Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Llistat de guardonats a la Nit del Pitch and Putt 2009

Ets a:  IniciNotíciesAltres NotíciesNotícia id 11917
20.11.2009

Altres NotíciesLlistat de guardonats a la Nit del Pitch and Putt 2009

Llistat de guardonats a la Nit del Pitch and Putt 2009 que es celebrarà l'11 de desembre a INEFC (Montjuïc - Barcelona)
NIT DEL PITCH & PUTT – 11 DESEMB

NIT DEL PITCH & PUTT – 11 DESEMBRE 2009

LLISTAT DE GUARDONATS

 

 

 

FCPP - CAMPIONATS DE CATALUNYA 2009

 

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA  2ª CATEGORIA – MAS GURUMBAU

 

5º classificat:                     JOSEP PUIG PUIG

4º classificat:                     EDUARD TOMAS BARTRA

3º classificat:                     ANTONIO LOZANO CLOS

Sots Campió:                     JORDI TORRECILLA SUNTHARO

Campió:                             JORDI ORDEIX GUIX

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SENIOR – MANRESA

 

5º de 2ª i 3ª cat. Unif.:                          MANUEL DOMENECH FUENTES

4º de 2ª i 3ª cat. Unif.:                          ROSSEND CRESPO MOTA

3ª de 2ª i 3ª cat. Unif.:                          JOSE RODRIGUEZ DE LIZAÑA

5º de 1ª cat.:                                          JUAN CARNE SELLARES

4º de 1ª cat.:                                          OLEGARIO ARNAU REDON

3º de 1ª cat.:                                          AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ

Sots Campió  2ª i 3ª cat. Unif.:           DIEGO PEREZ HERNANDEZ

Campió  2ª i 3ª cat. Unif.:                    PEDRO MARTINEZ ORTEGA      

Sots Campió 1ª cat.:                            LUIS GRIFE GUIU

Campió 1ª cat.:                                     ANTONIO JIMENEZ LORENZO

Sots Campiona Sènior:                       MERCE GARCIA BOIX

Campiona Sènior:                                PILAR MONTERO SANCHEZ

Sots Campió Super Sènior:                ROSALIA OLIVA LOPEZ

Sots Campió Absolut:                        JUAN PLANS RIBERA

Campió Super Sènior:                         JOSEP PUIG PUIG

Campió Absolut:                                 FRANCISCO GONZALEZ ANDREU

 

 

TROFEIG SÈNIOR D’OR DE PITCH & PUTT

Ofert pel Senyor MANEL MONFERRER

 

Guanyadora del Rànquing Sènior:         PILAR MONTERO                                                     

Guanyador del Rànquing Sènior:           AMADOR RODRIGUEZ

 

   

CAMPIONAT DE CATALUNYA FEMENÍ – LA GARRIGA

 

5ª de 3ª cat:                          Mª TERESA VILADECANS SURIÑACH

4º de 3º cat.:                         IVET MARTINEZ ANGUITA

3º de 3º cat.:                         ARIADNA VILELLA PALAHI

5ª de 2ª cat:                          ROSALIA OLIVA LOPEZ

4ª de 2ª cat:                          AIDA ROIG PLANAS

3ª de 2ª cat:                          ESTHER ALVAREZ VELA                                                    

5ª de 1ª cat:                          Mª ENCARNACION ROBLEDO GONZALEZ

4ª de 1ª cat:                          MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ                                                                                             

3ª de 1ª cat:                          NURIA DALMAU SALAMAÑA

Sots Campiona de 3ª cat:   ISABEL ALVAREZ MORALES                    

Campiona de 3ª cat:            NEUS ESPUIS LLOP 

Sots Campiona de 2ª cat:   ANA Mª AHUMADA DIAZ                                                           

Campiona de 2ª cat:            SONIA DOCAMPO GARCIA

Sots Campiona 1ª cat.:        MARTINA KOSTALIKOVA

Campiona 1ª cat.:                 ABBY NACHSHON MOSCATEL                           

Sots Campiona Absoluta:  MERCEDES MARCO MARTINEZ                                                                                   

Campiona Absoluta:           PILAR MONTERO SANCHEZ

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA DOBLE – FRANCIAC

 

5ª parella clas.:    SALVADOR GARANGOU SERRAROLS

                              MARTIRIA ESTEVA CONGOST

4ª parella clas.:    VICTOR MOSCATEL MENDELSON

                              RAMON JARDI MARTI

3ª parella clas.:    CARLES PEREZ GELMA

                              AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ

Sots campions:   MARC FORTUNY ESPAÑA

                              JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA

Campions:           FERNANDO CANO MARTOS

                              JOSE SANTOS SANCHEZ

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL – CASTELLÓ

 

INICIACIÓ

 

Sots Campió Juvenil Cat. Prebenjamí:               ALEJANDRO COGOLLO CASTILLO

Campió Juvenil Cat. Prebenjamí:                        ALBERT BONETA CAMÍ

Sots Campió Juvenil Cat. Benjamí:                    MARC IBANYEZ TORRES

Campió Juvenil Cat. Benjamí:                             MIREIA BONETA CAMÍ

1ª Clas. Juvenil:                                                    CARLA PUIG JOU

Sots Campió Juvenil:                                           CARLOS VARGAS PATIÑO

Campió Juvenil:                                                   VICTOR ALBA SILES

 

COMPETICIÓ

 

1ª Clas. Juvenil Cat. Benjamí i Prebenjamí Unif.:              JUDITH CASTRO ROLDAN

Sots Campió Juvenil Cat. Benjamí i Prebenjamí Unif.:     RENE DARBOIS NAVARRO

Campió Juvenil Cat. Benjamí i Prebenjamí Unif.:              MARTI ARRIBAS SANJOSE

1ª Clas. Juvenil Cat. Aleví:                                                   JUDIT RODRIGUEZ PEREZ

Sots Campió Juvenil Cat. Aleví:                                         JORDI TORRECILLA SUNTHARO

Campió Juvenil Cat. Aleví:                                                  JOEL MOSCATEL NACHSHON

1ª Clas. Juvenil Cat. Infantil:                                               ARIADNA CASTRO ROLDAN

Sots Campió Juvenil Cat. Infantil:                                      VICTOR ROMERO CIRAUQUI

Campió Juvenil  Cat. Infantil:                                              EUDALDO CASTILLO DIAZ

1ª Clas. Juvenil Cat. Cadet:                                                  SILVIA GARANGOU VERGES

Sots Campió Juvenil Cat. Cadet:                                        GERARD ROSSELLO MOYA

Campió Juvenil Cat. Cadet:                                                  ERIC PUIG JOU

Sots Campió Junior Absolut:                                              ERIC VILARO GALLIFA

Campió Junior Absolut:                                                       MARC GARCIA PINTO

Sots Campió Juvenil Absolut:                                            PABLO RUIZ GARCIA

Campió Juvenil Absolut:                                                    GONZALO LANAS IGLESIAS

 

 

 CAMPIONAT DE CATALUNYA MATX PLAY – HCP 1

 

4º classificat:         JACINT CORRALES GARCES

3º classificat:         FRANCISCO JAVIER LOPEZ SANTOS            

Finalista:                LUIS GRIFE GUIU

Campió:                 FERNANDO CANO MARTOS   

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT – MONTSENY

 

5º classificat:             JORDI SABORIT FLORETA                

4º classificat:             MARC GARCIA PINTO

3º classificat:             JOAN POCH VIVOLAS

Sotscampió:              JORDI SALVA JULIA                             

Campió:                    MARC LLORET DALMAU                        

 

 

 

FCPP - CAMPIONATS DE CATALUNYA PER EQUIPS 2009

 

 

 

4ª DIVISIÓ NORD -Tercer Classificat: AMICS FRANCIAC TEAM

RAMON SANCHEZ-SAUTHIER 

JOSEP MASSAGUER VALL-LLOVERA

JORDI BORRELL GOMEZ 

LLUIS PEREIRA NUÑEZ

LLUIS ROVIRA PASTELLS 

ISMAEL SEGUI FUENTES 

JOSE ANTONIO SEGUI FUENTES 

SERGI VIERNES AZNAR 

ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ 

QUIM ADELL CARBONELL 

DANIEL CARRERAS INVERNO 

JOAN PINO NAVARRETE 

MANEL TERRUS ENRIQUE 

JOSEP PLA CARBONELL

JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT 

RAUL CARRILLO SEGURA

 

4ª DIVISIÓ NORD – Segon  Classificat: GUALTA ARPI 96

FERNANDEZ ABIA, SANTIAGO

MARCET BONEL, JAIME

ARENAS VILA, JAUME

GIOL SAIZ, PEDRO

IBAÑEZ SANCHEZ, PLACIDO

CATALAN PURCALLA, XAVIER

ROMERO ROMERO, ANTONIO

MARTORI HIDALGO, ESTHER

IBAÑEZ ALBERCA, JAVIER

MARTINEZ SAMBLAS, LUIS JAVIER

MARTINEZ SAMBLAS, GABINO

SAMBLAS GONZALEZ, PEDRO

GIOL MIRALLES, ALBERT

ROMERO MARTORI, SHEILA

CATALAN LLIGE, LAURA

LLIGE DE LUNA, ISABEL

MIRALLES SILVESTRE, EVA

GIOL MIRALLES, MIREIA

  

4ª DIVISIÓ NORD - Campió: SANT CEBRIÀ VERMELL

PEARSON, MERVYN

NAVARRO TENA, VICENS

CARBONELL CUÑAT, JUAN JOSE

CASTRO ESPEJO, ANTONIO

ANDRES MISSE, SERGI

ANDRES LAGUIA, MARTA

ANDRES COMES, XAVIER

SARROCA CASTAÑER, ANTONIO

DE LA FUENTE FERNANDEZ, PRIMITIVO

OLDENKAMP, ELIZABETH FRANCISCA

BORDAS FANES, JOSEP MARIA

CARRANZA ESTEVE, ANTONI

JORDANA AINOZA, JORDI

GARCIA ROLDAN, CARLOS

 

4ª DIVISIÓ CENTRE -Tercer Classificat: P&P LA GARRIGA A

AGUIRRE DIAZ, ALBERT

RUIZ HERNANDEZ, JOSEP MARIA

BOIX LLOPIS, ALBERT

GARCIA UROZ, XAVIER

CHINCHILLA ALADID, JOSE

CASTRO RUBIO, JUAN JOSE

POMPAS HERNANDEZ, DANIEL

DOBLAS PINTO, DAMIAN

VILARO GALLIFA, ERIC

PUJOL ADELAR, AGUSTI

AGUILAR SOLE, ISMAEL

 

4ª DIVISIÓ CENTRE – Segon  Classificat: C. E. PATACABRA

ESCAMILLA I COLL, IVAN

GARCIA CONESA, RAMSES

NIETO DELGADO, JOSE

SUERO MARQUES, FRANCESC

FARRAN FERNANDEZ, MARTI

PORTA FARRAN, MIQUEL

RODULFO CLAROS, JAVIER

MAS BALLESTE, JOSEP MARIA

GIRO ESCUR, JAUME

  

4ª DIVISIÓ CENTRE –Campió: C. E. P&P PAR 2008

SANTOS SANCHEZ, JOSE LUIS

FARRES FALCO, IGNASI

CHAVES GARCIA, JUAN MIGUEL

HERNANDEZ PINTOR, JOSE ANTONIO

SANCHEZ LLADO, BERNA

SOLANAS VALERO, MARÇAL

MORENO ARENAS, BARTOLOME

GUAL OLIVER, JORDI

HERNANDEZ PODADERA, CARLOS JAVIER

TORREJON MENDEZ, FRANCISCO JOSE

GOMEZ BACHS, JOAQUIM

SANCHEZ GUERMEDINO, BERNABE

 

4ª DIVISIÓ SUD -Tercer Classificat: SAP&P

RAIMOND ALOY

SAMUEL RODRIGUEZ

MARIO SANCHEZ

MANUEL SEBASTIAN

FRANCESC YERA

XAVIER GRAU

CESAR BENITEZ

BENI GONZALEZ

JOSEP VIDE

ANTONI BERNAD

RICARDO DE BEASCOA

JAUME PEDROS

JUAN MANUEL YMBERN

 

4ª DIVISIÓ SUD – Segon  Classificat: GOLFUS PITCH & PUTT

GENARO GARCIA

MAKOTO MUKAEDA

ENCARNA ORTIZ

GERARD AUQUE

LUIS DIEGUEZ

OSCAR MARTIN

JUAN JOSE CHILLARON

RAUL GARCIA

COSME GARCIA

CRESCENCIO CALLE

RAUL CALLE

RAUL GIRON

 

4ª DIVISIÓ SUD - Campió: FREAK AND DRAW

CULLERE JOVE, MARC JORDI

AMENOS BOSCH, GERARD

SEGUES LOPEZ, ANTONIO

CALABRO, ROCCO ANGELO

BARBERO RIBES, ARMANDO

LOSTES DOMPER, JOSE LUIS

RUBIO ALCANTARA, XAVI

MOLINE TORRENTE, SALVADOR

REINA MONCAYO, IBAN

LEON CASTELLANO, CARLOS

LEON CASTELLANO, JOSE

TARRAGO DOLCET, NESTOR

SUBIRA PALAU, JORDI

CARABASA MILLAN, JORDI

AGUILAR SANQUIRGO, SEBASTIA

 

3ª DIVISIÓ EST -Tercer Classificat: NOU CASTELLÓ

IBANYEZ AZNAR, IGNASI

NUALART BERBEL, JORDI

VIGAS BONANY, JOAN

CARRERAS MASAFONT, NARCIS

MOZO LLAMBI, JOAN

SULLASTRES FARRERO, JOSEP

MENOR PEIRO, LUIS

GONZALEZ-MADROÑO GUTIERREZ, PILAR

ALONSO SANZ, JOAN LLUIS

GONZALEZ DOMINGUEZ, JOSE MANUEL

HONTANGAS CANELA, LLUIS

VIGAS NEGRA, RAUL

MOZO GONZALEZ-MADROÑO, XAVIER

FIEGO RODES, ANGELA

SALLERAS PALLAROLS, JOSEP

VILA DURA, MONICA

BAREA ILLANA, JOSE LUIS

MOZO GONZALEZ-MADROÑO, MONTSE

MATO TRILL, MARTI

 

3ª DIVISIÓ EST - Segon Classificat: EMPURIABRAVA

PALLARES CLAUSELL, RAMON

CARRERAS MENDOZA, MARIUS

JIMENEZ RECUERDA, JAUME

DIAZ CARRERAS, RICARD

ELIAS FAJULA, ENRIC

VILLATORO HERRERO, JOSEP

SITJA COSTA, XAVIER

VILLATORO HERRERO, ANNA

ESTEBA CONGOST, MARTIRIA

GARANGOU SERAROLS, SALVADOR

GIL SANCHEZ, MIGUEL

LLAGUNO LOBATO, VALENTIN

FERNANDEZ ESTARTUS, FRANCESC X

MOK CHACON, KEVIN JOE

KOSTALIKOVA, MARTINA

 

3ª DIVISIÓ EST - Campió: SANT CEBRIÀ BLAU

ANZIZU FUREST, JOSEP Mª

SWEENEY, KENNETH JOSEPH

GALVEZ LEIVA, JOSE RAMON

PALAHI SENLI Mª, DOLORS

ARGEMI CARBONELL, KIKU

CARRILLO GRANEL, EDUARDO

MARTIN JIMENEZ, LOURDES

CASTRO ESPEJO, EDUARDO

SAAVEDRA RECIO, PEDRO

QUERALT RUIZ, JOSEP

RUIZ OCHOA, RAFAEL

NIETO ARAGONESES, CARLOS

LOPEZ MIGUEL, RICARD

 

3ª DIVISIÓ OEST - Tercer Classificat: MANRESA – M.O.I.A.C.

CODINA COLLADO, ALBERT

TUNEU GRANADOS, VALENTI

CARNE SELLARES, JUAN

GARCIA ESPINAL, JOAQUIM

VILASECA ARROYO, PERE MANEL

TEMPORAL PARDO, ADRIAN

CERVANTES SALVANS, PERE

RODRIGUEZ BARRIOS, ANTONIO

GODO PASCUAL, GERARD

CALOPA SERRANO, JORGE

TUNEU DIAZ, FERRAN

GUIXARO TRANCHO, ROBERT

BOADA SUBIRANA, MARC

 

3ª DIVISIÓ OEST - Segon Classificat: PITCH & PUTT PENEDÈS

PERE FERRET MIRABENT

FRANCESC SANCHEZ GONZALEZ

SERGI LOPEZ GOL

JULIAN-MANUEL PULIDO JIMENEZ

JOAN ROCA CARALT

JOAN MONTANE CASAÑAS

CARLOS CASTIÑEIRA VILARO

JOSE ANTONIO RUBI CARRION

JOSEP Mª LLASAT ROIG

JOSEP CASALS VILARDOSA

JOAN RAMON CARBONELL VENTURA

JUAN JOSE FERNANDEZ RUEDA

JOAN PINYOL SABATER

JACINTO SANTIAGO RODRIGUEZ

RICARD MARCET CASADO

SONIA SANCHEZ FERNANDEZ

Mª CARMEN OLIVA GALVEZ

CRISTINA PAMIAS BOILLOS

JOSEP GUASCH TUTUSAUS

 

3ª DIVISIÓ OEST - Campió: 6Qi + ANOIA G. C.

COLLADO DELGADO, GUMER

SOLER CEGARRA, MELCIOR

PERONA MEDINA, DAVID

PERONA MEDINA, FERNANDO

SOLER LIBORI, HECTOR

BADIA ENRICH, FREDERIC

VILELLA SANCHEZ, EDUARD

MARTINEZ CHICO, ANGEL

MARTINEZ CHICO, XAVIER

SOLE VILANOVA, JOAN

GARCIA DOMENECH, SERGI

GRANADOS REINA, JOSEP ANTONI

ROMERO GARCIA, JUAN JULIAN

SOLANELLES PUBILL, JOAN ANGEL

ORTIZ PEDRERO, JOSE LUIS

CORNET SUSANA, JUAN

FUENTES ANGULLO, RICARDO

FONT PISA, IGNASI

 

2ª DIVISIÓ - Tercer Classificat: CASTELLÓ

ROCA GARCIA, XAVIER

ROCA DESCAMPS, XAVIER

PALACIOS VALVERDE, JULIO

PORTAS MODOLELL, ALEX

FONT PRAT, ANTONI

MAÑAS REPETTO, JULIO HECTOR

MARIN BARRAGAN, SERGI

BERENGUEL GONZALEZ, LUIS MIGUEL

GARCIA SANCHEZ, CIPRIANO

BUENDIA PEREGRINA, OSCAR DAVID

MARGALL TURRO, IGNASI

TURON VILLA, XAVIER

DORAND, ARTHUR

CREUS RIBAS, MARIA

DE CREUS DE FORTUNY, FRANCESC XAVIER

PRATCORONA SUBIRANA, ERNEST

 

2ª DIVISIÓ - Segon Classificat: BACKSWING BLANES – MURALLA OPTICA

ROGER PUJOL, MIQUEL

ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI

SERRAMITJANA COMAS, SANTI

TRESSERRAS DEL RIO, FRANCESC XAVIER

VILCHES CAMPAÑA, ANTONIO

MAESTRO PEREZ, MONTSERRAT

HABAS NAVARRO, GEMMA

VILARO ESTEVEZ, JUAN CARLOS

MARTI RABASSA, JOAQUIM

MARTINEZ MESA, MANUEL

SERRA SERRAMITJANA, JORDI

 

2ª DIVISIÓ - Equip guanyador: TEYCO L’AMPOLLA - CAMBRILS

MAGRIÑA MARTIN, FLORENCI ANDREU

BARGALLO VERNET, JORDI

SOLE MARZO, DAVID

VILELA FERREIRA, ANTONIO

MIRAS DEL POZO, IVAN

CORDEN, RICHARD

PUJOL BLANCH, ENRIC

CURTO ESCARDO, PERE

LOPEZ JAUMEJOAN, JOSEP MARIA

POLEY GARCIA, CARLOS

DIAZ DE ARGANDOÑA, HECTOR

GASULL BONAFONT, JOSEP

ORPIANESI SANCHEZ, ALEJANDRO

RICO WEBB, NATHAN

ALFONSO GALERA, FRANCISCO JAVIER

 

1ª DIVISIÓ -Tercer Classificat: BADALONA MOTORSOL IMPORT

GIRO CODINA, JORDI

JIMENEZ FELIU, BARTO

MOREU GARCIA, ALBERT

VALVERDE GARCIA, OSCAR

PEÑA ANDALUZ, SERGI

POSILIO HORCAJUELO, JOSE

MOREU GARCIA, SALVADOR

PEREZ FARELL, ANGEL

MENDEZ GUADARRAMA, TOMAS

SANZ RAMON, ENRIC

ROBLEDO LOZANO, ALFREDO

CORRAL PRIETO, RAMON

 

1ª DIVISIÓ - Segon Classificat: GUALTA POINT

MARTINEZ MARTOS, JUAN

MILLAN BOSCH, CARLES

MARTINEZ JORDAN, ANTONIO

CANO MARTOS, DIEGO

CANO MARTOS, FERNANDO

CASADELLA PUJADAS, JOSEP

MARTINEZ MARTOS, JOSEP

MARTINEZ MASO, DAVID

GURILLO HUETA, JOSEP

CAPELL FONT, JAUME

COROMINAS FIGUERAS, JORDI

SANTOS SANCHEZ, JOSE

BASIERAS LLAVERO, MIQUEL

 

1ª DIVISIÓ - Equip guanyador: PLATJA D’ARO A                

SABORIT FLORETA, JORDI

ROMAN DELGADO, EDUARD

SERRA BLANCH, JORDI

LLORET DALMAU, MARC

LLORET ESPINET, FREDERIC

GARCIA GALAN, VITO-VICENTE

DALMAU SALAMAÑA, NURIA

PALOMER MASGRAU, JOAN

BARNILS GARCIA, XAVIER

GIMENEZ HERNANDEZ, DANIEL

SEGUI FUENTES, JESUS

GIRONES STIERLE, ALBERT

 

 

COPA CATALUNYA – TROFEU “SOLIUS” – LLEIDA

 

Equip Finalista: PLATJA D’ARO A

 

Equip guanyador del Trofeu “Solius”: BADALONA MOTORSOL IMPORT

 

Integrants Equip Guanyador:

SERGI PEÑA

ENRIC SANZ

ALBERT MOREU

SALVADOR MOREU

RAMON CORRALES

JOSE POSILIO

JORDI GIRO

OSCAR VALVERDE

TOMAS MENDEZ

ANGEL PEREZ

BARTO GIMENEZ

ANTONI MARTINEZ

 

 

 

HOMENATGE ALS JUGADORS I JUGADORES QUE HAN REPRESENTAT A LA FCPP

AMB GRANS RESULTATS A LES COMPETICIONS INTERNACIONALS

 

 

 

III CATALONIA OPEN INTERNACIONAL – LLEIDA

                                              

5è Clas.:                RAMON JARDI MARTI

4rt Clas.:               PEPE GARCIA GARCIA

3er Clas.:              JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA

Sots Campió:        JORDI SALVA JULIA

Campió:          JOAN POCH VIVOLAS

 

 

III OPEN LADIES – L’AMPOLLA

                                              

5èna Clas.:            HELMA KLEINLUGTENBELD

4ª Clas.:                 SILVIA GARANGOU VERGES

3ª Clas.:                 ABBY NACHSHON MOSCATEL

Sots Campiona:    PILAR MONTERO SANCHEZ

Campiona:      MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ

 

 

MATX FEMENÍ CATALUNYA vs RESTA EUROPA – L’AMPOLLA

 

 

Selecció Guanyadora:           CATALUNYA per 9 / 0

 

Jugadores de la Selecció:      MARGARITA ROBLEDO

                                                NURIA DALMAU

                                                PILAR MONTERO

                                                MERCEDES MARCO

                                                ABBY NACHSHON

                                                SILVIA GARANGOU

 

 

Ier CAMPIONAT DEL MÓN INDIVIDUAL STROKE PLAY

 

 

4art CLASSIFICAT:                 MARC LLORET

GUANYADOR:              FERNANDO CANO

 

 

 

FCPP - RÀNQUING 2009

  

 

FCPP – RÀNQUING JUNIOR 2009

 

2º Classif. Cat. Júnior:         MARC RUIZ                                           

1er Classif. Cat. Júnior:   DAVID GONZALEZ        

 

 

FCPP – RÀNQUING JUVENIL 2009

 

FEMENÍ

2ª Classif. Rànquing Iniciació Cat. Benjamí i Prebenjamí Unif.:                      MARIA BLASCO                                       

1ª Classif. Rànquing Iniciació Cat. Benjamí i Prebenjamí Unif.:                      MIREIA BONETA                                     

2ª Classif. Rànquing Competició Cat. Aleví, Benjamí i Prebenjamí Unif.:     MARIA BRONCHUD               

1ª Classif. Rànquing Competició Cat. Aleví, Benjamí i Prebenjamí Unif.:      IVET MARTINEZ                     

2ª Classif. Rànquing Competició Cat. Cadet i Infantil Unif.:                            MARTA TRILLO                                              

1ª Classif. Rànquing Competició Cat. Cadet i Infantil Unif.:                            MARTA ANDRES

 

MASCULÍ                           

2º Classif. Rànquing Iniciació Cat. Prebenjamí:                ADRIA GIL                                

1er Classif. Rànquing Iniciació Cat. Prebenjamí:              DAVID MUR                                           

2º Classif. Rànquing Iniciació Cat. Benjamí:                     AITOR MOREIRA                                        

1er Classif. Rànquing Iniciació Cat. Benjamí:                   VICTOR DOMINGUEZ             

2º Classif. Rànquing Absolut Iniciació:                            MARC IBANYEZ                                    

1er Classif. Rànquing Absolut Iniciació:                       VICTOR ALBA   

 

2º Classif. Rànquing Competició Cat. Benjamí:                BONAVENTURA SOLE                                         

1er Classif. Rànquing Competició Cat. Benjamí:              MARTI ARRIBAS 

2º Classif. Rànquing Competició Cat. Aleví:                    JOAN NIELL                                   

1er Classif. Rànquing Competició Cat. Aleví:                  JOEL MOSCATEL        

2º Classif. Rànquing Competició Cat. Infantil:                 SERGI CARRASQUER                                            

1er Classif. Rànquing Competició Cat. Infantil:               PABLO RUIZ             

2º Classif. Rànquing Competició Cat. Cadet:                   PABLO VERGES                                          

1er Classif. Rànquing Competició Cat. Cadet:                 VICTOR MAJO            

2º Classif. Rànquing Absolut Competició:                       ERIC PUIG                                           

1er Classif. Rànquing Absolut Competició:                   GONZALO LANAS      

 

 

FCPP – RÀNQUING SÈNIOR 2009

 

5º Classif:             OLEGARIO ARNAU REDON                               355                                       

4º Classif:             PILAR MONTERO SANCHEZ                             374                                       

3er Classif:           PEPE GARCIA GARCIA                                       381                                       

2º Classif:             LUIS GRIFE GUIU                                                  392                                       

1er Classif:        AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ             426                       

 

DIPLOMES RÀNQUING DE CATALUNYA SÈNIOR

 

10º Classif:           DANIEL SERRANO LEÓN                                   328                       

9º Classif:             MIGUEL PEREZ ESPINOSA                                 337                       

8º Classif:             JUAN JOSÉ BERRIO GAYO                                 345                       

7º Classif:             RAMÓN BONVILÀ BONET                                 346                       

6º Classif:             ENRIC MARTÍN MOYA                                       351                                       

 

 

FCPP – RÀNQUING SUPERSÈNIOR 2009

 

2º Classif.:            JOSEP PUIG PUIG                                                  271                                       

1er Classif:        JOSE Mª DE ANZIZU FUREST                           306        

                

 

FCPP – RÀNQUING FEMENÍ 2009

 

5º Classif:             ISABEL RODRIGUEZ HERRERA                        334                                       

4º Classif :            NURIA DALMAU SALAMAÑA                       344

3er.Classif.:          MERCEDES MARCO MARTINEZ                     360                                       

2na. Calssif.:        ABBY NACHSHON MOSCATEL                       388                       

1a. Classif.:         PILAR MONTERO SANCHEZ                          440                       

 

DIPLOMES RÀNQUING DE CATALUNYA FEMENÍ

 

10º Classif:           MONTSERRAT GARCÍA JUNCOSA                 304                       

9º Classif:             SONIA DOCAMPO GARCÍA                              313                       

8º Classif:             Mª DOLORS PALAHÍ SENLI                               316                       

7º Classif:             LUCIA TEROL FORTUNY                                    325                                       

6º Classif:             Mª MERCÈ GRAU FARRÉ                                    331                                       

 

 

FCPP – RÀNQUING ABSOLUT 2009

 

10º Classif:           AMADOR RODRÍGUEZ FERNANDEZ             390

9º Classif:             JORDI SALVÀ JULIÀ                                           392                       

7ª Classif:             JORDI SABORIT FLORETA                                393                                       

7º Classif:             JORDI SERRA BLANCH                                      393                                                       

5º Classif:             MARÇAL MORÉ VIDAL                                     394                                       

5º Classif:             DANIEL STUART COLEMAN                            394                                                                      

4º Classif:             MARC LLORET DALMAU                                 395                                       

3º Classif:             MARC GARCÍA PINTO                                       398                                                                      

Sots Campió:       ENRIC SANZ RAMON                                         399                                                                      

Campió:               FERNANDO CANO MARTOS                           402                                                                        

 

DIPLOMES RÀNQUING DE CATALUNYA ABSOLUT:

 

25º Classif:           JOSEP MARTÍNEZ MARTOS                             344

25º Classif:           SERGIO HERMOSO SANCHEZ                           344

24º Classif:           JORDI ÑIÑEROLA GALINDO                             346

23º Classif:           PEPE GARCÍA GARCÍA                                       348        

22º Classif:           ALBERT GIRONES STIERLE                               358        

21º Classif:           RAMON JARDÍ MARTÍ                                      360

20º Classif:           MARC FORTUNY ESPAÑA                               362

19º Classif:           ANTONIO PENALVA SANCHEZ                      364                                       

17º Classif:           RAMON CORRAL PRIETO                                 365         

17º Classif:           FRANCISCO AREVALO GARCÍA                     365

16º Classif:           JOAN POCH VIVOLAS                                         370

15º Classif:           DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ                      372

14º Classif:           FRANCISCO JAVIER LOPEZ SANTOS             377

12º Classif:           JACINT CORRALES GARCES                             378                       

12º Classif:           LUIS GRIFÉ GUIU                                                   378

11º Classif:           JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA             387

 

 

 

 ACPP - COMPETICIONS 2009

 

 

 

COPA ACPP PARELLES MIXTES – TENNIS MORA

 

5ª parella clas.:                     MERCEDES MARCO MARTINEZ

                                               RICARDO BETLINSKI COLMENA

4ª parella clas.:                     Mª DOLORS PALAHÍ SENLI

                                               MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ

3ª parella clas.:                     SILVIA GARANGOU VERGES

                                               MARC GARCIA PINTO

Sots Campions:                   DOLORES ALCAZAR TURILLO

                                               JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA

Campions:                           MARILYN HOLMES

                                              FRANCISCO JAVIER LOPEZ SANTOS

 

 

ACPP – Ier INTERCLUBS FEMENÍ 2009

 

3er clas. Handicap: LES TEI DE TEIÀ

FERNANDEZ BARTRINA, Mª DOLORES

FOLCH SOLA, BERTA

VENTURA WARNCKE, MARIA ISABEL

GARCIA JUNCOSA, MONTSERRAT

MARTINEZ GARCIA, NEUS

MOTA VERGES, MARTA

RAMONET LORT, MERCE

HOLMES, MARILYN

COLOM ESTRAGUES, MONTSERRAT

PARRONDO MENGUAL, ROSA MARIA

NOVELLAS MARCE, ANNA

FERNANDEZ MARTINEZ, ANTONIA

MAIRAL DE SANTA MARTINA, PILAR

MOLINA ALARCON, MARIA PILAR

KEENE MCKINNELL, JENNIFER MARY

 

2on clas. Handicap: ROC 3

CASTILLO NAVARRO, OLGA

BARBERO PALMA, MARTA

RIGAT SALSE, ANNA

GRAU FARRE, Mª MERCE

MENDOZA SUAREZ, MONTSERRAT

SOLE HERRANZ, ALICIA

LABORI JUNCOSA, MERITXELL

RUIZ RODRIGUEZ, DOLORS

SANCHEZ JIMENEZ, LAURA

OLIVERAS VALLEJO, MONTSE

ESPUIS LLOP, NEUS

 

Equip guanyador Handicap: VALLROMANES

CHAMORRO PEÑA, Mª JOSE

MONTERO SANCHEZ, PILAR

MASERAS GONZALVO, PILAR

OLIVA LOPEZ, ROSALIA

PRIO SEGUI, MERCEDES

GARCIA MENA, Mª JESUS

PERALES OLIVA, NURIA

MARCO AZLOR, MARIA ASUNCION

MARTINEZ MARTIN, MARIA

RODRIGUEZ GARCIA, NURIA

 

3er clas. Scratch: SANT CEBRIÀ FEMENÍ

TOLEDO TORRES, MARUJA

LLINES SOLER, MONTSERRAT

PALAHI SENLI Mª, DOLORS

MARTINEZ-SORIA RAMOS, CONSOL

ACIEN MONTOYA, Mª ANGELES

ROBLEDO GONZALEZ, MARGARITA

MARTIN JIMENEZ, LOURDES

ANDRES LAGUIA, MARTA

OLDENKAMP, ELIZABETH FRANCISCA

VIDOSA CABESTANY, CLARA

 

2on clas. Scratch: SANT JAUME

AHUMADA DIAZ, ANA MARIA

BLASCO MUNNE, MARCELA

RODRIGUEZ HERRERA, ISABEL

RODRIGUEZ RODRIGUEZ, ALMUDENA

LACALLE BUENO, CARMEN

PAMIAS BOILLOS, CRISTINA

TEROL FORTUNY, LUCIA

GARCIA RICO, GLORIA

GONZALEZ TRUJILLO, MARIA JOSE

GARCIA MORAL, MARIA DOLORES

 

Equip guanyador Scratch:  FRANCIAC BLAU

SALA PIELLA, MONTSERRAT

GONZALEZ DORADO, EMILIA

ROBLEDO GONZALEZ, Mª ENCARNACI

MAUREY, PATRICIA

ASPERO MASOLIVER, Mª CARMEN

LOPEZ DEL HIERRO, PILAR

ALVAREZ VELA, ESTHER

PUJOL CARRERAS, MARGARITA

RODRIGUEZ MARISCAL, MARIBEL

MAESTRO PEREZ, MONTSERRAT

 

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC