALLE FERNANDEZ, CRESCENCIO(+)1,2(+)1(+)1,25553GOLFUS 2.1
ACPP016155SANCHEZ TIGEL, FRANCESC3,423,4
17ACPP000644CODINA COLLADO, ALBERT(+)2,5(+)2(+)2,55557MANRESA - OLLER DEL MAS
ACPP001512TUNEU GRANADOS, VALENTI0,610,6
18ACPP007765BELMONTE ROIG, JAVIER2,722,75651ORFEO CATALONIA G. C.E.
ACPP004712HERNANDEZ PEREZ, PERE JOSEP7,667,6
19ACPP018225FELIUBADALO MOLES, FRANCESC XAVIER4,644,65651VALL D'ORDINO
ACPP023507APARICIO FONSECA, JORGE MIGUEL6,356,3
20ACPP003639SANCHEZ LLOP, GENIS2,822,85653LOS GALLITOS
ACPP005676MORA MUÑOZ, DIEGO434
21ACPP005256ALCALA IBORRA, JOAN ANTON0,400,45656EL VENDRELL B
ACPP014271VIDAL LARSSON, KAY-ERIC1,521,5
22ACPP006118BARGALLO VERNET, JORDI(+)2,7(+)3(+)2,75656P&P CAMBRILS
ACPP013730LOPEZ JAUMEJOAN, JOSEP MARIA(+)0,50(+)0,5
23ACPP018899PRATS BALAGUE, JOSE LUIS(+)3,4(+)3(+)3,45659VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
ACPP010507FERNANDEZ LOPEZ, JUAN(+)1,1(+)1(+)1,1
24ACPP010709FARRE SURIA, ROMAN1,621,65753URGELL
ACPP016345FARRE ARIÑO, PAU9,479,4
25ACPP001756SOLER CEGARRA, MELCIOR1,921,95856TECNOCIM ANOIA G. CLUB
ACPP013196SANZ LOPEZ, ENRIC4,234,2
26ACPP007702MARTIN MOYA, ENRIC(+)0,9(+)1(+)0,95859VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL
ACPP007566JOUNOU TOMAS, ANTON1,311,3
27ACPP003599NAVARRO MONTAGUT, ROGER4,134,15955P&P VOY PA PAR
ACPP013492LOPEZ GARCIA, ROGER545
28ACPP000755COLLADO DELGADO, GUMER3235957TECNOCIM ANOIA G. CLUB
ACPP004672GRANADOS REINA, JOSEP ANTONI4,434,4
29ACPP012540MONDARAY PEREZ, MIGUEL(+)3,5(+)3(+)3,55958LOS GALLITOS
ACPP019935MARTINEZ ANGUITA, IVET5,145,1
30ACPP012980PRAT BATISTA, PILAR8686054MANRESA - OLLER DEL MAS
ACPP020985COMAS SARDANS, MARIA10,2810,2
31ACPP010468MATENCIO PINEDA, JUAN JOSE(+)2,7(+)3(+)2,76058MONTGROS G.
ACPP024529BORBONES LLOVERAS, PELEGRI4,644,6
32ACPP006520PEÑAS LEAL, LUCIANO1,721,76159WEDGE G. CLUB
ACPP009034GOMEZ SOSA, JOSE1,821,8
33ACPP015829PADILLA PADILLA, JUAN ANGEL6,156,16358P&P VOY PA PAR
ACPP021090CUADRADO ALCUBIERRE, DANIEL6,456,4
34ACPP001103PASCUAL TELLEZ, JUAN CARLOS5,655,66661GOLFUS 2.1
ACPP006877ORTIZ RAMOS, ENCARNA6,456,4

CLASSIFICACIÓ ACUMULADA

PosEquip1234567TOTAL
1P&P CAMBRILS1008010080509090590
2ROC 372907272907280548
3MONTGROS G.905680907256100544
4LLEIDA CARGOLS567290100646472518
5SANT CUGAT P&P8010038648000362
6CAN RAFEL WORLDFER44386456445044340
7VALL D'ORDINO157331510010050320
8MANRESA - OLLER DEL MAS64504438154464319
9GOLFUS 2.119642344382315226
10P&P VOY PA PAR23445677803220
11LOS GALLITOS11151133562838192
12URGELL3833502801123183
13ORFEO CATALONIA G. C.E.28281550281519183
14VILAFORTUNY - FONT GILI INDUSTRIAL50232819231911173
15EL VENDRELL B3319311333333165
16PITCH & PUTT PENEDES CLUB - NOVA GENT7373375686
17TECNOCIM ANOIA G. CLUB3111923193785
18WEDGE G. CLUB000011382877

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC