Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 3291
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

06.03.2018

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,8
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,6
CARLA PUIG JOU (+)2,6
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,5
MARTA CUCURULL SOLE (+)1,8
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,7
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,6
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,2
11º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,1
12º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,9
13º MARILYN HOLMES (+)0,8
14º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
15º CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)0,6
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,6
17º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,5
17º ISABEL LUQUE CANO (+)0,5
19º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,4
20º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
21º AIDA GRAU DORADO (+)0,1
22º BERTA FOLCH SOLA 0
22º NURIA DALMAU SALAMAÑA 0
24º PILAR MONTERO SANCHEZ 0,1
25º MARTA TRILLO GALINDO 0,2
26º SILVIA GARANGOU VERGES 0,4
26º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,4
26º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,4
29º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,5
29º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
31º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA 0,6
31º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
31º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,6
34º MARUJA TOLEDO TORRES 0,7
35º MARTINA KOSTALIKOVA 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
37º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,9
37º MERCEDES PRIO SEGUI 0,9
37º MARIA CREUS RIBAS 0,9
37º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 0,9
41º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
42º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
42º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 1,1
44º DOLORS COLL ROMANS 1,2
44º PATRICIA MAUREY 1,2
44º LAURA DESOI ROCA 1,2
44º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º CONSUELO MARTINEZ-SORIA RAMOS 1,3
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)3,6
IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)1,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,5
PAU ANDRES CANAL (+)1,4
JAN BOFILL COLOMES (+)0,8
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,6
JORDI MARQUEZ RITZ 0
DARIO SILVA BALBOA 0,3
MAX MEZQUITA DEALBERT 0,4
10º LLUIS PALOMO MATEOS 1
11º DANIEL ORESCHENKO 1,2
12º ROGER CAROT ORTIZ 1,5
13º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 1,6
14º PABLO GARCIA TEROL 2
15º ADRIA GIL MONTECELO 2,2
16º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,6
17º MARC FITO PUNTI 3,1
17º NICOLE JOYCE MORENO 3,1
19º VICTOR GUILLEM RODRIGUEZ 3,2
19º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
19º DANIEL SOLAVERA NAVARRO 3,2
22º ERIC GALIMANY FORT 3,4
22º MARC PUERTA DIAZ 3,4
24º NON GASULL VELASCO 3,5
25º MIGUEL ALBERO ALIAGA 3,9
26º PAU SANCHEZ MARIN 4
26º NICOLAU MOLAS BOU 4
28º ALBERT ANDRES CANAL 4,1
29º EVA SARRIAS BERNAL 4,3
30º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 4,4
31º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
32º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
33º JOAN PANISELLO FERRAGUT 5
34º MAR SARRIAS BERNAL 5,1
34º JAN VOLTAS MORENO 5,1
36º CARLES CALVO MOLINA 5,6
37º GENIS ALVAREZ PIZARRO 5,8
38º JAN FARRE ARIÑO 6,3
39º ORIOL MARTINEZ MARCO 6,4
40º ALEX VERGES VILA 6,6
41º ANNA SANCHEZ CANAL 6,7
42º JON JULIA COMAS 6,8
43º XAVIER MONENTE SERRA 7,2
44º DANI MALOLETNEV SITNIKOVA 7,3
45º ALBERT PANELLA DOMINGUEZ 7,4
45º JOAN RAMON MASELLES PASCUAL 7,4
47º MARC GIL MONTECELO 7,5
48º ORIOL FORT BORRAS 7,7
49º ENRIQUE SILVA SILVA 8,1
50º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 8,3

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,2
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)8
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,3
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,2
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)5,9
JORDI SERRA BLANCH (+)5,8
ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)5,6
MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,5
10º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
10º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,4
12º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5,3
12º JORDI GIRO CODINA (+)5,3
12º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,3
15º CONRAD LLADO PLA (+)5,2
15º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,2
15º JOSEP SURROCA CORET (+)5,2
18º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,1
18º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,1
21º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5
21º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
23º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
24º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,7
24º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,7
26º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,6
26º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,6
28º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,5
28º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,5
30º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
30º FIDEL SOLER BENET (+)4,4
32º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,3
32º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
34º JUAN MARTI ILLAS (+)4,2
35º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,1
36º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)4
36º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)4
38º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,9
38º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
38º SALVADOR VIHE REYNER (+)3,9
38º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)3,9
42º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
43º ANTONIO GARCIA AVILA (+)3,7
43º FERNANDO CANO MARTOS (+)3,7
43º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,7
43º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,7
47º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,6
47º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
47º JOSE ATERO LORCA (+)3,6
47º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,6
47º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)3,6
47º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC