Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 3288
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

27.02.2018

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,8
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,6
CARLA PUIG JOU (+)2,6
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,5
MARTA CUCURULL SOLE (+)1,8
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,7
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,6
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,2
11º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,1
12º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)0,9
13º MARILYN HOLMES (+)0,8
14º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
15º CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)0,6
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)0,6
17º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,5
17º ISABEL LUQUE CANO (+)0,5
19º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,4
20º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
21º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)0,1
21º AIDA GRAU DORADO (+)0,1
23º BERTA FOLCH SOLA 0
23º NURIA DALMAU SALAMAÑA 0
25º MARTA TRILLO GALINDO 0,2
26º SILVIA GARANGOU VERGES 0,4
26º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,4
28º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,5
28º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
30º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA 0,6
30º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,6
30º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,6
33º MARUJA TOLEDO TORRES 0,7
33º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,7
35º MARTINA KOSTALIKOVA 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
37º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,9
37º MERCEDES PRIO SEGUI 0,9
37º MARIA CREUS RIBAS 0,9
37º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 0,9
41º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
42º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
42º ANGELS NAVAS FERNANDEZ 1,1
44º DOLORS COLL ROMANS 1,2
44º PATRICIA MAUREY 1,2
44º LAURA DESOI ROCA 1,2
44º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2
48º M.MERCE GRAU FARRE 1,3
48º CONSUELO MARTINEZ-SORIA RAMOS 1,3
48º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3
48º DOLORS PALAHI SENLI 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

ALEX ALBINYANA TORNE (+)3,6
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,7
IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)1,6
PAU ANDRES CANAL (+)1,6
JAN BOFILL COLOMES (+)0,8
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)0,6
JORDI MARQUEZ RITZ 0
DARIO SILVA BALBOA 0,3
MAX MEZQUITA DEALBERT 0,4
10º DANIEL ORESCHENKO 1,2
11º ROGER CAROT ORTIZ 1,5
12º LLUIS PALOMO MATEOS 1,6
12º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 1,6
14º PABLO GARCIA TEROL 2
15º ADRIA GIL MONTECELO 2,2
16º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,6
17º MARC FITO PUNTI 3,1
17º NICOLE JOYCE MORENO 3,1
19º VICTOR GUILLEM RODRIGUEZ 3,2
19º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
21º ERIC GALIMANY FORT 3,4
21º MARC PUERTA DIAZ 3,4
23º NON GASULL VELASCO 3,5
24º DANIEL SOLAVERA NAVARRO 3,8
25º ALBERT ANDRES CANAL 3,9
26º NICOLAU MOLAS BOU 4
27º EVA SARRIAS BERNAL 4,3
28º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 4,4
29º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
30º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
31º MIGUEL ALBERO ALIAGA 4,9
32º PAU SANCHEZ MARIN 5
32º JOAN PANISELLO FERRAGUT 5
34º JAN VOLTAS MORENO 5,1
34º MAR SARRIAS BERNAL 5,1
36º CARLES CALVO MOLINA 5,6
37º GENIS ALVAREZ PIZARRO 5,8
38º JAN FARRE ARIÑO 6,3
39º ORIOL MARTINEZ MARCO 6,4
40º ALEX VERGES VILA 6,6
41º ANNA SANCHEZ CANAL 6,7
42º DANI MALOLETNEV SITNIKOVA 7,1
43º XAVIER MONENTE SERRA 7,2
44º JOAN RAMON MASELLES PASCUAL 7,4
44º ALBERT PANELLA DOMINGUEZ 7,4
46º MARC GIL MONTECELO 7,5
47º ORIOL FORT BORRAS 7,7
48º JON JULIA COMAS 8
49º ENRIQUE SILVA SILVA 8,1
50º MIQUEL GUTIERREZ QUINTANA 8,3

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,2
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)8
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,3
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,2
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,1
JORDI SERRA BLANCH (+)5,8
ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)5,6
MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,5
10º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,4
10º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,4
12º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5,3
12º JORDI GIRO CODINA (+)5,3
12º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,3
15º CONRAD LLADO PLA (+)5,2
15º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,2
15º JOSEP SURROCA CORET (+)5,2
18º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,1
18º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
18º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,1
21º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5
21º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5
23º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
24º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,7
25º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,6
25º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,6
25º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,6
28º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,5
29º FIDEL SOLER BENET (+)4,4
29º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,4
31º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,3
31º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
33º RAMON JARDI MARTI (+)4,2
33º JUAN MARTI ILLAS (+)4,2
35º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,1
36º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)4
36º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)4
38º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,9
38º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,9
38º SALVADOR VIHE REYNER (+)3,9
38º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)3,9
42º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
43º ANTONIO GARCIA AVILA (+)3,7
43º FERNANDO CANO MARTOS (+)3,7
43º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,7
43º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,7
43º MANUEL ALFONSO AMO (+)3,7
48º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,6
48º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
48º JOSE ATERO LORCA (+)3,6
48º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,6
48º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)3,6
48º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC