Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Erik Shukhart Campió del Rànquing Juvenil categoria iniciació

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 22562
30.11.2013

JuvenilsErik Shukhart Campió del Rànquing Juvenil categoria iniciació

Erik Shukhart guanya el Rànquing Juvenil categoria iniciació
Premis Categoria Iniciació:

Campio Juvenil   ERIK SHUKHART
Sotscampió Juvenil   NICOLAS FACUNDO
1er class Infantil   ALBERT NAVAS
2on class Infantil   SUSANNA CASELLAS
1er class Aleví   VICTOR GUILLEM
2on class Aleví   ERIC GALIMANY
1er class Benjamí/Prebenjamí   IVAN PONSDOMENECH
2on class Benjamí/Prebenjamí   DARIO SILVA
1a class Infantil/Aleví  MAR SARRIAS
2a class Infantil/Aleví   EVA SARRIAS
1a class Benjamí/Prebenjamí   AINOHA ANDAMOLLO
2a class Benjamí/Prebenjamí   EMMA FRANCES

Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2013 Juvenil
Categoria Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat
  Fornells Teià St.Cebrià Gualta Lleida - Vendrell
  Roc 3 Can Rafel Vallromanes Bellpuig - M.Pagès -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2013 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 97 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14 18 12 19 12 14 20
2 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 85 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 16 10 9 13 16 15 15
3 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 84 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14 11 6 14 15 18 12
4 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 78 HCP 1 JUVENIL (INICIACIÓ) 16 8 8 13 17 16 8
5 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 77 INDIVIDUAL 12 7 16 15 10 13 11
6 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 75 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 3 14 11 12 14 14
7 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 73 SANT JOAN P&P C (INICIACIÓ) 9 9 10 11 14 15 14
8 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 64 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 6 8 8 11 10 13 14
9 ACPP024230 ANDAMOLLO CARO, AINHOA 63 SANT JOAN P&P C (INICIACIÓ) 10     20 13 9 11
10 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 61 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 12 7 8 12 10 10 9
11 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 58 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 11 9 11   15 7 5
12 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 56 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 10 5 7 10 6 8 15
13 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 55 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 12 5 8 12 8 15  
14 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 54 INDIVIDUAL 9   10 14 13   8
14 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 54 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 7 9 6 4 11 11 10
16 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 49 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 5 6 2 10 14 14  
16 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 49 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 11 7 5 12 12 7  
18 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 48 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     10 7 12 11 8
19 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 47 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 9 6 10 7 9 12  
19 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 47 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 1 6 7 9 11 7 7
21 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 46 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 10 5 3 6 10 15  
21 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 46 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6 5 7 15 5 8
23 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 45 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6 8 11   10 10  
24 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 44 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 10 5 6 6 7 7 8
25 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 43 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 5   7 8 8 5 10
26 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 42 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 6 6 6 7 15 8  
26 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 42 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 10 6 5 6 12 8  
26 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 42 ROC 3 (INICIACIÓ) 6 2 7 8 8 9 4
26 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 42 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 8 6 5 9 8 7 4
30 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 39 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 9   7 6 7 10  
31 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 37 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   9 6   10 12  
31 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 37 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 7 1 8 4 9 2 7
33 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 35 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)   6 6   12 11  
33 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 35 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 9 4 5 6 9 6  
35 ACPP025381 JURRI *, ERIK 31 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)     9 8   14  
36 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 30 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 9   5 9   7  
37 ACPP024969 MARQUEZ JAIME, PEDRO 29 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   6 10 8 5    
38 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 28 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 2 7   7 8 3
38 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 28 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 4 4 2 6 7 5
40 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 27 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 9 1 3 7 5 3  
41 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 26 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 10 10 6        
42 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 25 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4   3 2 6 10  
42 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 25 GUALTA TEAM (INICIACIÓ) 10 1 9 5      
42 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 25 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 12 7 6        
45 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 24 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 5 2 4 5 6 4  
45 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 24 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 5 1 4 5 6 4  
47 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 23 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 3 6 6 8      
47 ACPP021833 VIDE FANDOS, XAVIER 23 EPGA VILALBA (INICIACIÓ)   12 11        
49 ACPP025810 VACARISAS GARCIA, ALEXANDRA 22 HCP 1 JUVENIL (INICIACIÓ) 6 9 6 1      
50 ACPP025707 GONZALEZ BASSOLS, SOFIA 20 GUALTA TEAM (INICIACIÓ) 4 3 4 3   6  
50 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 20 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7   5 8      
50 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 20 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 9 7 4        
53 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 19 P&P URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)   6   8 5    
53 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 7 4 8        
55 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 18 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4 2 8      
55 ACPP025741 CASANOVA DOMINGUEZ, ALEJANDRO 18 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4 4 6      
55 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 18 ROC 3 (INICIACIÓ) 5 6 7        
55 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 18 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 2 5 2 4     5
55 ACPP024168 FORT BORRAS, JAN 18 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 2       7   9
60 ACPP020081 COLOMER ALFAGEME, BIEL 17 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   12   5      
61 ACPP025875 TORRES PUIGVERT, ANA 16 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 3 6 7        
61 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 16 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4 5 7        
61 ACPP025043 CLAMOUR PAÑOS, EDUARD 16 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ) 5 4 7        
61 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 16 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 1 5 6   3
65 ACPP025377 TRUSHINSKAJA *, VANESSA 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 0 1 3 7   3  
65 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 14 P&P URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)   2   2 10    
65 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 14 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 1 4 9        
65 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 14 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 1         8
69 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 2 3 5      
69 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 13 ROC 3 (INICIACIÓ) 3 4 6        
71 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 12 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 0 1 4 2 2 3  
71 ACPP025027 PONS JORI, MAR 12 SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIO)   3 2 7      
71 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 12 INDIVIDUAL   7 5        
71 ACPP024238 COLAS IRAZUSTA, DANIEL 12 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ) 6 6          
71 ACPP025877 PRATS RUEDI, ENRIQUE 12 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 12            
71 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 12 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 1 3       4
77 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 11 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)   4 2 5      
77 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 11 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   7 4        
77 ACPP025814 ISERN LORCA, ANGELA 11 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 6 5          
77 ACPP026010 VIDAL-RIBAS ROLDAN, ALEJANDRO 11 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)   5 6        
77 ACPP025572 GALES PERAL, PAULA 11 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   6 5        
77 ACPP025876 TORRES PUIGVERT, ALBERTO 11 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 3 3 5        
77 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 11 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 11            
77 ACPP024811 EGEA MIRO, MARTA 11 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 11            
85 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 10 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 7       3    
85 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 10 INDIVIDUAL 10            
87 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 9 GUALTA TEAM (INICIACIÓ) 3 1 0     5  
87 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMILIANO 9 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1   2   3  
87 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 9 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   3 6        
90 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 8 INDIVIDUAL           8  
90 ACPP025376 TRUSHINSKAJA *, POLINA 8 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 0 3   3  
90 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOSELJOEL 8 GUALTA TEAM (INICIACIÓ)   4 4 0      
90 ACPP025232 ALMIRALL PEREZ, MIGUEL 8 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   4 4        
90 ACPP025802 ANTOLI OLVERA, BERTA 8 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 3 1 1 3      
90 ACPP025874 THRELKELD FERRER, KATHERINE 8 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 1 1 6        
90 ACPP022957 GONZALEZ PLANELLA, JAUME 8 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 3 3        
90 ACPP025065 FERNANDEZ MORRAL, CARLA 8 ROC 3 (INICIACIÓ) 6 2          
90 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 8 INDIVIDUAL         1   7
90 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 8 INDIVIDUAL             8
100 ACPP023270 GOUTTEFANGEAS BALLO, ALEX 7 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7            
100 ACPP024040 APARICIO GALLARDO, CELIA 7 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)   2 5        
100 ACPP024102 VIDE FANDOS, LIA 7 EPGA VILALBA (INICIACIÓ)   3 4        
100 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 7 ROC 3 (INICIACIÓ) 2 3 2        
100 ACPP024818 EGEA MIRO, MARIA 7 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 7            
100 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 7 INDIVIDUAL             7
106 ACPP024474 ROCA TANYA, JAN 6 MAS PAGÊS (INICIACIÓ)           6  
106 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 3        
106 ACPP026003 CORTES AGUILERA, JULIA 6 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     6        
106 ACPP023642 CRUZ TORRENTE, MARC 6 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0 4        
106 ACPP025975 HITA CASAS, SERGI 6 INDIVIDUAL   6          
106 ACPP025023 COLAS IRAZUSTA, CRISTINA 6 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ) 3 3          
106 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 6 ROC 3 (INICIACIÓ) 5 1          
106 ACPP025878 PRATS RUEDI, DANIEL 6 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 6            
106 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 6 INDIVIDUAL             6
115 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5            
115 ACPP026018 SANCHIZ MARTI, CLARA 5 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)     5        
115 ACPP025759 GARATACHEA HIDALGA, UNAS 5 ROC 3 (INICIACIÓ) 3 0 2        
115 ACPP025081 HERRERA MARTIN DE ARRIVA, CARLOTA 5 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)   5          
115 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 5 INDIVIDUAL             5
120 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 4 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)           4  
120 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 4 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)           4  
120 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 4 GUALTA TEAM (INICIACIÓ) 1 1   2      
120 ACPP025807 RIO *, CASSANDRE 4 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ) 1 0 3 0      
120 ACPP024135 FERRER AMARASALTA, ANDRES 4 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   4          
120 ACPP025731 PALAFOLL LOPEZ, JOAN POL 4 ROC 3 (INICIACIÓ) 0 1 2 1      
120 ACPP024989 GONZALEZ PLANELLA, CLARA 4 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 1 1        
120 ACPP025474 VIDAL GARCIA, CARLA 4 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4            
120 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 4 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)     0   0 2 2
120 ACPP025285 CARO VICARIA, MANEL 4 INDIVIDUAL             4
120 ACPP026343 ZAMORA NICOLAS, IVAN 4 INDIVIDUAL             4
131 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 3 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   2 1        
131 ACPP025881 VALLS CASAPONSA, PAU 3 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 3            
131 ACPP024071 PEIRO BOZA, CARMEN 3 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)     3        
131 ACPP025066 FERNANDEZ MORRAL, MARINA 3 ROC 3 (INICIACIÓ) 2 1          
131 ACPP025314 PEREZ BALDERAS, HUGO 3 ROC 3 (INICIACIÓ) 3            
136 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   2          
136 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 2 ROC 3 (INICIACIÓ) 0 0 2        
136 ACPP024966 AMILBURU DIEZ, MARIA 2 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)   2          
136 ACPP024810 EGEA MIRO, DANIEL 2 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 2            
136 ACPP025815 ALVAREZ HERNANDEZ, ALICIA 2 ROC 3 (INICIACIÓ) 2            
136 ACPP026311 ALFONSO MALUENDA, PABLO 2 INDIVIDUAL             2
142 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)         1    
142 ACPP024077 ARAN SEGURA, POL 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1          
142 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1          
142 ACPP026007 MARIN CARBAJO, ALEJANDRO 1 SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIO)   1          
142 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 1 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ) 1            
142 ACPP024581 BARRACHINA FARRAS, GUILLEM 1 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)     1        
142 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 1 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     1        
142 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 1 ROC 3 (INICIACIÓ)   1          
142 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 1 INDIVIDUAL             1
151 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)       0      
151 ACPP026002 MATILLA CAVA, MARCEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   0 0        
151 ACPP024996 VYSOKOYSKIY, GLEB 0 INDIVIDUAL   0          
151 ACPP025755 OLIVERAS PREVOSTI, MARC 0 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 0            
151 ACPP025873 TORRES PUIGVERT, FELIX 0 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 0            
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2013 Juvenil
Categoria Infantil Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat
  Fornells Teià St.Cebrià Gualta Lleida - Vendrell
  Roc 3 Can Rafel Vallromanes Bellpuig - M.Pagès -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2013 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP025648 NAVAS HERNANDEZ, ALBERT 46 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 10 5 3 6 10 15  
2 ACPP025647 CASELLAS GENIS, SUSANNA 42 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 6 6 6 7 15 8  
2 ACPP025808 CAPALLERA GUIRADO, ISAAC 42 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 10 6 5 6 12 8  
4 ACPP024505 CALVO GIMENEZ, ALICIA 35 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 9 4 5 6 9 6  
5 ACPP025707 GONZALEZ BASSOLS, SOFIA 20 GUALTA TEAM (INICIACIÓ) 4 3 4 3   6  
5 ACPP024110 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANNA 20 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7   5 8      
5 ACPP022396 SOLA SELLES, GEORGINA 20 BADALONA - MOGAUTO (COMPETICIÓ) 9 7 4        
8 ACPP025793 GAMIZ GUERRERO, DANIEL 18 ROC 3 (INICIACIÓ) 5 6 7        
9 ACPP020252 HERNANDEZ LEON, GUILLEM 11 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ)   4 2 5      
9 ACPP025814 ISERN LORCA, ANGELA 11 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 6 5          
9 ACPP025806 GONZALEZ GARCIA, ALEJANDRO 11 P&P CAN CUYAS (COMPETICIÓ) 11            
12 ACPP025285 CARO VICARIA, MANEL 4 INDIVIDUAL             4
13 ACPP026311 ALFONSO MALUENDA, PABLO 2 INDIVIDUAL             2
14 ACPP024996 VYSOKOYSKIY, GLEB 0 INDIVIDUAL   0          
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2013 Juvenil
Categoria Aleví Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat
  Fornells Teià St.Cebrià Gualta Lleida - Vendrell
  Roc 3 Can Rafel Vallromanes Bellpuig - M.Pagès -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2013 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP023673 SHUKHART CUETO, ERIK 97 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14 18 12 19 12 14 20
2 ACPP023674 LOZANO *, NICOLAS FACUNDO 85 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 16 10 9 13 16 15 15
3 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 78 HCP 1 JUVENIL (INICIACIÓ) 16 8 8 13 17 16 8
4 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 77 INDIVIDUAL 12 7 16 15 10 13 11
5 ACPP025768 GASULL VELASCO, NON 75 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 10 3 14 11 12 14 14
6 ACPP025151 SARRIAS BERNAL, MAR 55 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 12 5 8 12 8 15  
7 ACPP022616 ALABART CLUA, POL 54 INDIVIDUAL 9   10 14 13   8
8 ACPP024398 GONZALEZ VILA, ARNAU 49 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 5 6 2 10 14 14  
8 ACPP025150 SARRIAS BERNAL, EVA 49 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 11 7 5 12 12 7  
10 ACPP025769 LAVERGNE *, PIERRE 39 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 9   7 6 7 10  
11 ACPP023676 FUENTES SAPOVA, ALEXANDER 37 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)   9 6   10 12  
12 ACPP025649 CROSET ANDA, DAVID GEORGES 35 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ)   6 6   12 11  
13 ACPP024998 OMELCHENKO *, ANNA 27 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 9 1 3 7 5 3  
14 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 26 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 10 10 6        
15 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 25 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 4   3 2 6 10  
15 ACPP024965 COLL SOLANS, OT 25 GUALTA TEAM (INICIACIÓ) 10 1 9 5      
15 ACPP024038 DOMINGUEZ COSTA, ANNA 25 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 12 7 6        
18 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LOIS 24 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 5 2 4 5 6 4  
19 ACPP020251 HERNANDEZ LEON, VIRGINIA 23 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 3 6 6 8      
20 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 19 P&P URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)   6   8 5    
21 ACPP020081 COLOMER ALFAGEME, BIEL 17 CAN RAFEL JUVENIL (INICIACIÓ)   12   5      
22 ACPP025043 CLAMOUR PAÑOS, EDUARD 16 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ) 5 4 7        
23 ACPP025758 LUCENA OLMEDO, ORIOL 13 ROC 3 (INICIACIÓ) 3 4 6        
24 ACPP024238 COLAS IRAZUSTA, DANIEL 12 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ) 6 6          
24 ACPP025877 PRATS RUEDI, ENRIQUE 12 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 12            
26 ACPP026010 VIDAL-RIBAS ROLDAN, ALEJANDRO 11 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)   5 6        
27 ACPP023234 LLADO JULIA, ARNAU 10 INDIVIDUAL 10            
28 ACPP025813 POLO BOBROVSKIKM, MAXIMILIANO 9 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 3 1   2   3  
28 ACPP025076 CABALLERO CASTRO, JOAN 9 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   3 6        
30 ACPP026334 BAÑOS ARMINIO, RUBEN 8 INDIVIDUAL           8  
30 ACPP025802 ANTOLI OLVERA, BERTA 8 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 3 1 1 3      
30 ACPP024992 ROLDAN GOMEZ, SARA 8 INDIVIDUAL             8
33 ACPP024818 EGEA MIRO, MARIA 7 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 7            
33 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 7 INDIVIDUAL             7
35 ACPP024474 ROCA TANYA, JAN 6 MAS PAGÊS (INICIACIÓ)           6  
35 ACPP025031 RAJO QUIROGA, ESTEFANIA 6 INDIVIDUAL             6
37 ACPP025759 GARATACHEA HIDALGA, UNAS 5 ROC 3 (INICIACIÓ) 3 0 2        
37 ACPP025081 HERRERA MARTIN DE ARRIVA, CARLOTA 5 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)   5          
39 ACPP025314 PEREZ BALDERAS, HUGO 3 ROC 3 (INICIACIÓ) 3            
40 ACPP025014 ORDOÑEZ CARMELO, ARTURO 1 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     1        
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2013 Juvenil
Categoria Benjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat
  Fornells Teià St.Cebrià Gualta Lleida - Vendrell
  Roc 3 Can Rafel Vallromanes Bellpuig - M.Pagès -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2013 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 73 SANT JOAN P&P C (INICIACIÓ) 9 9 10 11 14 15 14
2 ACPP024230 ANDAMOLLO CARO, AINHOA 63 SANT JOAN P&P C (INICIACIÓ) 10     20 13 9 11
3 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 61 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 12 7 8 12 10 10 9
4 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 58 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ) 11 9 11   15 7 5
5 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 56 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 10 5 7 10 6 8 15
6 ACPP026031 GAS JIMENEZ, IKER 48 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     10 7 12 11 8
7 ACPP024065 MALOLETNEV SITNIKOVA, DANI 47 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 9 6 10 7 9 12  
8 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 45 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 6 8 11   10 10  
9 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 44 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 10 5 6 6 7 7 8
10 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 43 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 5   7 8 8 5 10
11 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 42 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 8 6 5 9 8 7 4
12 ACPP025381 JURRI *, ERIK 31 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ)     9 8   14  
13 ACPP024969 MARQUEZ JAIME, PEDRO 29 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ)   6 10 8 5    
14 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 28 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 2 7   7 8 3
15 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 24 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 5 1 4 5 6 4  
16 ACPP021833 VIDE FANDOS, XAVIER 23 EPGA VILALBA (INICIACIÓ)   12 11        
17 ACPP025810 VACARISAS GARCIA, ALEXANDRA 22 HCP 1 JUVENIL (INICIACIÓ) 6 9 6 1      
18 ACPP024987 JORNET BRUGUES, ERIC 19 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 7 4 8        
19 ACPP025051 ANTON GOMEZ, EMMA 18 FORNELLS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4 2 8      
20 ACPP025377 TRUSHINSKAJA *, VANESSA 14 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 0 1 3 7   3  
20 ACPP025090 ARQUE ARROYO, SARA 14 P&P URGELL JUVENIL (INICIACIÓ)   2   2 10    
22 ACPP023796 SANCHEZ PERALVAREZ, HECTOR 12 INDIVIDUAL   7 5        
23 ACPP024181 GONZALEZ MOYA, MARIA 11 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   7 4        
23 ACPP025572 GALES PERAL, PAULA 11 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)   6 5        
23 ACPP024811 EGEA MIRO, MARTA 11 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 11            
26 ACPP024999 STAVISSKIY *, STANISLAV 10 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 7       3    
27 ACPP024793 TORRES TORRES, HUGO 9 GUALTA TEAM (INICIACIÓ) 3 1 0     5  
28 ACPP025829 GONÇALVES SOLER, JOSELJOEL 8 GUALTA TEAM (INICIACIÓ)   4 4 0      
28 ACPP025232 ALMIRALL PEREZ, MIGUEL 8 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   4 4        
28 ACPP022957 GONZALEZ PLANELLA, JAUME 8 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 3 3        
28 ACPP025065 FERNANDEZ MORRAL, CARLA 8 ROC 3 (INICIACIÓ) 6 2          
32 ACPP023270 GOUTTEFANGEAS BALLO, ALEX 7 FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIÓ) 7            
32 ACPP024040 APARICIO GALLARDO, CELIA 7 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)   2 5        
32 ACPP024102 VIDE FANDOS, LIA 7 EPGA VILALBA (INICIACIÓ)   3 4        
32 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 7 ROC 3 (INICIACIÓ) 2 3 2        
36 ACPP025975 HITA CASAS, SERGI 6 INDIVIDUAL   6          
36 ACPP025878 PRATS RUEDI, DANIEL 6 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 6            
38 ACPP024135 FERRER AMARASALTA, ANDRES 4 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   4          
38 ACPP025731 PALAFOLL LOPEZ, JOAN POL 4 ROC 3 (INICIACIÓ) 0 1 2 1      
38 ACPP024989 GONZALEZ PLANELLA, CLARA 4 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 1 1        
38 ACPP025474 VIDAL GARCIA, CARLA 4 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 4            
38 ACPP026343 ZAMORA NICOLAS, IVAN 4 INDIVIDUAL             4
43 ACPP025881 VALLS CASAPONSA, PAU 3 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 3            
43 ACPP024071 PEIRO BOZA, CARMEN 3 PORTAL DEL ROC JUVENIL (INICIACIÓ)     3        
43 ACPP025066 FERNANDEZ MORRAL, MARINA 3 ROC 3 (INICIACIÓ) 2 1          
46 ACPP024966 AMILBURU DIEZ, MARIA 2 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)   2          
46 ACPP025815 ALVAREZ HERNANDEZ, ALICIA 2 ROC 3 (INICIACIÓ) 2            
48 ACPP024077 ARAN SEGURA, POL 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1          
48 ACPP024581 BARRACHINA FARRAS, GUILLEM 1 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ)     1        
48 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 1 ROC 3 (INICIACIÓ)   1          
51 ACPP024163 DEMONT GALIA, ADRIA 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)       0      
Puntuació acumulada Rànquing FCPP 2013 Juvenil
Categoria Prebenjamí Iniciació Rànquing 1 Rànquing 2 Rànquing 3 Rànquing 4 Rànquing 5 Rànquing 6 C.Cat
  Fornells Teià St.Cebrià Gualta Lleida - Vendrell
  Roc 3 Can Rafel Vallromanes Bellpuig - M.Pagès -
POSICIÓ LLICÈNCIA NOM Total punts Equip Interclubs Juvenil 2013 Punts Punts Punts Punts Punts Punts Punts
1 ACPP024015 PONSDOMENECH KAMENEV, IVAN 84 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 14 11 6 14 15 18 12
2 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 64 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 6 8 8 11 10 13 14
3 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 54 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 7 9 6 4 11 11 10
4 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 47 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 1 6 7 9 11 7 7
5 ACPP024180 ESTELLA BOHORQUEZ, ENRIC XAVIER 46 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   6 5 7 15 5 8
6 ACPP025460 BELTRAN BONACHE, ALEJANDRO 42 ROC 3 (INICIACIÓ) 6 2 7 8 8 9 4
7 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 37 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 7 1 8 4 9 2 7
8 ACPP024997 VANZANTVOORT VIANA, NOAH TYRON 30 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 9   5 9   7  
9 ACPP025574 GUTIERREZ QUINTANA, MIQUEL 28 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 4 4 2 6 7 5
10 ACPP025741 CASANOVA DOMINGUEZ, ALEJANDRO 18 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 4 4 4 6      
10 ACPP025044 MUR SUÑER, AISHA 18 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 2 5 2 4     5
10 ACPP024168 FORT BORRAS, JAN 18 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 2       7   9
13 ACPP025875 TORRES PUIGVERT, ANA 16 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 3 6 7        
13 ACPP024986 JORNET BRUGUES, MARC 16 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 4 5 7        
13 ACPP025573 MATA FUENTES, ADRIA 16 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 1 0 1 5 6   3
16 ACPP025795 SOLAVERA NAVARRO, DANIEL 14 P&P CAN CUYAS (INICIACIÓ) 1 4 9        
16 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 14 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 5 1         8
18 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 13 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 3 2 3 5      
19 ACPP025812 PONSDOMENECH KAMENEVA, DARIA 12 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 0 1 4 2 2 3  
19 ACPP025027 PONS JORI, MAR 12 SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIO)   3 2 7      
19 ACPP025006 DIEZ TEJEDOR, MIGUEL 12 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 4 1 3       4
22 ACPP025876 TORRES PUIGVERT, ALBERTO 11 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 3 3 5        
23 ACPP025376 TRUSHINSKAJA *, POLINA 8 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 1 1 0 3   3  
23 ACPP025874 THRELKELD FERRER, KATHERINE 8 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 1 1 6        
23 ACPP026273 ALABART CLUA, JAN 8 INDIVIDUAL         1   7
26 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 6 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ) 1 2 3        
26 ACPP026003 CORTES AGUILERA, JULIA 6 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)     6        
26 ACPP023642 CRUZ TORRENTE, MARC 6 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ) 2 0 4        
26 ACPP025023 COLAS IRAZUSTA, CRISTINA 6 SANT JOAN P&P B (INICIACIÓ) 3 3          
26 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 6 ROC 3 (INICIACIÓ) 5 1          
31 ACPP025811 EFREMOV *, MIKHAIL 5 PAPALÚS JUVENIL (INICIACIÓ) 5            
31 ACPP026018 SANCHIZ MARTI, CLARA 5 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ)     5        
31 ACPP026059 LOPEZ LOPEZ, IAN 5 INDIVIDUAL             5
34 ACPP026120 MATEOS ROY, HECTOR 4 VALLROMANES JUVENIL (INICIACIÓ)           4  
34 ACPP026327 CASTELLS PELLICER, JOAN 4 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)           4  
34 ACPP025702 MOLL DE ALBA GUTIERREZ, EDUARD 4 GUALTA TEAM (INICIACIÓ) 1 1   2      
34 ACPP025807 RIO *, CASSANDRE 4 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ) 1 0 3 0      
34 ACPP026091 CASTELLS PELLICER, ONA 4 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)     0   0 2 2
39 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 3 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   2 1        
40 ACPP025872 BERSZTEIN CELATA, TOMAS 2 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   2          
40 ACPP025792 BALDERAS BELLES, ADRIANA 2 ROC 3 (INICIACIÓ) 0 0 2        
40 ACPP024810 EGEA MIRO, DANIEL 2 EPGA VILALBA (INICIACIÓ) 2            
43 ACPP025010 COLL FERRER, INGRID 1 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)         1    
43 ACPP025997 MEDINILLA MONTANO, CLAUDIA 1 P&P TEIA JUVENIL (INICIACIÓ)   1          
43 ACPP026007 MARIN CARBAJO, ALEJANDRO 1 SANT CEBRIA JUVENIL (INICIACIO)   1          
43 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 1 GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ) 1            
43 ACPP026352 RAMIREZ PELAEZ, SANTIAGO 1 INDIVIDUAL             1
48 ACPP026002 MATILLA CAVA, MARCEL 0 BADALONA PROMESES - HOTEL MIRAMAR (INICIACIÓ)   0 0        
48 ACPP025755 OLIVERAS PREVOSTI, MARC 0 P&P PERALADA INFANTIL (INICIACIÓ) 0            
48 ACPP025873 TORRES PUIGVERT, FELIX 0 JUNIOR G. ACADEMY SANT CUGAT (INICIACIÓ) 0            

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC