Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 34519
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

28.06.2021

Llista dels 809 handicaps positius.

SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
JUAN PAZ ESCOBAR (+)6,6
MANUEL AMOR ROYO (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,5
RAFAEL RAMOS MERINO (+)6,4
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,2
10º DAVID SOLE MARZO (+)6,1
10º JORDI SERRA BLANCH (+)6,1
10º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
10º ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,1
10º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,1
10º BARRY COOMBER (+)6,1
16º CONRAD LLADO PLA (+)6
16º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6
16º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6
19º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
20º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,8
20º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,8
22º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
22º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,7
22º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
22º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,7
26º MIQUEL ROGER PUJOL (+)5,6
26º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,6
26º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
26º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,6
26º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
31º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
31º ORIOL MAS GUERRERO (+)5,5
31º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)5,5
31º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,5
31º ELOI HERNANDO ROMERO (+)5,5
36º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
37º MARC LLORET DALMAU (+)5,3
37º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
37º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
37º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,3
37º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,3
37º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,3
43º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
43º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,2
43º JAUME VIDAL SERRAT (+)5,2
43º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,2
43º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,2
48º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
49º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5
49º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
49º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5
49º JAVIER CACERES SORIANO (+)5
49º TONI ENCISO MONTOYA (+)5
54º SERGI NOGUE LOPEZ (+)4,9
54º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
54º CARLES PEREZ GELMA (+)4,9
54º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,9
54º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)4,9
54º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
54º DANIEL STUART COLEMAN (+)4,9
54º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)4,9
62º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
62º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,8
64º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,7
64º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)4,7
64º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,7
64º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,7
68º SALVADOR MOREU GARCIA (+)4,6
68º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,6
70º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,5
70º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
70º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,5
70º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)4,5
70º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,5
70º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,5
70º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)4,5
77º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,4
77º BERENGUER ORTI MARES (+)4,4
77º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
77º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,4
77º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,4
77º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
77º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,4
77º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,4
85º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,3
85º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4,3
85º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
85º JORDI PANES CAPDEVILA (+)4,3
85º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
85º ROSENDO MENTA SALA (+)4,3
85º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,3
85º JORDI CANTO GARCIA (+)4,3
93º ENRIC SANZ RAMON (+)4,2
93º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,2
93º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,2
93º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,2
93º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
93º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4,2
99º JORDI SALVA JULIA (+)4,1
99º DAVID DIAZ CORTES (+)4,1
99º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
99º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)4,1
99º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,1
99º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,1
105º JORDI SABORIT FLORETA (+)4
105º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4
105º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4
105º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)4
109º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
109º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)3,9
109º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,9
109º DANI TOMAS SOAZ (+)3,9
109º RICARDO MATEO PEREZ (+)3,9
109º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
109º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
109º NIL MAÑER PARDINA (+)3,9
117º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,8
117º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)3,8
117º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
117º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)3,8
117º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,8
117º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,8
117º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,8
117º DAVID VILASECA CASALS (+)3,8
125º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,7
125º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,7
125º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,7
125º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,7
125º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,7
125º JUAN MARTI ILLAS (+)3,7
125º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,7
125º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,7
125º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,7
125º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,7
125º XAVIER PEREZ MARTIN (+)3,7
125º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3,7
125º PEP ANGLES ROS (+)3,7
125º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
139º MARC FORT LOPEZ (+)3,6
139º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)3,6
139º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,6
139º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,6
139º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
139º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)3,6
139º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,6
139º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,6
139º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,6
139º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,6
139º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,6
139º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,6
139º POL SAURA TURON (+)3,6
152º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,5
152º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,5
152º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)3,5
152º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,5
152º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,5
152º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,5
152º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,5
152º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,5
152º JOSE ATERO LORCA (+)3,5
152º PERE CURTO ESCARDO (+)3,5
152º ERIC PUIG JOU (+)3,5
152º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,5
152º JOSE ESTEBAN CORTES (+)3,5
152º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)3,5
166º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
166º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,4
166º RICARD RIPOLL PI (+)3,4
166º SERGI ARISA SAEZ (+)3,4
166º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
166º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,4
166º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
166º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)3,4
166º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
166º JOSEP TORRENT MARES (+)3,4
176º ADAN LOPEZ CALONGE (+)3,3
176º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,3
176º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,3
176º ENRIC SERRANO GIL (+)3,3
176º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
176º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,3
176º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,3
183º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,2
183º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)3,2
183º IVAN CERRATO CLAR (+)3,2
183º RICARD MORAT CARDONA (+)3,2
183º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,2
183º PAU SANCHEZ MARIN (+)3,2
183º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,2
183º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
191º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,1
191º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)3,1
191º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,1
191º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,1
191º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,1
191º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,1
191º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
191º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
191º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)3,1
191º JORDI RUIZ REALES (+)3,1
191º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,1
202º CARLES VIEJO MORO (+)3
202º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3
202º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3
202º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)3
202º PERE PORTELL COLOMER (+)3
202º EDUARD PAGES VILA (+)3
202º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3
202º MARC ROIG FONT (+)3
210º JORDI PLANAS GRANDE (+)2,9
210º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,9
210º DAVID RIERA VALLCORBA (+)2,9
210º JORDI PONS SEGALA (+)2,9
210º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,9
210º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
210º CARLES MARQUES PLA (+)2,9
210º JORDI ARENAS VIGO (+)2,9
210º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,9
210º MARTA CUCURULL SOLE (+)2,9
210º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,9
210º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)2,9
210º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,9
210º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,9
210º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2,9
225º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,8
225º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)2,8
225º ANDRES LUQUE MESA (+)2,8
225º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,8
225º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,8
225º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
225º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)2,8
225º NICULAE BALTES (+)2,8
225º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,8
225º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
225º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,8
236º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
236º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)2,7
236º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)2,7
236º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,7
236º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)2,7
236º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,7
236º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)2,7
236º VICTOR GARCIA BROTO (+)2,7
236º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,7
236º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,7
236º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
236º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,7
236º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)2,7
249º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)2,6
249º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,6
249º DIEGO CANO MARTOS (+)2,6
249º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
249º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,6
249º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,6
249º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,6
249º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)2,6
249º SANTI CANADELL BOIX (+)2,6
249º ROGER GARCIA RIBO (+)2,6
249º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,6
249º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,6
249º JOSEP BOADA AURICH (+)2,6
249º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,6
263º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,5
263º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,5
263º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)2,5
263º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,5
263º VALENTI PUIG CERETO (+)2,5
263º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
263º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)2,5
263º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,5
263º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,5
263º MARC ISLA MATEU (+)2,5
263º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,5
263º MANUEL ALFONSO AMO (+)2,5
263º JAVIER GAMERO MERINO (+)2,5
263º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
263º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,5
263º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)2,5
263º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,5
263º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,5
281º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,4
281º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
281º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,4
281º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,4
281º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,4
281º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)2,4
281º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,4
281º MARIO GOMEZ MARTA (+)2,4
281º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
281º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,4
281º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
292º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,3
292º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
292º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,3
292º XAVIER SUÑE ROMEU (+)2,3
292º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
292º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
292º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
292º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,3
292º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)2,3
292º ALBERT BOIX LLOPIS (+)2,3
292º GERARD SOLANO REYES (+)2,3
292º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,3
292º JOSEP PALLAROLS BOVE (+)2,3
305º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,2
305º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,2
305º CARLES TORRUS ROIG (+)2,2
305º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,2
305º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
305º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)2,2
305º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
305º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,2
305º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,2
305º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,2
305º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
305º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,2
317º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
317º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
317º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)2,1
317º BLAI JOFRE RUIZ (+)2,1
317º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2,1
317º JAIME ALSINA SIVILLA (+)2,1
317º JORDI SOLA ALSINA (+)2,1
317º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
317º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
317º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,1
317º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,1
317º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,1
317º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)2,1
317º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,1
317º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
317º PABLO FOSALBA VELA (+)2,1
317º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,1
317º ROGER CAROT ORTIZ (+)2,1
317º JORDI DEL RIO MARTIN (+)2,1
317º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,1
317º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)2,1
317º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
317º RAMON VILA CORRAL (+)2,1
317º JULIE MAISONGROSSE (+)2,1
341º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
341º ALBERT MOREU GARCIA (+)2
341º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)2
341º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
341º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)2
341º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)2
341º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
341º PEDRO TENOR PEREZ (+)2
341º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2
341º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2
341º LLUIS MOLINS SALA (+)2
341º JUAN ALCAZAR PONS (+)2
341º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)2
341º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
341º DANIEL GARCIA MORATO (+)2
341º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
341º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2
341º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2
341º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)2
341º CHRISTOPHER HYSO (+)2
361º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
361º ALAN WEIR (+)1,9
361º JORDI MIRET SABATER (+)1,9
361º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
361º JOAN PERICH ROMERO (+)1,9
361º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)1,9
361º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
361º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,9
361º JORDI SAIN BERMEJO (+)1,9
361º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
361º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)1,9
361º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)1,9
361º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,9
361º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,9
361º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
361º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
361º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,9
361º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)1,9
361º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
361º JOSEP ESCABROS DURO (+)1,9
361º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,9
382º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,8
382º ABBY NACHSHON (+)1,8
382º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)1,8
382º ENRIC ROVIROSA REDO (+)1,8
382º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
382º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)1,8
382º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,8
382º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,8
382º IGNASI FARRES FALCO (+)1,8
382º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
382º CARLES BERNET BERNADO (+)1,8
382º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,8
382º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,8
382º DAVID MUR SUÑER (+)1,8
382º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
382º PEDRO PARRA MORALES (+)1,8
382º DAVID TENES GARCIA (+)1,8
382º FRANCESC FUSTER CARBO (+)1,8
382º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
382º ALBERT ANDRES AZNAR (+)1,8
382º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,8
382º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
404º MARTI MORENO COLL (+)1,7
404º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)1,7
404º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
404º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)1,7
404º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,7
404º JORDI VILADOMAT VERS (+)1,7
404º CARLES BARRERA BASSO (+)1,7
404º RICHARD CORDEN (+)1,7
404º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
404º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,7
404º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)1,7
404º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
404º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,7
404º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,7
404º SERGI ANDRES MISSE (+)1,7
404º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)1,7
404º ADRIA ANDREU OLIVARES (+)1,7
404º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,7
404º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,7
404º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)1,7
404º DAVID RION DIAZ (+)1,7
425º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,6
425º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,6
425º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
425º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
425º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,6
425º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,6
425º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
425º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,6
425º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
425º FRANCISCO JAVIER RUBIO DE LA CUESTA (+)1,6
425º RICARD REY INFANTE (+)1,6
425º PERE COLOMER LLACH (+)1,6
425º TONI CASALS PICOLA (+)1,6
425º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)1,6
425º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)1,6
425º FRANCISCO VELA LEON (+)1,6
425º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)1,6
425º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
425º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,6
425º JAIME FARRERAS CORTES (+)1,6
445º ROBERT RAMON LARENA (+)1,5
445º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,5
445º DIEGO MIER CAMPO (+)1,5
445º MANUEL GOMEZ RAMIREZ (+)1,5
445º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
445º ANGEL-CUSTODI RODRIGUEZ LIÑAN (+)1,5
445º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)1,5
445º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
445º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,5
445º OSCAR MARTIN BAO (+)1,5
445º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,5
445º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,5
445º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
445º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,5
445º GREGO LOPEZ LEON (+)1,5
445º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
445º MANUEL GALLARDO MORCILLO (+)1,5
445º ALEX LUQUE MORAL (+)1,5
445º ANTONI CAMPS ROSA (+)1,5
445º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,5
445º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,5
445º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,5
445º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,5
468º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,4
468º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,4
468º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,4
468º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
468º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,4
468º VICTORIANO VILLANUEVA MARTINEZ (+)1,4
468º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
468º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,4
468º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)1,4
468º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,4
468º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
468º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,4
468º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,4
468º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,4
468º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
468º RAMON SABRIA MESTRES (+)1,4
468º FERMIN CASQUETE IRIARTE (+)1,4
468º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,4
468º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
468º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,4
468º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,4
468º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
468º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,4
468º LLUIS GARCIA RIBERA (+)1,4
468º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1,4
468º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,4
468º CARLOS PIGEM XAMMAR (+)1,4
468º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
468º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)1,4
468º PAU PEREZ SIERRA (+)1,4
468º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,4
468º FERRAN ESQUERRA GIMENO (+)1,4
468º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,4
501º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
501º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
501º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,3
501º IRAT-TI CRUXENT VILASAU (+)1,3
501º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
501º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)1,3
501º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,3
501º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)1,3
501º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,3
501º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,3
501º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)1,3
501º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)1,3
501º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,3
501º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
501º PAU FOLGUERA FOLGUERA (+)1,3
501º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,3
501º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,3
501º CARLA PUIG JOU (+)1,3
501º ADRIA ARAGUNDEZ SABATER (+)1,3
501º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,3
501º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
501º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,3
501º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
524º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,2
524º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,2
524º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,2
524º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,2
524º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,2
524º ANTONIO YUSTE ROSAL (+)1,2
524º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)1,2
524º ANGEL FEIJOO SOLER (+)1,2
524º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)1,2
524º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,2
524º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,2
524º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1,2
524º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
524º JAN BOFILL COLOMES (+)1,2
524º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
524º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,2
524º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,2
524º ANTONIO MARTOS PEREZ (+)1,2
524º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,2
524º EDGAR PETIT GARCIA (+)1,2
524º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,2
545º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,1
545º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,1
545º ANTONIO NICOLAS CORTES (+)1,1
545º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
545º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,1
545º RAMON BONVILA BONET (+)1,1
545º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
545º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,1
545º JULIAN BARTOLOMESANZ ARRANZ (+)1,1
545º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,1
545º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,1
545º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,1
545º IVAN ALCALA BADIA (+)1,1
545º RICARD PERAFERRER MORENO (+)1,1
545º CASTO VILA SOLVES (+)1,1
545º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)1,1
545º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1,1
545º JAUME GIL ARGEMI (+)1,1
545º DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
545º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,1
545º JOSEP PUIG MAS (+)1,1
545º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,1
545º ALBERT MARTINEZ FERRUS (+)1,1
545º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)1,1
569º JOSE LUIS ORTIZ PEDRERO (+)1
569º J.MANUEL SARRIAS CRUXENT (+)1
569º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1
569º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1
569º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1
569º AGUSTI PUJOL ADELAR (+)1
569º JORDI CERVERA CUNILL (+)1
569º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)1
569º RICARD PRATS BAQUES (+)1
569º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1
569º ALEJANDRO COGOLLO CASTILLO (+)1
569º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1
569º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
569º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
569º ANNA SELVA VILARDELL (+)1
584º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)0,9
584º MANEL ROMAN ALONSO (+)0,9
584º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)0,9
584º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)0,9
584º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
584º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
584º JAUME BAGES BADILLO (+)0,9
584º VALENTI PEREZ CABALLERO (+)0,9
584º J
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC