Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 694
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

06.07.2009

Llista dels 343 handicaps positius.

JAIME LLAVINA SERRADELL (+)6,1
MARC LLORET DALMAU (+)6
AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,9
FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,5
JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)5,4
MANUEL PEREZ PEÑA (+)5,3
JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)5
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)4,8
10º ENRIC SANZ RAMON (+)4,7
10º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)4,7
10º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)4,7
13º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)4,5
13º JORDI SALVA JULIA (+)4,5
13º MARC GARCIA PINTO (+)4,5
16º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)4,3
16º CARLES PEREZ GELMA (+)4,3
18º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)4,2
18º ENRIC ROVIROSA REDO (+)4,2
18º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,2
18º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
22º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)4,1
22º JORDI SERRA BLANCH (+)4,1
22º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)4,1
22º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)4,1
22º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,1
27º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4
28º ANTONIO MARTINEZ RIOS (+)3,9
28º RAMON CORRAL PRIETO (+)3,9
28º JORDI SABORIT FLORETA (+)3,9
28º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)3,9
28º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)3,9
28º DAVID SOLE MARZO (+)3,9
34º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)3,8
35º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,7
35º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,7
35º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,7
35º FERNANDO CANO MARTOS (+)3,7
35º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,7
35º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,7
41º JOAN PALOMER MASGRAU (+)3,6
41º JORDI PONS SEGALA (+)3,6
41º LUIS GRIFE GUIU (+)3,6
44º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)3,5
45º RAMON JARDI MARTI (+)3,4
45º ALBERT MOREU GARCIA (+)3,4
47º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,3
47º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)3,3
47º JAUME JIMENEZ RECUERDA (+)3,3
47º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)3,3
47º CONRAD LLADO PLA (+)3,3
52º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)3,2
53º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,1
54º DANIEL STUART COLEMAN (+)3
54º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3
56º ALBERT CODINA COLLADO (+)2,9
57º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,8
57º JAUME PALLARES CALVO (+)2,8
57º SALVADOR PAREJA LAREDO (+)2,8
57º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,8
57º EDUARDO Mª GARCIA MALDONADO (+)2,8
57º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)2,8
57º ANTONIO GARCIA AVILA (+)2,8
64º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)2,7
64º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)2,7
64º JOSEP GURILLO HUETA (+)2,7
64º EMILI SANMARTIN MULERO (+)2,7
64º JOSEP GARCIA FERRAS (+)2,7
64º SALVADOR MOREU GARCIA (+)2,7
70º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,6
70º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)2,6
70º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)2,6
70º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)2,6
70º JUAN JOSE BERRIO GAYO (+)2,6
70º JOAN PERICH ROMERO (+)2,6
70º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,6
70º BARTO JIMENEZ FELIU (+)2,6
70º MIGUEL MEDINA OLID (+)2,6
79º ANTONIO NAVARRO LUNA (+)2,5
79º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)2,5
79º MARC CASELLAS GARCIA (+)2,5
82º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)2,4
82º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,4
82º LLUIS ESPINALT VILA (+)2,4
85º TOMAS ALBERTO TOMAS RUIZ (+)2,3
85º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)2,3
85º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,3
85º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,3
89º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)2,2
89º POL SERRATOSA FANDOS (+)2,2
89º GALO GASCO FERNANDEZ (+)2,2
89º JUAN MARTI ILLAS (+)2,2
89º CARLES TORRUS ROIG (+)2,2
89º JACINT CORRALES GARCES (+)2,2
89º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,2
89º JORDI PLANAS GRANDE (+)2,2
97º MIGUEL MONDARAY PEREZ (+)2,1
97º PEP ANGLES ROS (+)2,1
97º SERGIO HERMOSO SANCHEZ (+)2,1
97º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)2,1
97º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,1
97º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)2,1
97º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,1
97º JORDI POLO GONZALEZ (+)2,1
97º OSCAR DAVID BUENDIA PEREGRINA (+)2,1
106º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)2
106º PEPE GARCIA GARCIA (+)2
106º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)2
106º JOSEP Mª MARTI BARRACHINA (+)2
106º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)2
106º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)2
106º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2
106º OSCAR VALVERDE GARCIA (+)2
114º ANTONIO MONGE RODRIGUEZ (+)1,9
114º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)1,9
114º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)1,9
114º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1,9
114º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,9
114º FRANK GELABERT CARANDELL (+)1,9
114º ALAN WEIR (+)1,9
114º JOAN FRANCESC ALONSO SANS (+)1,9
114º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)1,9
123º KEVIN JOE MOK CHACON (+)1,8
123º JAUME BERTRAN ALBET (+)1,8
123º JUAN PAZ ESCOBAR (+)1,8
123º JORDI CLOTET RIFE (+)1,8
123º ALBERT GABARRO VALLS (+)1,8
123º JOSEP GASULL BONAFONT (+)1,8
123º JAUME COLL RIGAU (+)1,8
123º BERENGUER ORTI MARES (+)1,8
123º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,8
132º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)1,7
132º MANUEL AMOR ROYO (+)1,7
132º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,7
132º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)1,7
132º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)1,7
132º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,7
132º FRANCESC MORE SERRA (+)1,7
139º RICHARD CORDEN (+)1,6
139º ANTONIO GILA RODRIGUEZ (+)1,6
139º GINES FERNANDEZ CORBALAN (+)1,6
139º JOSEP ESCABROS DURO (+)1,6
139º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)1,6
139º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)1,6
139º FRANCISCO JAVIER REDEL ENRICH (+)1,6
146º ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)1,5
146º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)1,5
146º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)1,5
146º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,5
146º GUILLEM ESCABROS NOVES (+)1,5
146º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)1,5
146º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,5
146º CARLOS CAMACHO CERRO (+)1,5
146º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
146º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)1,5
146º JESUS SEGUI FUENTES (+)1,5
146º JAUME GUARDIOLA GALCERAN (+)1,5
146º XAVIER SERRAL FLORETA (+)1,5
159º ENRIC SERRANO GIL (+)1,4
159º JORDI CANTO GARCIA (+)1,4
159º JORDI MARTINEZ NOYA (+)1,4
159º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,4
159º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,4
159º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,4
159º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
159º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,4
159º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,4
159º ERIC PUIG JOU (+)1,4
169º ENRIC SOLE TUYA (+)1,3
169º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)1,3
169º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,3
169º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)1,3
169º ANTONIO GOMEZ SANCHEZ (+)1,3
169º MARC FARRAS SANCHO (+)1,3
169º RAFAEL RAMOS MERINO (+)1,3
169º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)1,3
169º PERE CURTO ESCARDO (+)1,3
169º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)1,3
169º DAVID MARSA ORIOLS (+)1,3
180º JOSEP RIBAS ALONSO (+)1,2
180º LLUIS HONTANGAS CANELA (+)1,2
180º MANEL MIRALVES SIMO (+)1,2
180º SERGI ARISA SAEZ (+)1,2
180º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)1,2
180º RAMON JIMENEZ MAESO (+)1,2
180º SALVADOR PEREZ GONZALEZ (+)1,2
180º DAVID PERONA MEDINA (+)1,2
180º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)1,2
180º ADAN LOPEZ CALONGE (+)1,2
180º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)1,2
180º ANGEL PEREZ FARELL (+)1,2
180º CARLOS POLEY GARCIA (+)1,2
180º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)1,2
194º JAVIER VERGES BUENO (+)1,1
194º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)1,1
194º JAUME TORRENTS TOMOS (+)1,1
194º OSCAR GARCIA VALERA (+)1,1
194º SALVADOR SOLA RABASSA (+)1,1
194º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)1,1
194º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)1,1
194º ENRIC MARTIN MOYA (+)1,1
194º RICARD MONJONELL TRULLOLS (+)1,1
194º NIL CAMACHO RAMONET (+)1,1
194º MIGUEL ANGEL ALSINA CLUA (+)1,1
205º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1
205º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1
205º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)1
205º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)1
205º FRANCESC GASET FRIS (+)1
205º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)1
205º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1
205º DIEGO ENRIQUE SANTILLAN (+)1
205º JORDI COSTA NOSAS (+)1
214º JORDI ARENAS VIGO (+)0,9
214º COLIN PAUL KELLY (+)0,9
214º RAUL BICARDI TRESERRAS (+)0,9
214º FSC.XAVIER TRESSERRAS DEL RIO (+)0,9
214º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)0,9
214º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)0,9
214º OLEGARIO ARNAU REDON (+)0,9
214º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)0,9
214º MIQUEL ROGER PUJOL (+)0,9
214º XAVIER ROCA DESCAMPS (+)0,9
214º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)0,9
214º JUAN JOSE POZO ALCANTARA (+)0,9
226º RAMON SABRIA MESTRES (+)0,8
226º JOSE ANGEL RODRIGUEZ GOMEZ (+)0,8
226º ENRIC PUJOL BLANCH (+)0,8
226º ALEX RATERA APARICIO (+)0,8
226º JOAN SALA PIELLA (+)0,8
226º ANGEL LLOPIS BARCELO (+)0,8
226º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)0,8
226º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)0,8
226º RAMON RUIZ GALISTEO (+)0,8
226º XAVIER JOUNOU TOMAS (+)0,8
226º JAUME VIDAL SERRAT (+)0,8
237º POL SAURA TURON (+)0,7
237º IÑAKI IRUSKIETA ARROJO (+)0,7
237º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)0,7
237º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,7
237º IGNASI FARRES FALCO (+)0,7
237º ENRIC PLANAS BERTRAN (+)0,7
237º KIKU ARGEMI CARBONELL (+)0,7
237º RICARD DIAZ CARRERAS (+)0,7
237º ANTONIO POYATOS VILLALVA (+)0,7
237º JESUS BUJEDA LOPEZ (+)0,7
237º MARC SOLER BLASCO (+)0,7
237º JUAN CARNE SELLARES (+)0,7
237º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)0,7
237º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)0,7
251º MARC RULL FERRIZ (+)0,6
251º DANI MAÑER VILA (+)0,6
251º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)0,6
251º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)0,6
251º JUAN GIL FONTANALS (+)0,6
251º FRANCISCO MARTINEZ GARCIA (+)0,6
251º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)0,6
251º LLUIS VEGA RODRIGUEZ (+)0,6
251º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)0,6
251º ROBERT BANYERES GASOLS (+)0,6
251º GERARD ROSELLO MOYA (+)0,6
251º BERTA FOLCH SOLA (+)0,6
251º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)0,6
251º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)0,6
251º GUILLERMO GABAS CANELA (+)0,6
251º MANUEL MARTINEZ MESA (+)0,6
267º DAVID GONZALEZ PODIO (+)0,5
267º ANGEL LAGUNAS MORA (+)0,5
267º ORIOL YMBERT JUBANY (+)0,5
267º FRANCISCO MONLEON SANCHEZ (+)0,5
267º LUIS RODON BERNAL (+)0,5
267º MARILYN HOLMES (+)0,5
267º MARC FORT LOPEZ (+)0,5
267º HECTOR DIAZ DE ARGANDOÑA (+)0,5
267º DAVID SANCHEZ ROCA (+)0,5
276º PEDRO TENOR PEREZ (+)0,4
276º ROGER MONTAÑOLA BUSQUETS (+)0,4
276º FRANCISCO RAFAEL GARRIGA POMAR (+)0,4
276º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)0,4
276º IVAN SOLIS NAVARRO (+)0,4
276º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)0,4
276º ANTONIO PEREZ QUERO (+)0,4
276º JOSE LIANES CORTES (+)0,4
276º IRAT-TI CRUXENT VILASAU (+)0,4
276º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)0,4
276º JORDI MIR ALBERTI (+)0,4
276º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)0,4
276º ANGEL MARTINEZ CHICO (+)0,4
276º JUAN ANTONIO RUBIO GONZALEZ (+)0,4
276º PERE MANEL VILASECA ARROYO (+)0,4
276º XAVIER TOSCA VILA (+)0,4
276º VICTOR MOSCATEL MENDELSON (+)0,4
293º EMILIO SANCHEZ ESTARLI (+)0,3
293º GERARD GODO PASCUAL (+)0,3
293º JOSEP MARIA DALMAU DUCH (+)0,3
293º MIQUEL JAQUES MALET (+)0,3
293º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)0,3
293º CLAUDIO LUENGO VILLAZAN (+)0,3
293º MANUEL SANCHEZ FLORES (+)0,3
293º DIEGO TORVISCO DELGADO (+)0,3
293º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)0,3
293º LUCIANO PEÑAS LEAL (+)0,3
293º MIQUEL PAGES PRAT (+)0,3
293º JOSEP FONTDEGLORIA RIUS (+)0,3
293º EDUARD SANCHEZ BOU (+)0,3
293º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)0,3
293º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)0,3
293º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)0,3
293º RAUL MARMOL DE LA VEGA (+)0,3
293º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)0,3
311º MARC BELLA GARCIA (+)0,2
311º SERGI MARIN BARRAGAN (+)0,2
311º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)0,2
311º EDUARD ROMAN DELGADO (+)0,2
311º MARC PUIG ESTEVA (+)0,2
311º DIEGO CANO MARTOS (+)0,2
311º DAVID RIERA VALLCORBA (+)0,2
311º ALBERT ANDRES AZNAR (+)0,2
311º JOSE MARIA MOYANO CEDO (+)0,2
311º CARLOS NADALES COSTA (+)0,2
311º ANTONI CAMPS ROSA (+)0,2
311º GERALD FERNANDEZ CLOCHEY (+)0,2
311º GERARD CARRERAS CANELA (+)0,2
311º ENRIC CABARROCAS ORTEGA (+)0,2
325º ALBERT DELOR MUNS (+)0,1
325º JOSE RAMON GARRIDO MARIN (+)0,1
325º JUAN ANTONIO GOMEZ CABRERA (+)0,1
325º XAVIER LARRAGAY GARCIA (+)0,1
325º JOSEP PALAU PROS (+)0,1
325º FCO.JAVIER FORNELLS CAMPANINS (+)0,1
325º JOSE LUIS ARCOS CABALLERO (+)0,1
325º PEP PUIGHERMANAL PEREZ (+)0,1
325º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)0,1
325º ANTONIO LOUREIRO GRANDE (+)0,1
325º RAMON BONVILA BONET (+)0,1
325º JORDI ECHEVARRIA MAS (+)0,1
325º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)0,1
325º JUAN JOSE BLASCO ARROJO (+)0,1
325º GONZALO LOPEZ FABERO (+)0,1
325º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)0,1
325º VALENTI RIBA VILANOVA (+)0,1
325º MANUEL PEÑA CONEJO (+)0,1
325º ERNEST PRATCORONA SUBIRANA (+)0,1

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC