Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

Circular Nº 35/2003. Nit del Pitch & Putt 2003. Llista de Premiats

Ets a:  IniciNotíciesCirculars ACPPNotícia id 1172
11.12.2003

Circulars ACPPCircular Nº 35/2003. Nit del Pitch & Putt 2003. Llista de Premiats

El sopar serà a les 20:30h al Maremagnum de Barcelona
LLISTA DE PREMIATS NIT DEL PITCH & PUTT

ACPP                                    CIRCULAR 35/2003

 

NIT DEL PITCH & PUTT 2003

 

LLISTA DE PREMIATS

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA  3ª CATEGORIA – HCP 1

 

5º classificat: SANTIAGO COLL DE LA PARRA                                                       

4º classificat: MANUEL CAZORLA LOPEZ                 

3º classificat: CARLOS GOMARIZ RUBIO                                   

Sotscampió: JUAN JOSE VALERO PUERTAS                            

Campió: CARLOS GARCIA MUR                

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA  2ª CATEGORIA - SOLIUS

 

5º classificat: ANTONI RECASENS COMES

4º classificat: XAVIER NOGUEROL SASANEDAS

3º classificat: JOAN NICOLAS CUBIAS

Sotscampió: MAXIMILIANO CORDERO FERRERO

Campió: MIGUEL ANGEL ALMENDROS ESPADA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SENIOR – BADALONA

 

5º de 2ª cat.: MANUEL LOPEZ LOSADA

3º de 2ª cat.: CONSOL MARTINEZ-SORIA

3ª de 2ª cat.: JESUS BUJEDA LOPEZ

5º de 1ª cat.: JOSEP FONTDEGLORIA RIUS

4º de 1ª cat.: EUSEBIO MARIN GARCIA

3º de 1ª cat.: ANTº GIMENEZ LORENZO

Sotscampió de 2ª cat.: PERE SASTREGENER GENOVER          

Campió de 2ª cat.: JOSEP CORTADA RECOLONS                     

Sotscampió 1ª cat.: JOSE ANZIZU FUREST                         

Campiona 1ª cat.: PILAR MONTERO SANCHEZ

Sotscampió absolut: J. RAMON CARRERA GORTAZAR       

Campió absolut: MANUEL MELLADO CABALLERO             

                                                                                                             

CAMPIONAT DE CATALUNYA FEMENÍ – CAMBRILS

 

5ª de 3ª cat: MERITXELL JODAR

4º de 3º cat.: LAURA SANCHEZ

3º de 3º cat.: MONTSE MENDOZA

5ª de 3ª cat: ANNA RIGAT

4ª de 2ª cat: MERCEDES PRIO        

3ª de 2ª cat: ENCARNA ORTIZ                                                                                     

5ª de 2ª cat: LUCIA CHAVARRIA

4ª de 1ª cat: MERCE GRAU                                                                                                            

3ª de 1ª cat: DOLORS RUIZ

Sotscampiona de 3ª cat: CRISTINA PAMIAS                             

Campiona de 3ª cat: MONTSE TEIXIDO                      

Sotscampiona de 2ª cat: EVA BELLVEHI                                                     

Campiona de 2ª cat: NURIA BENET

Sotscampiona 1ª cat.: NURIA DALMAU

Campiona 1ª cat.: MERCEDES MARCO

Sotscampiona absoluta: ELIA FOLCH SOLA                                                                                                                   

Campiona absoluta:  PILAR MONTERO SANCHEZ                                                                                                              

CAMPIONAT DE CATALUNYA DOBLES – GARROTXA

 

4ª parella clas.: JOSEP MARTINEZ MARTOS

                           FERNANDO CAMO MARTOS

3ª parella clas.: POL BECH CROSA

                           JOSEP TORRENT MARES

Sotscampions: JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA

                          J. RAMON CARRERA GORTAZAR

Campions: ANTONIO GIMENEZ LORENZO

                    EUSEBIO MARIN GARCIA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL – PLATJA D’ARO (Trofeus ja entregats)

 

Campió Cadet: FRANCESC PEREZ GELMA

Campió Infantil: XAVIER GUIXENS TEROL

Campió Aleví: DANIEL SOLE MORERA

Campió Benjamí: JOAN ANTONI GARCIA PINTO

Sotscampió absolut: MARC GARCIA PINTO

Campió absolut: MARC PUIG ESTEVA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA MATCH PLAY – GUALTA

 

Semifinalista: FERNANDO CANO  

Semifinalista: SALVADOR ADZET

2º classificat: AGUSTIN REDONDO              

Campió: JAMES MARSHALL       

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT – PORTAL DEL ROC

 

5º classificat: JORDI SALVA JULIA                              

4º classificat: JOAN MARTI ILLAS               

3º classificat: GINES FERNANDEZ CORBALAN 

Sotscampió: POL SERRATOSA FANDOS                   

Campió: MARC LLORET DALMAU                           

 

CAMPIONAT INTERCLUBS DE PITCH & PUTT - TROFEU PEDRO CUATRECASAS.

 

Equip Fornells: CARLES VIEJO MORO

                               FRANCESC MORE SERRA

                               JOSEP SALGAS RICH

                               JORDI ESGLEYES BANAL

                               MARÇAL MORE VIDAL

                               CARLES JIMENEZ FERNANDEZ

                               ALFONS MORILLO

                               JULIO PALACIOS VALVERDE

                               ANTONI FONT PRAT

                               MARC PASALAMAR ROCA

J. MANUEL MARTIN LUNA

Club guanyador 2ª Divisió: P&P FORNELLS

 

Equip Vallromanes: JORDI SABORIT FLORETA

                                      PILAR MONTERO SANCHEZ

                                      SERGI SADURNI RODRIGUEZ

                                      JUAN JOSE POZO ALCANTARA

                                      RAMON JIMENEZ MAESO

                                      SERGIO GONZALEZ GARCIA

                                      RAFA GALLARDO ARANA

                                      PATRICIA ARANA NAVARRETE

                                      PACO RUBIO DUQUE

                                      XAVIER SERRAL FLORETA

                                     ANTONIO JIMENEZ TEJERO

                                     CARLOS QUESADA PALME

                                   

Club guanyador del Trofeu Pedro Cuatrecasas:  VALLROMANES (1ª Divisió) EN PROPIETAT

 

RANKING DE CATALUNYA JUVENIL

 

Classif: MARC GARCIA PINTO                                                 77                                          

Classif: FRANCESC PEREZ GELMA                                         82                                          

3er Classif:. XAVIER PINTOR VILLARROYA                              91                                          

Classif.: DAVID AREALES GARCIA                                        92                                          

1er Classif.: MARC PUIG ESTEVA                                              121                       

 

DIPLOMES RANKING DE CATALUNYA JUVENIL

 

14º Classif: ADRIAN SANCHEZ GARCIA                                   37

14º Classif: ERIC CAMACHO CARRASCO                                  37                                          

12º Classif: DAVID SOLE MORERA                                              38                                          

12º Classif: BERTA FOLCH SOLA                                                  38                                                          

10º Classif: RAMON JARDI LOPEZ                                               41                                          

10º Classif: XAVIER GUIXENS TEROL                                         41                          

Classif: POL SERRANO FOLGADO                                           49                          

Classif: CARLES PEREZ GELMA                                               65                          

Classif: JOAN ANTONI GARCIA PINTO                                 68                          

Classif: JORDI GARCIA PINTO                                                  73                                          

 

RANKING DE CATALUNYA SENIOR

 

Classif: JOSE ESCOLA BENITO                                           396                                        

Classif: JOSE ANZIZU FUREST                                          402                                        

3er Classif:. EUSEBIO MARIN GARCIA                                       413                                        

Classif.: JOSE RAMON CARRERA                                           431                                        

1er Classif.: PILAR MONTERO SANCHEZ                              436                       

 

DIPLOMES RANKING DE CATALUNYA SENIOR

 

14º Classif: PERE SEVILLA CEBRIAN                                           231

14º Classif: JOSEP SOLDEVILLA PRAT                                        231                                        

13º Classif: JOSE BOILLOS LOPEZ                                          236                                        

12º Classif: MIQUEL MIER ROURA                                              239                                                        

11º Classif: JESUS RAMON VILARDELL                                     250                                        

10º Classif: AMADEO BUSQUETS CUEVAS                               279                        

Classif: MARIA MARTINEZ QUESADA                                 298                        

Classif: DANIEL SERRANO LEON                                            322                        

Classif: JOSEP CORTADA RECOLONS                                    353                        

Classif: JOSEP FONTDEGLORIA RIUS                                     389                                        

 

DIPLOMES RANKING DE CATALUNYA FEMENI

 

14º Classif: CONCHITA VAZQUEZ SEÑALADA                       211

14º Classif: LAURA SANCHEZ JIMENEZ                                    211                                        

13º Classif: CONSOL MARTINEZ-SORIA                                    223                                        

12º Classif: CARMEN ALAEZ PENINA                                        238                                                        

11º Classif: ANABEL CASA ANDREU                                         242                                        

10º Classif: ANNA RIGAT SALSE                                                  248                        

Classif: OLGA CASTILLO NAVARRO                                     256                        

Classif: CARME LARENA TAMATURGO                              260                        

Classif: JOSE BOILLOS LOPEZ                                            261                                        

Classif: ABBIBIT NACHSON MOSCATEL                              290                                        

 

RANKING DE CATALUNYA FEMENI

 

Classif: EVA BELLVEHI MARTINEZ                                        328                                        

Classif: MARIA MARTINEZ QUESADA                                 333

3er.Classif.: MERCE GRAU FARRE                                               367                                        

2na. Calssif.: DOLORS RUIZ RODRIGUEZ                                   383                        

1a. Classif.: PILAR MONTERO SANCHEZ                               435                       

 

DIPLOMES RANKING DE CATALUNYA ABSOLUT:

 

49º Classif: SALVADOR MOREU GARCIA                                  271

49º Classif: MANEL JUANIAS ARBEOLA                                   271

48º Classif: JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ                                275         

47º Classif: XAVIER TOSCA VILA                                                 282         

46º Classif. JOAN JORDI ROURA                                                  284

45º Classif: JOSE ANZIZU FUREST                                         286

44º Classif: RAMON JARDI MARTI                                              288                                        

43º Classif: ALBERT MOREU GARCIA                                         294

42º Classif: ANOTONIO GILA RODRIGUEZ                                296

41º Classif: DAVID SOLE MARZO                                                 302

40ª Classif: JOSEP FONTDEGLORIA RIUS                                   304                        

39º Classif: REYES SANTOS SANCHEZ                                       305

38º Classif: DIEGO MIER CAMPO                                                  309

37º Classif: JOSE ESCOLA BENITO                                         317         

36º Classif: RAMON RUIZ GALISTEO                                          323         

35º Classif. JORDI SERRA BLANCH                                             325

34º Classif: ENRIQUE JAEN LOPEZ                                               328

32º Classif: OSCAR GARCIA VALERA                                         331                                        

32º Classif: J. RAMON GALVEZ LEIVA                                        331                        

31º Classif: JOSEP GARCIA FERRAS                                            341

30º Classif: LLUIS GRIFE GÜIN                                                       343

29º Classif: CAYETANO HERRERO PEREZ                                  345

28º Classif: JOSEP CLOTET RIFE                                                    361

27º Classif: J.J. BAUTISTA ROMERO                                           372                        

26º Classif: MARC FARRAS SANCHO                                         386         

25ª Classif: EMILIO BORREGO PRADOS                                     388                        

24º Classif: FRANCISCO GONZALEZ ANDREU                         393

23º Classif: HECTOR DIAZ DE ARGANDOÑA                           398

22º Classif: CLAUDIO LUENGO VILLAZAN                               399         

21º Classif: FRANCISCO NAVARRO DE PACO                          407         

20º Classif: EDUARD SANCHEZ BOU                                          408

19º Classif: JOSE SANCHEZ CABELLO                                        412

18º Classif: JAUME PALLARES CALVO                                       415                                       

17º Classif: JOSEP GIRO CODINA                                                  417                        

16º Classif: MARC FORTUNY ESPAÑA                                       422

15º Classif: EUSEBIO MARIN GARCIA                                        423

14º Classif: J. RAMON CARRERA                                                 434

13º Classif: J.LUIS ARCOS CABALLERO                                     435

12º Classif: JOSEP PELLICER CASTELLVI                                    442                        

11º Classif: JOAN PELLICER CASTELLVI                                    444         

 

RANKING DE CATALUNYA ABSOLUT:

 

10º Classif: PILAR MONTERO SANCHEZ                                    453

Classif: JOSE CASTRO ESPEJO                                                  461                        

Classif: JOSEP MARTI ILLAS                                                    464                                        

Classif: FRANCISCO SALIDO MEDINA                                  496                                                                       

Classif: SALVADOR ADZET RIBA                                           497                                        

Classif: GINES FERNANDEZ CORBALAN                              508                                                                       

Classif: M LLORET DALMAU                                                   515                                        

Classif: JORDI SABORIT FLORETA                                         525                                                                       

Sotscampió: AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ                     545                                                                       

Campió: JAMES MARSHALL                                                     615                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC