Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 34555
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

09.08.2021

Llista dels 818 handicaps positius.

RAFAEL RAMOS MERINO (+)7
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,7
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,7
JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,6
JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,5
MANUEL AMOR ROYO (+)6,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
BARRY COOMBER (+)6,4
10º AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,3
10º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,3
10º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6,3
10º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
14º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
15º CONRAD LLADO PLA (+)6
15º ANTONIO MATEO PEREZ (+)6
17º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
17º DAVID SOLE MARZO (+)5,9
17º ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)5,9
17º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)5,9
21º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,8
21º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,8
21º LLUIS CUCURULL SOLE (+)5,8
24º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
24º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
24º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,7
24º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,7
24º ORIOL MAS GUERRERO (+)5,7
24º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,7
24º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,7
31º BERENGUER ORTI MARES (+)5,6
31º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
33º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,5
33º MARC LLORET DALMAU (+)5,5
33º JORDI SERRA BLANCH (+)5,5
33º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
33º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,5
33º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
33º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,5
33º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,5
33º ELOI HERNANDO ROMERO (+)5,5
42º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,4
42º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,4
44º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
44º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
44º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,3
47º MIQUEL ROGER PUJOL (+)5,2
47º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5,2
49º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
49º DANIEL STUART COLEMAN (+)5,1
51º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5
51º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5
51º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5
51º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)5
51º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5
51º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5
51º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5
58º SERGI NOGUE LOPEZ (+)4,9
58º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
58º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4,9
58º CARLES PEREZ GELMA (+)4,9
58º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,9
58º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
58º TONI ENCISO MONTOYA (+)4,9
58º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)4,9
58º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,9
67º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)4,8
67º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
67º JAVIER CACERES SORIANO (+)4,8
67º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,8
71º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)4,7
71º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,7
71º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)4,7
71º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,7
71º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,7
76º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,6
77º SALVADOR MOREU GARCIA (+)4,5
77º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,5
77º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
77º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
77º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,5
77º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,5
77º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,5
77º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,5
77º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,5
77º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)4,5
87º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
87º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
87º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,4
87º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
87º CARLOS VILARDELL GRAS (+)4,4
87º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,4
93º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,3
93º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
93º JORDI PANES CAPDEVILA (+)4,3
93º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
93º ERIC PUIG JOU (+)4,3
93º ROSENDO MENTA SALA (+)4,3
93º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)4,3
100º BARTO GIMENEZ FELIU (+)4,2
100º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)4,2
100º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,2
100º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
100º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4,2
105º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
105º JUAN MARTI ILLAS (+)4,1
105º JORDI CANTO GARCIA (+)4,1
108º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4
108º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)4
108º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4
108º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)4
112º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,9
112º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,9
112º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,9
112º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,9
112º SERGI ARISA SAEZ (+)3,9
112º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,9
112º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)3,9
112º DANI TOMAS SOAZ (+)3,9
112º RICARDO MATEO PEREZ (+)3,9
112º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
112º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
112º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,9
112º NIL MAÑER PARDINA (+)3,9
125º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,8
125º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
125º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,8
125º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
125º DAVID DIAZ CORTES (+)3,8
125º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,8
125º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,8
125º JORDI SABORIT FLORETA (+)3,8
125º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)3,8
125º ENRIC SANZ RAMON (+)3,8
125º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,8
125º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3,8
125º DAVID VILASECA CASALS (+)3,8
138º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,7
138º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
138º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,7
138º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,7
138º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,7
138º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,7
138º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,7
138º PEP ANGLES ROS (+)3,7
138º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
147º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,6
147º RICARD RIPOLL PI (+)3,6
147º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)3,6
147º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,6
147º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,6
147º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,6
147º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
147º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,6
147º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,6
147º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,6
147º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,6
147º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,6
147º POL SAURA TURON (+)3,6
147º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)3,6
161º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,5
161º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,5
161º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,5
161º XAVIER PEREZ MARTIN (+)3,5
165º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
165º MARC FORT LOPEZ (+)3,4
165º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)3,4
165º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
165º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,4
165º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
165º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,4
165º EDUARD PAGES VILA (+)3,4
165º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
165º JOSEP TORRENT MARES (+)3,4
165º JOSE ESTEBAN CORTES (+)3,4
165º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,4
177º ADAN LOPEZ CALONGE (+)3,3
177º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)3,3
177º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,3
177º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,3
177º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
177º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,3
177º RICARD MORAT CARDONA (+)3,3
177º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,3
185º BLAI JOFRE RUIZ (+)3,2
185º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)3,2
185º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,2
185º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,2
185º ENRIC SERRANO GIL (+)3,2
185º ANDRES LUQUE MESA (+)3,2
185º ANGEL MARIN RUIZ (+)3,2
185º PAU SANCHEZ MARIN (+)3,2
185º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,2
185º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)3,2
185º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
196º DAVID RIERA VALLCORBA (+)3,1
196º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,1
196º XAVIER SUÑE ROMEU (+)3,1
196º PERE CURTO ESCARDO (+)3,1
196º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,1
196º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
196º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
196º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,1
196º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,1
205º CARLOS LOPEZ CEA (+)3
205º CARLES VIEJO MORO (+)3
205º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3
205º VALENTI PUIG CERETO (+)3
205º JAVIER GAMERO MERINO (+)3
205º DANIEL MARCOS OTERO (+)3
205º JORDI RUIZ REALES (+)3
205º PERE PORTELL COLOMER (+)3
205º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3
214º JORDI PLANAS GRANDE (+)2,9
214º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,9
214º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)2,9
214º JORDI PONS SEGALA (+)2,9
214º JOSE ATERO LORCA (+)2,9
214º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
214º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,9
214º JORDI ARENAS VIGO (+)2,9
214º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,9
214º SANTI CANADELL BOIX (+)2,9
214º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
214º PABLO FOSALBA VELA (+)2,9
214º ROGER GARCIA RIBO (+)2,9
214º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)2,9
214º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)2,9
214º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,9
214º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2,9
231º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)2,8
231º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)2,8
231º IVAN CERRATO CLAR (+)2,8
231º MARC ISLA MATEU (+)2,8
231º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
231º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)2,8
231º NICULAE BALTES (+)2,8
231º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)2,8
231º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
231º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,8
231º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,8
231º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)2,8
231º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,8
231º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,8
231º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)2,8
246º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
246º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)2,7
246º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)2,7
246º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)2,7
246º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,7
246º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,7
246º FREDERIC LLORET ESPINET (+)2,7
246º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,7
246º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)2,7
246º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,7
246º VICTOR GARCIA BROTO (+)2,7
246º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,7
246º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,7
246º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
246º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,7
246º CHRISTOPHER HYSO (+)2,7
262º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,6
262º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,6
262º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,6
262º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,6
262º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
262º CARLES MARQUES PLA (+)2,6
262º MARIO GOMEZ MARTA (+)2,6
262º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,6
262º JOSEP BOADA AURICH (+)2,6
262º JOSEP PALLAROLS BOVE (+)2,6
272º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2,5
272º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,5
272º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)2,5
272º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,5
272º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,5
272º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
272º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
272º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,5
272º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,5
272º LLUIS BELMONTE SAIN (+)2,5
272º FRANCISCO VELA LEON (+)2,5
272º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
272º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,5
272º CARLES MILLAN BOSCH (+)2,5
272º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,5
272º RAMON VILA CORRAL (+)2,5
272º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)2,5
272º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,5
290º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
290º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,4
290º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,4
290º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
290º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,4
290º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,4
290º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,4
290º FERMIN CASQUETE IRIARTE (+)2,4
290º CARLES BERNET BERNADO (+)2,4
290º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,4
290º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,4
290º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,4
290º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2,4
290º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,4
290º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
305º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,3
305º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
305º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,3
305º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,3
305º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
305º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
305º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
305º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)2,3
305º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)2,3
305º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)2,3
305º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)2,3
305º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,3
305º GERARD SOLANO REYES (+)2,3
318º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
318º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)2,2
318º IGNASI FARRES FALCO (+)2,2
318º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
318º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,2
318º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,2
318º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)2,2
318º JORDI SALVAT GALLEGO (+)2,2
318º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
318º MANUEL GALLARDO MORCILLO (+)2,2
318º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,2
318º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,2
318º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,2
318º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,2
332º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
332º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
332º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)2,1
332º JORDI SOLA ALSINA (+)2,1
332º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
332º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
332º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,1
332º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,1
332º FRANCISCO JAVIER RUBIO DE LA CUESTA (+)2,1
332º ALBERT BOIX LLOPIS (+)2,1
332º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2,1
332º PEDRO TENOR PEREZ (+)2,1
332º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)2,1
332º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,1
332º JORDI MAS LLOVERAS (+)2,1
332º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)2,1
332º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,1
332º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,1
332º LLUIS MAURI LEWIS (+)2,1
332º GREGO LOPEZ LEON (+)2,1
332º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,1
332º JORDI DEL RIO MARTIN (+)2,1
332º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,1
332º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)2,1
332º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)2,1
332º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
332º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,1
332º JULIE MAISONGROSSE (+)2,1
360º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
360º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2
360º ALBERT MOREU GARCIA (+)2
360º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2
360º CARLES TORRUS ROIG (+)2
360º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2
360º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
360º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)2
360º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)2
360º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2
360º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2
360º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2
360º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2
360º LLUIS MOLINS SALA (+)2
360º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)2
360º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
360º DANIEL GARCIA MORATO (+)2
360º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
360º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2
360º EDGAR PETIT GARCIA (+)2
360º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)2
381º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
381º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1,9
381º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,9
381º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,9
381º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)1,9
381º JORDI MIRET SABATER (+)1,9
381º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)1,9
381º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
381º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,9
381º JOAN PERICH ROMERO (+)1,9
381º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,9
381º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
381º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)1,9
381º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
381º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,9
381º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
381º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,9
381º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
381º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
381º ROGER CAROT ORTIZ (+)1,9
401º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,8
401º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,8
401º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
401º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,8
401º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)1,8
401º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,8
401º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,8
401º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
401º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,8
401º MANUEL ALFONSO AMO (+)1,8
401º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,8
401º DAVID MUR SUÑER (+)1,8
401º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
401º PEDRO PARRA MORALES (+)1,8
401º FRANCESC FUSTER CARBO (+)1,8
401º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,8
401º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
401º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,8
401º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
420º MARTI MORENO COLL (+)1,7
420º ALAN WEIR (+)1,7
420º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
420º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,7
420º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,7
420º PERE COLOMER LLACH (+)1,7
420º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)1,7
420º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)1,7
420º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,7
420º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
420º AGUSTI PUJOL ADELAR (+)1,7
420º PAU FOLGUERA FOLGUERA (+)1,7
420º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)1,7
420º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
420º RICARD PRATS BAQUES (+)1,7
420º CARLA PUIG JOU (+)1,7
420º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,7
420º ADRIA ARAGUNDEZ SABATER (+)1,7
420º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)1,7
420º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,7
420º SERGI ANDRES MISSE (+)1,7
420º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)1,7
420º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,7
420º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,7
420º DAVID RION DIAZ (+)1,7
445º ABBY NACHSHON (+)1,6
445º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,6
445º JOAN MARIA GINESTA VENTURA (+)1,6
445º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,6
445º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
445º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
445º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)1,6
445º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,6
445º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
445º JORDI VILADOMAT VERS (+)1,6
445º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
445º RICARD REY INFANTE (+)1,6
445º MANEL URGELL MONICO (+)1,6
445º TONI CASALS PICOLA (+)1,6
445º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,6
445º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
445º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,6
445º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,6
445º PAU PEREZ SIERRA (+)1,6
464º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,5
464º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,5
464º DIEGO MIER CAMPO (+)1,5
464º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)1,5
464º VICTORIANO VILLANUEVA MARTINEZ (+)1,5
464º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,5
464º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
464º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,5
464º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,5
464º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
464º RICHARD CORDEN (+)1,5
464º OSCAR MARTIN BAO (+)1,5
464º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,5
464º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
464º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
464º ANTONI CAMPS ROSA (+)1,5
464º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,5
464º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,5
464º ADRIA ANDREU OLIVARES (+)1,5
464º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
464º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,5
464º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,5
486º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,4
486º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,4
486º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,4
486º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
486º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
486º GABRIEL BAUTISTA GALLARDO (+)1,4
486º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
486º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,4
486º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,4
486º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
486º TOMAS COLOMER ROSILLO (+)1,4
486º JORDI SAIN BERMEJO (+)1,4
486º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,4
486º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,4
486º XAVIER LLUIS TORRES ROSELL (+)1,4
486º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,4
486º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
486º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,4
486º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
486º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,4
486º JAN BOFILL COLOMES (+)1,4
486º DAVID TENES GARCIA (+)1,4
486º DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,4
486º LLUIS GARCIA RIBERA (+)1,4
486º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1,4
486º CARLOS PIGEM XAMMAR (+)1,4
486º MARC FARRAS SANCHO (+)1,4
486º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
486º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1,4
486º ALBERT MARTINEZ FERRUS (+)1,4
486º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
486º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,4
486º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,4
486º JAIME FARRERAS CORTES (+)1,4
520º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
520º ROBERT RAMON LARENA (+)1,3
520º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
520º ANGEL-CUSTODI RODRIGUEZ LIÑAN (+)1,3
520º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
520º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,3
520º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,3
520º RAMON SABRIA MESTRES (+)1,3
520º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)1,3
520º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)1,3
520º CARLES BARRERA BASSO (+)1,3
520º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,3
520º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
520º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
520º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,3
520º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,3
520º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,3
520º ANDRES ALSINA BERTRAN (+)1,3
520º ALEX LUQUE MORAL (+)1,3
520º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
520º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
520º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
520º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,3
543º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,2
543º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)1,2
543º VALENTI PEREZ CABALLERO (+)1,2
543º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,2
543º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,2
543º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,2
543º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,2
543º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,2
543º ANGEL FEIJOO SOLER (+)1,2
543º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,2
543º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)1,2
543º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,2
543º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)1,2
543º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
543º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
543º JUAN JOSE MAS QUILEZ (+)1,2
543º ANTONIO MARTOS PEREZ (+)1,2
560º XAVIER NOGUEROL SASANEDAS (+)1,1
560º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,1
560º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,1
560º ANTONIO NICOLAS CORTES (+)1,1
560º IRAT-TI CRUXENT VILASAU (+)1,1
560º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
560º RAMON BONVILA BONET (+)1,1
560º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1,1
560º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
560º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)1,1
560º JORDI CERVERA CUNILL (+)1,1
560º RICARD PERAFERRER MORENO (+)1,1
560º CASTO VILA SOLVES (+)1,1
560º XAVIER BORDERA SALVAT (+)1,1
560º JOSEP PUIG MAS (+)1,1
560º RAMON ARMENGOL WHITTAKER (+)1,1
560º ALEX PERICAS CANO (+)1,1
560º MARC TARRAGO FREIXA (+)1,1
578º JOSE LUIS ORTIZ PEDRERO (+)1
578º J.MANUEL SARRIAS CRUXENT (+)1
578º RAMON BLASCO DORANTE (+)1
578º ENRIC VILALTA SUBIRA (+)1
578º ALAN TORNER PIÑERO (+)1
578º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1
578º PETER ILKU AYMERICH (+)1
578º ANTONIO YUSTE ROSAL (+)1
578º XEVI PINADERO BADOSA (+)1
578º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1
578º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1
578º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1
578º ALEJANDRO COGOLLO CASTILLO (+)1
578º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1
578º ANTONIO LOPEZ PERE
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC