Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Horari de sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil

Ets a:  IniciNotíciesJuvenilsNotícia id 19715
02.11.2012

JuvenilsHorari de sortida al Rànquing i Interclubs Juvenil

Horari de sortida de la 6ena prova del Rànquing i Interclubs Juvenil al P&P Portal del Roc (zona única)
PITCH & PUTT PORTAL DEL ROC
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 03/10/12 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025065 FERNANDEZ MORRAL, CARLA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
2 ACPP025066 FERNANDEZ MORRAL, MARINA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
3 ACPP024971 LOPEZ CUYAS, NIL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
4 ACPP024929 BALDERAS BELLES, HECTOR 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
5 ACPP025314 PEREZ BALDERAS, HUGO 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
6 ACPP024969 MARQUEZ JAIME, PEDRO 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
7 ACPP025029 ROJAS QUILEZ, NICOLAS 21 Categoria Iniciació VENDRELL C (INICIACIO)
8 ACPP021921 FORT BORRAS, ORIOL 13,7 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
9 ACPP024168 FORT BORRAS, JAN 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
10 ACPP021170 VENDRELL ALDOMA, ANIOL 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
11 ACPP024966 AMILBURU DIEZ, MARIA 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
12 ACPP024400 GUILLEM RODRIGUEZ, VICTOR 21 Categoria Iniciació HCP 1 JUVENIL (INICIACIO)
13 ACPP024040 APARICIO GALLARDO, CELIA 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
14 ACPP024071 PEIRO BOZA, CARMEN 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
15 ACPP024042 HERNANDEZ CLEDIC, DIEGO 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
16 ACPP025043 CLAMOUR PAÑOS, EDUARD 21 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
17 ACPP024070 AZNAREZ BELMONTE, IGNACIO 11,5 Categoria Iniciació PORTAL DEL ROC (INICIACIO)
18 ACPP023540 CASTELLS PELLICER, MARTI 21 Categoria Iniciació P&P TEIA JUVENIL (INICIACIO)
19 ACPP025324 GODALL GARRIDO, POL 21 Categoria Iniciació GOLFESTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ)
20 ACPP022714 PANES COROMINA, LLUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (INICIACIO)
21 ACPP024967 SUAREZ ESPINAR, CARLA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
22 ACPP024968 SUAREZ ESPINAR, PAULA 21 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
23 ACPP018869 VARGAS PATIÑO, CARLOS 2 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
24 ACPP021618 BAETA VIDAL, GRISELDA 12,5 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
25 ACPP021169 VENDRELL ALDOMA, ELIA 17,4 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
26 ACPP023926 AMILBURU DIEZ, MANUEL 19,8 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
27 ACPP024118 NUÑEZ BELMONTE, ANDREA 17,6 Categoria Competició PORTAL DEL ROC (COMPETICIO)
28 ACPP024895 LLOBET PERERA, NURIA 21 Categoria Competició P&P LLEIDA JUVENIL (COMPETICIO)
29 ACPP019945 MUR SUÑER, DAVID 7,7 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
30 ACPP019912 GIL MONTECELO, ADRIA 12,7 Categoria Competició BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
31 ACPP025040 SANCHEZ OLLER, PAU 18,6 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
32 ACPP025107 BOIX ARXE, PAU 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
33 ACPP024666 BEATON *, JACK 21 Categoria Competició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
34 ACPP024043 GASULLA LATORRE, MARC 10,4 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
35 ACPP022746 MELER GUITART, BARI 17,8 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
36 ACPP020098 PUIG JOU, CARLA 2,9 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
37 ACPP024032 PUERTA DIAZ, MARC 8,4 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
38 ACPP024031 RIO *, MATHEO 15 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
39 ACPP023066 MELER SANCHEZ, SILVIA 18,2 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
40 ACPP024938 QUIDET *, ALBIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
41 ACPP024937 QUIDET *, XANTHIN 21 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
42 ACPP019974 TIBAU MAS, JOEL 13,4 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
43 ACPP019973 NAVARRO OLIVER, POL 20,2 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
44 ACPP016845 CERVERA ROCA, GERARD 1,9 Categoria Supercompetició INDIVIDUAL
45 ACPP024055 PLAZA *, BAUTISTA 18,4 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
46 ACPP017287 ALCALA BADIA, IVAN 2,2 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
47 ACPP024600 LEON RODRIGUEZ, POL 5,4 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
48 ACPP022800 JULIA NAVARRO, JORDI 7,9 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
49 ACPP017979 GUILLEN SARAVIA, ALEX 14,5 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
50 ACPP023559 RIOS ALIAGA, JOAN 0,9 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
51 ACPP014929 BAETA VIDAL, ARNAU 2,1 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
52 ACPP021047 BOHIGAS ARANDA, MONICA 5,1 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
53 ACPP025039 FRIGOLA MATO, ENRIC 21 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR (COMPETICIO)
54 ACPP012791 MARIN BARRAGAN, SERGI (+)1,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
55 ACPP017779 CABARROCAS CARIM, KIKE 1 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
56 ACPP011069 GIL ABUIN, DAVID 3,4 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
57 ACPP017243 DIAZ CARRESQUER, ALBERT JOSEP 4,9 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
58 ACPP017639 GARCIA TORT, ARNAU 5,6 Categoria Supercompetició CASTELLO JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
59 ACPP009566 MOSCATEL NACHSHON, DANIEL (+)0,9 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
60 ACPP017967 MORAT CARDONA, RICARD 0,1 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
61 ACPP014953 GUIU SOLER, DAVID 3,8 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
62 ACPP010057 RUBIN DE CELIS HURTADO, ALVARO 4,5 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
63 ACPP023357 LAX BLANCO, JULIA 5,9 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
64 ACPP019690 GIOL MIRALLES, ALBERT 3,4 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
65 ACPP018119 DIAZ BUSTOS, ISMAEL 7,9 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
66 ACPP024596 PLANES FAVER, ANDREW 11,6 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
67 ACPP024667 BURNMAN *, CHRISTIAN 21 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
68 ACPP019077 FARRES BALLESTE, MARTA 2,1 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
69 ACPP022745 MARCOS OTERO, DANIEL 3,9 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
70 ACPP019482 GARCIA MARTIN, ORIOL 10,1 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
PITCH & PUTT PORTAL DEL ROC
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida dissabte 03/10/12 a les 13:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP023900 MARQUEZ RITZ, JORDI 11,1 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP023578 GALIMANY FORT, ERIC 16,1 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
3 ACPP023911 GENERELO ALCAIDE, FERRAN 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
4 ACPP020024 GENERELO ALCAIDE, POL 21 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
5 ACPP024052 PEREZ BALTAR, POL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
6 ACPP025045 DOMENECH GOMEZ, EDUARD 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS (INICIACIO)
7 ACPP025075 NIUBO TORRAS, ORIOL 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS (INICIACIO)
8 ACPP021475 CALVO MOLINA, CARLES 12 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
9 ACPP025173 VINUESA ANGLES, BERTA 21 Categoria Iniciació SANT CEBRIA (INICIACIO)
10 ACPP022960 SILVA BALBOA, DARIO 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
11 ACPP024474 ROCA TANYA, JAN 21 Categoria Iniciació MAS PAGES JUVENIL (INICIACIO)
12 ACPP024112 FERRER BUSQUETS, JOAN 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
13 ACPP024111 DIAZ-TARRAGO CLOTA, ANTONI 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
14 ACPP023058 HERRERA REDONDO, GUILLEM 11,3 Categoria Competició INDIVIDUAL
15 ACPP021322 PELAYO JUSTICIA, IGNASI 5,6 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
16 ACPP022828 RUBIO MONFORT, PAU 16,6 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
17 ACPP019681 SILVA BALBOA, HUGO 21 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
18 ACPP021314 FERNANDEZ ARNAU, CARLES 11 Categoria Competició SANT JOAN B (COMPETICIO)
19 ACPP025175 ESPADAS ANGLES, ALEX 15,6 Categoria Competició SANT CEBRIA (COMPETICIO)
20 ACPP020082 LOPEZ SALVA, PAU 15,5 Categoria Competició P&P TEIA JUVENIL (COMPETICIO)
21 ACPP021402 COGOLLO CASTILLO, ALEJANDRO 2,6 Categoria Competició CAN CUYAS JUVENIL (COMPETICIO)
22 ACPP024473 ROCA TANYA, OT 19,4 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
23 ACPP024179 PAGES REBULL, JOSEP 12,2 Categoria Competició MAS PAGES JUVENIL (COMPETICIO)
24 ACPP023669 ORESCHENKO *, DANIEL 6,2 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
25 ACPP019971 RIBAS VILLEGAS, ROGER 16,8 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
26 ACPP017282 FERNANDEZ MARTINEZ, ROGER 3,9 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
27 ACPP020900 MEZQUITA DEALBERT, MAX 5,6 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
28 ACPP024552 GIL LIANES, JAVIER 7,3 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
29 ACPP019030 POU CASADEMONT, ADRIANA 12 Categoria Supercompetició MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
30 ACPP017194 COLOMER FINA, SARA 17,2 Categoria Supercompetició MAS PAGES JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
31 ACPP023670 ORESCHENKO *, ALEXANDER 12,9 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
32 ACPP015553 ALVAREZ BASILIO, ABRAHAM 1,5 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
33 ACPP021625 HERNANTES GARCIA, MARC 14,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (SUPERCOMPETICIO)
PITCH & PUTT PORTAL DEL ROC
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 04/10/12 a les 10:00
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP025030 CAMPOS TALERO, PAULA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
2 ACPP025476 FERNANDEZ MIYAHARA, ANTONIO 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS (INICIACIO)
3 ACPP025474 VIDAL GARCIA, CARLA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS (INICIACIO)
4 ACPP025475 VIDAL GARCIA, LUCIA 21 Categoria Iniciació CAN CUYAS (INICIACIO)
5 ACPP024059 ARQUE ARROYO, LAIA 21 Categoria Iniciació PITCH & PUTT G. URGELL (INICIACIO)
6 ACPP024000 FITO PUNTI, MARC 15 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
7 ACPP024981 ESQUIVEL LUQUE, DIEGO 21 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
8 ACPP021173 ZUDAIRE CAPARROS, IKER 20,7 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
9 ACPP024027 FRANCES RABANAL, EMMA 21 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
10 ACPP024061 BOFARULL BALLESTE, MARC 21 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
11 ACPP024116 SAMBOLA PRATS, XAVI 21 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
12 ACPP024988 SANCHEZ CAÑAS, MARIO 21 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
13 ACPP023642 CRUZ TORRENTE, MARC 21 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
14 ACPP022957 GONZALEZ PLANELLA, JAUME 21 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
15 ACPP024989 GONZALEZ PLANELLA, CLARA 21 Categoria Iniciació ESCOLA VALLROMANES (INICIACIO)
16 ACPP022939 SLYVA *, VADIM 18,2 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
17 ACPP024113 NAVARRO OLLER, LUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
18 ACPP025018 RAMI GRIÑO, ARIADNA 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
19 ACPP025088 GOMEZ JORNET, JORDI 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
20 ACPP025034 SITGES LOPEZ, LLUIS 21 Categoria Iniciació FRANCIAC SWING FACTORY (INICIACIO)
21 ACPP025437 VALLS VERHEYEN, RICARD 21 Categoria Iniciació GOLFESTUDI EMPURIABRAVA (INICIACIÓ)
22 ACPP024164 VARA ANGLES, ALFREDO 21 Categoria Iniciació BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
23 ACPP024581 BARRACHINA FARRAS, GUILLEM 21 Categoria Iniciació BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
24 ACPP025009 PADILLA FERRE, PABLO 21 Categoria Iniciació BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
25 ACPP025007 AMADOR CUADRADO, DAVID 21 Categoria Iniciació BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
26 ACPP024672 CAROT ORTIZ, ROGER 21 Categoria Iniciació BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
27 ACPP020611 MASCUÑANA LOPEZ, MARIANGELES 12,6 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
28 ACPP017881 VIGO VIDAL, IÑAKI 10,6 Categoria Competició ROC 3 (COMPETICIO)
29 ACPP024991 BURILLO NAVARRO, ARNAU 16,1 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
30 ACPP024892 QUESADA GARCIA, DANIEL 20,2 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
31 ACPP024974 GUTIERREZ SOLE, ALEX 21 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
32 ACPP020991 BARRACHINA FARRAS, JORDINA 17,9 Categoria Competició SANT JOAN C (COMPETICIO)
33 ACPP015711 BRONCHUD MOLINA, MARIA 9,8 Categoria Competició BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
34 ACPP023747 MONTLLEO CABALLERO, JULIA 19,2 Categoria Competició BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
35 ACPP022956 MASSOT PEREZ, XAVIER 17,2 Categoria Competició BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
36 ACPP024012 SORIANO GARCIA, LIDIA 21 Categoria Competició BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
37 ACPP014684 ESPINOLA ALVAREZ, FRANC 5,8 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
38 ACPP021301 HALL HALL BALLESTER, EDWARD 11,4 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
39 ACPP022490 MOYA MARTINO, JULIA 18,1 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
40 ACPP022941 HALL HALL BALLESTER, ANTHONY 20,9 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
41 ACPP024982 ARRABAL YEPES, CARLA 21 Categoria Competició ESCOLA VALLROMANES (COMPETICIO)
42 ACPP021683 FOLGUERA FOLGUERA, CLARA 11,8 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
43 ACPP016345 FARRE ARIÑO, PAU 12 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
44 ACPP020493 MARTI ROSICH, BERNAT 20,6 Categoria Competició PITCH & PUTT URGELL G. (COMPETICIO)
45 ACPP022805 DESOI ROCA, MARIA 2,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
46 ACPP022802 DESOI ARTUS, JOSEP 5,6 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
47 ACPP022912 DALEMUS ADROHER, SERGI 7,3 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
48 ACPP022913 MARTIN BELLIDO, ORIOL 16,8 Categoria Competició FRANCIAC SWING FACTORY (COMPETICIO)
49 ACPP024051 VALLS VERHEYEN, JOAN 15 Categoria Competició GOLFSTUDI EMPURIABRAVA (COMPETICIO)
50 ACPP023316 DE LA CRUZ SEBASTIAN, AARON 7,2 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
51 ACPP017441 ALVAREZ HERNANDEZ, LAURA 21 Categoria Supercompetició ROC 3 (SUPERCOMPETICIO)
52 ACPP024956 MENDEZ SANCHEZ, JOAQUIM 21 Categoria Supercompetició VENDRELL A (SUPERCOMPETICIO)
53 ACPP006318 CLOS SALDON, JOSE 0,3 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
54 ACPP009362 TORRECILLA SUNTHARO, JORDI 1,4 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
55 ACPP015792 CLOS SALDON, VICTOR 3,4 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
56 ACPP021628 CASACUBERTA ORTA, PAU 6,3 Categoria Supercompetició SANT JOAN A (SUPERCOMPETICIO)
57 ACPP011665 ARTIGAS COROMINAS, ROGER 0,3 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
58 ACPP016304 RUIZ GARCIA, PABLO 0,3 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
59 ACPP011516 GIRALT GARCIA, ORIOL 1,9 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
60 ACPP015668 GIRALT GARCIA, GUILLEM 9,2 Categoria Supercompetició HCP 1 JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
61 ACPP010121 CUCURULL SOLE, LLUIS (+)2,9 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
62 ACPP016611 CUCURULL SOLE, MARTA 0,2 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
63 ACPP011606 SALA COLLADO, FRANCESC 1,8 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
64 ACPP018259 FOLGUERA FOLGUERA, PAU 2,8 Categoria Supercompetició PITCH & PUTT URGELL G. (SUPERCOMPETICIO)
65 ACPP019533 CANDELAS CORRALES, GUILLEM 7,8 Categoria Supercompetició ESCOLA VALLROMANES (SUPERCOMPETICIÓ)
66 ACPP020996 HERNANDEZ UPTEGROVE, BRIAN 8,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
67 ACPP022803 DESOI ARTUS, ANNA 5,2 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
68 ACPP017619 MAS GUERRERO, ORIOL 1,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
69 ACPP022804 DESOI ROCA, LAURA 0,9 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
70 ACPP015989 CARRASQUER VALLS, SERGI 2,6 Categoria Supercompetició FRANCIAC SWING FACTORY (SUPERCOMPETICIO)
71 ACPP022192 MATAS HUGAS, ADRIA 3,3 Categoria Supercompetició GUALTA TEAM JUNIOR SUPER (SUPERCOMPETICIO)
PITCH & PUTT PORTAL DEL ROC
Rànquing FCPP /Interclubs ACPP Juvenils i Júnior - Individual Stableford
Horari de sortida diumenge 04/10/12 a les 13:30
NUM ASSOCIAT NOM HCP CATEGORIA CLUB
1 ACPP024563 SOLANAS GELABERT, INUK 20,7 Categoria Iniciació INDIVIDUAL
2 ACPP024758 BOFILL COLOMES, JAN 12,8 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
3 ACPP025020 AMAT SANCHEZ, ARIADNA 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
4 ACPP025033 HERRERA FAJA, ORIOL 21 Categoria Iniciació ROC 3 (INICIACIO)
5 ACPP024422 ALBINYANA TORNE, ALEX 10,9 Categoria Iniciació EL VALLES G. (INICIACIO)
6 ACPP025027 PONS JORI, MAR 21 Categoria Iniciació SANT CEBRIA (INICIACIO)
7 ACPP024238 COLAS IRAZUSTA, DANIEL 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
8 ACPP025023 COLAS IRAZUSTA, CRISTINA 21 Categoria Iniciació SANT JOAN D (INICIACIO)
9 ACPP024587 PERALTA PONS, BRUNO 21 Categoria Iniciació BADALONA HOTEL MIRAMAR (INICIACIO)
10 ACPP019209 BLASCO MAURICI, MARIA 8,4 Categoria Competició MONTJUIC (COMPETICIO)
11 ACPP024894 FARSSAC GILABERT, ROGER 15,8 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
12 ACPP025155 FERRERO REY, POL 15,1 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
13 ACPP024973 MATA MIGUEL, EVA 17,4 Categoria Competició VENDRELL B (COMPETICIO)
14 ACPP022772 VERNET ARMAS, ERIC 5,5 Categoria Competició BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
15 ACPP021172 PALACIOS GALLARDO, MARTA 21 Categoria Competició BADALONA PROMESES (COMPETICIO)
16 ACPP023528 COLOME MASFERRER, PAU 21 Categoria Competició FRANCIAC - CALDES DE MALAVELLA (COMPETICIO)
17 ACPP018303 GUIXARO TRANCHO, ROBERT 0,6 Categoria Supercompetició P&P LLEIDA JUVENIL (SUPERCOMPETICIO)
18 ACPP013006 GIMENO MARES, ALEJANDRO (+)0,1 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
19 ACPP018604 IBANYEZ TORRES, MARC 1,6 Categoria Supercompetició BADALONA MOTORSOL IMPORT (SUPERCOMPETICIO)
Comitè de Competició:
Alberto Marín (Portal del Roc)
Marta Barbero (Àrbitre)
Lluís Fernández (FCPP)
Àrbitre de la prova:
Marta Barbero

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC