Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 3254
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

15.01.2018

Llista dels 827 handicaps positius.

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,6
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)8
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,6
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,3
JAUME VIDAL SERRAT (+)7,2
JOSEP RIBAS ALONSO (+)7,1
DANIEL STUART COLEMAN (+)7,1
JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6,8
10º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,7
10º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)6,7
12º SERGI ANDRES CANAL (+)6,6
13º JORDI SERRA BLANCH (+)6,2
13º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,2
13º BERENGUER ORTI MARES (+)6,2
13º ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,2
13º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)6,2
18º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)6,1
18º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,1
20º CARLES PEREZ GELMA (+)6
20º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)6
22º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,9
22º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,9
24º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,8
24º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)5,8
24º MANEL MARTINEZ MESA (+)5,8
27º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)5,7
28º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)5,6
29º MANUEL AMOR ROYO (+)5,5
29º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5,5
29º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,5
29º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)5,5
29º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,5
34º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)5,3
34º JORDI GIRO CODINA (+)5,3
34º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)5,3
34º JORDI SABORIT FLORETA (+)5,3
34º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,3
34º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5,3
34º ERIC PUIG JOU (+)5,3
34º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5,3
42º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,2
42º ENRIC SANZ RAMON (+)5,2
42º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,2
42º CONRAD LLADO PLA (+)5,2
42º JOSEP SURROCA CORET (+)5,2
47º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
47º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
47º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
47º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,1
51º JUAN MARTI ILLAS (+)5
51º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)5
51º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5
51º MIQUEL ROGER PUJOL (+)5
55º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,9
55º MARC PEREZ GELMA (+)4,9
55º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
55º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,9
55º JOSEP GARCIA FERRAS (+)4,9
55º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)4,9
55º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,9
62º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,8
62º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)4,8
62º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,8
65º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4,7
65º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,7
65º TONI ENCISO MONTOYA (+)4,7
65º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,7
65º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
65º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,7
71º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,6
71º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)4,6
71º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,6
71º RAMON JARDI MARTI (+)4,6
71º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)4,6
76º FIDEL SOLER BENET (+)4,5
76º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)4,5
76º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)4,5
79º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)4,4
79º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)4,4
79º ORIOL MAS GUERRERO (+)4,4
79º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,4
83º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,3
83º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,3
83º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)4,3
83º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
83º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
88º MIQUEL PORTA FARRAN (+)4,2
88º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,2
88º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)4,2
88º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)4,2
88º MARTI PEDRERO PALACIO (+)4,2
88º DAVID SOLE MARZO (+)4,2
88º JAVIER GAMERO MERINO (+)4,2
95º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4,1
95º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
95º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)4,1
95º CARLOS VILARDELL GRAS (+)4,1
99º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)4
99º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)4
99º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
99º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4
99º MARÇAL MORE VIDAL (+)4
99º BARTO GIMENEZ FELIU (+)4
99º SERGI CHAVES GARRIDO (+)4
99º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)4
99º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)4
99º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4
109º SALVADOR VIHE REYNER (+)3,9
109º JORDI CANTO GARCIA (+)3,9
109º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,9
109º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)3,9
109º FERNANDO CANO MARTOS (+)3,9
109º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,9
109º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,9
109º JUAN ORTEGA CONDES (+)3,9
109º RICARDO MATEO PEREZ (+)3,9
109º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
119º DANIEL RIUS DUARTE (+)3,8
119º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)3,8
119º JOSE ATERO LORCA (+)3,8
119º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,8
119º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
119º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
119º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
126º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)3,7
126º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
126º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,7
126º JOSEP TORRENT MARES (+)3,7
126º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
126º XAVIER PEREZ MARTIN (+)3,7
126º DAVID DIAZ CORTES (+)3,7
126º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,7
126º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,7
126º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)3,7
126º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)3,7
126º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)3,7
126º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,7
126º ROSENDO MENTA SALA (+)3,7
126º JAVIER CACERES SORIANO (+)3,7
126º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)3,7
142º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)3,6
142º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
142º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)3,6
142º JORDI PLANAS GRANDE (+)3,6
142º XAVIER SERRAL FLORETA (+)3,6
142º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
142º ALEX ALBINYANA TORNE (+)3,6
142º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)3,6
142º JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)3,6
142º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,6
152º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,5
152º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,5
152º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)3,5
152º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,5
152º MARC GARCIA PINTO (+)3,5
152º ANTONIO GARCIA AVILA (+)3,5
152º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,5
152º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,5
160º POL SAURA TURON (+)3,4
160º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,4
160º SERGI ARISA SAEZ (+)3,4
160º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
160º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
160º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)3,4
160º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,4
160º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,4
160º PERE PORTELL COLOMER (+)3,4
169º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)3,3
169º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
169º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,3
169º RAMON RUIZ GALISTEO (+)3,3
169º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)3,3
169º ANGEL PEREZ FARELL (+)3,3
169º RICARD MORAT CARDONA (+)3,3
169º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)3,3
169º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)3,3
169º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,3
179º MARC BELLA GARCIA (+)3,2
179º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,2
179º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,2
179º CARLES MARQUES PLA (+)3,2
179º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)3,2
179º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)3,2
179º ANTONIO BLAY ROIG (+)3,2
179º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)3,2
179º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,2
179º JACINT CORRALES GARCES (+)3,2
179º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)3,2
179º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
179º NEIL ROBINSON (+)3,2
192º RAMON CORRAL PRIETO (+)3,1
192º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)3,1
192º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,1
192º MARTI MORENO COLL (+)3,1
192º MIGUEL ANGEL ALSINA CLUA (+)3,1
192º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
198º ANGEL MARIN RUIZ (+)3
198º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)3
198º JESUS FUENTES CRUZ (+)3
198º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3
198º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)3
198º JOAN BALDILLOU VALLS (+)3
198º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)3
198º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3
198º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)3
198º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)3
208º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,9
208º PEP ANGLES ROS (+)2,9
208º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)2,9
208º FREDERIC LLORET ESPINET (+)2,9
208º ALEX PORTAS MODOLELL (+)2,9
208º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,9
208º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)2,9
208º XAVIER MILLAN GARCIA (+)2,9
208º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,9
208º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)2,9
208º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)2,9
208º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)2,9
220º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)2,8
220º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,8
220º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)2,8
220º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,8
220º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,8
220º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,8
220º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)2,8
220º AMADEU PUIG BOADA (+)2,8
220º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,8
220º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)2,8
220º EDUARDO Mª GARCIA MALDONADO (+)2,8
220º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)2,8
220º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,8
220º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,8
220º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)2,8
220º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
220º TOMAS LLORET BOLDU (+)2,8
220º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
220º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)2,8
220º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,8
220º JORDI RUIZ REALES (+)2,8
241º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,7
241º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
241º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2,7
241º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)2,7
241º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,7
241º LUIS CHAO PARADAS (+)2,7
241º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)2,7
241º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
241º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,7
241º MARC ISLA MATEU (+)2,7
241º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,7
241º LLUIS MOLINS SALA (+)2,7
253º PERE COLOMER LLACH (+)2,6
253º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)2,6
253º JORDI ARENAS VIGO (+)2,6
253º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)2,6
253º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)2,6
253º JOAN PERICH ROMERO (+)2,6
253º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)2,6
253º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2,6
253º LUIS GRIFE GUIU (+)2,6
253º JORDI SALVA JULIA (+)2,6
253º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,6
253º CARLOS CASTELL SALVANES (+)2,6
253º PERE CURTO ESCARDO (+)2,6
253º JORDI SALVAT GALLEGO (+)2,6
253º HUSEIN ALKASAB (+)2,6
253º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,6
253º CARLA PUIG JOU (+)2,6
253º ROGER GARCIA RIBO (+)2,6
253º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,6
253º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,6
273º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2,5
273º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
273º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,5
273º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)2,5
273º MARC FORTUNY ESPAÑA (+)2,5
273º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,5
273º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)2,5
273º ALAN WEIR (+)2,5
273º CARLES VIEJO MORO (+)2,5
273º JOSE MIGUEL REYES GUERRA (+)2,5
273º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,5
273º RAUL MARMOL DE LA VEGA (+)2,5
273º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,5
273º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,5
273º DANI TOMAS SOAZ (+)2,5
273º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2,5
289º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,4
289º GALO GASCO FERNANDEZ (+)2,4
289º SALVADOR PAREJA LAREDO (+)2,4
289º ALBERT GABARRO VALLS (+)2,4
289º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)2,4
289º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)2,4
289º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,4
289º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
289º CARLES BERNET BERNADO (+)2,4
289º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)2,4
289º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)2,4
289º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)2,4
301º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)2,3
301º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)2,3
301º JOAN PALOMER MASGRAU (+)2,3
301º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
301º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
301º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
301º TONI ARMENGOL NAUDI (+)2,3
301º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
301º JOAN CODINA DONAIRE (+)2,3
301º FEDERICO GARCIA MORENO (+)2,3
311º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2,2
311º JAVIER VERGES BUENO (+)2,2
311º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,2
311º IGNASI FARRES FALCO (+)2,2
311º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,2
311º JORDI PONS SEGALA (+)2,2
311º OLEGARIO ARNAU REDON (+)2,2
311º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)2,2
311º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,2
311º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2,2
311º MANUEL RODRIGUEZ SANCHEZ (+)2,2
311º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,2
311º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
311º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,2
311º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,2
326º ANTONIO MARTINEZ RIOS (+)2,1
326º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)2,1
326º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)2,1
326º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)2,1
326º VALENTI PUIG CERETO (+)2,1
326º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)2,1
326º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,1
326º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,1
326º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
326º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)2,1
326º ANTONIO GARCIA SANCHEZ (+)2,1
326º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,1
326º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,1
326º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2,1
326º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,1
326º JOSE LLONCH CAPELLA (+)2,1
342º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2
342º PEDRO TENOR PEREZ (+)2
342º BERNA SANCHEZ LLADO (+)2
342º PEPE GARCIA GARCIA (+)2
342º LLUIS TOMAS REYNE (+)2
342º PAU PEREZ SIERRA (+)2
342º JOSE VIÑAS TORRES (+)2
342º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
342º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)2
342º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2
342º ANTONIO MARTOS PEREZ (+)2
342º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2
342º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
342º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)2
342º ENRIC CABARROCAS ORTEGA (+)2
342º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2
342º TONI BESORA PALOU (+)2
342º MARIO GOMEZ MARTA (+)2
342º GREGO LOPEZ LEON (+)2
342º JAUME GIL ARGEMI (+)2
342º PAU ANDRES CANAL (+)2
363º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,9
363º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)1,9
363º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)1,9
363º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,9
363º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,9
363º RICARD RIPOLL PI (+)1,9
363º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)1,9
363º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,9
363º LLUIS BELMONTE SAIN (+)1,9
363º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)1,9
363º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,9
363º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
363º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
363º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,9
363º JESUS CHAVES URRASCO (+)1,9
363º ELOI HERNANDO ROMERO (+)1,9
363º EDUARD PAGES VILA (+)1,9
380º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,8
380º JOSE ESTEBAN CORTES (+)1,8
380º JESUS SABRIA MESTRES (+)1,8
380º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
380º JOSEP Mª MARTI BARRACHINA (+)1,8
380º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
380º RICARD DIAZ CARRERAS (+)1,8
380º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,8
380º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,8
380º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)1,8
380º DIEGO CANO MARTOS (+)1,8
380º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)1,8
380º SEBASTIAN MORENO NIETO (+)1,8
380º ALEX GARCIA MATEU (+)1,8
380º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,8
380º SANTI CANADELL BOIX (+)1,8
380º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)1,8
380º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)1,8
380º JORDI COSTA NOSAS (+)1,8
380º JOSE FRANCISCO RUBIO MARIN (+)1,8
380º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,8
380º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,8
380º JESUS MANUEL CARBAJO ALONSO (+)1,8
380º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)1,8
380º JORDI DEL RIO MARTIN (+)1,8
380º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1,8
406º JORDI SAIN BERMEJO (+)1,7
406º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,7
406º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,7
406º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,7
406º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,7
406º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,7
406º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,7
406º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1,7
406º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,7
406º MARC FORT LOPEZ (+)1,7
406º DIEGO MIER CAMPO (+)1,7
406º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,7
406º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,7
406º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
406º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,7
406º MARTA CUCURULL SOLE (+)1,7
406º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,7
406º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)1,7
406º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
406º JUAN ALCAZAR PONS (+)1,7
406º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)1,7
406º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,7
406º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)1,7
406º DANIEL PRAT GONZALEZ (+)1,7
430º RICHARD CORDEN (+)1,6
430º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
430º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
430º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,6
430º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,6
430º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
430º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
430º ROBERT BANYERES GASOLS (+)1,6
430º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)1,6
430º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
430º PAU FONT SALA (+)1,6
430º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,6
430º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,6
430º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
430º GERARD CARRERAS CANELA (+)1,6
430º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)1,6
430º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,6
430º GERARD SOLANO REYES (+)1,6
430º PEDRO GARCIA RUIZ (+)1,6
430º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)1,6
450º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)1,5
450º FERMIN CASQUETE IRIARTE (+)1,5
450º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)1,5
450º JUAN ALCAZAR GONZALEZ (+)1,5
450º ENRIC SERRANO GIL (+)1,5
450º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)1,5
450º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,5
450º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,5
450º RAMON BONVILA BONET (+)1,5
450º ANTONI RECASENS COMES (+)1,5
450º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)1,5
450º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,5
450º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)1,5
450º MANEL VELLIDO LOPEZ (+)1,5
450º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
450º EDUARD SANCHEZ BOU (+)1,5
450º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,5
450º NIL CAMACHO RAMONET (+)1,5
450º LLUIS ESPINALT VILA (+)1,5
450º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,5
450º JOSEP DURANO PAIRO (+)1,5
450º NICULAE BALTES (+)1,5
450º PABLO FOSALBA VELA (+)1,5
450º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,5
450º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,5
450º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
476º JOSEP DOLCET BOTA (+)1,4
476º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
476º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,4
476º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,4
476º ANTONIO RODRIGUEZ BARRIOS (+)1,4
476º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)1,4
476º CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)1,4
476º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,4
476º JOSEP MALLEU LLADO (+)1,4
476º JORDI TORRENT MARES (+)1,4
476º ERNESTO ROMO RODRIGUEZ (+)1,4
476º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)1,4
476º GABRIEL BAUTISTA GALLARDO (+)1,4
476º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,4
476º JOSEP Mª LLOVET HAYA (+)1,4
476º JORDI MIR ALBERTI (+)1,4
476º CARLES TORRUS ROIG (+)1,4
476º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
476º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,4
476º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
476º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)1,4
476º TONI CASALS PICOLA (+)1,4
476º RAMON GRAELLS ROCA (+)1,4
476º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,4
476º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,4
501º DANIEL BIOSCA RIERA (+)1,3
501º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
501º JULIAN BARTOLOMESANZ ARRANZ (+)1,3
501º MARIO SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,3
501º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
501º JOAN GARCIA BELMONTE (+)1,3
501º JORDI CLOTET RIFE (+)1,3
501º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
501º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,3
501º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
501º ANTONI CAMPS ROSA (+)1,3
501º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)1,3
501º ALBERT SANCHEZ GARCIA (+)1,3
501º IVAN CERRATO CLAR (+)1,3
501º FRANCISCO VELA LEON (+)1,3
501º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,3
501º JORDI SERRANO CAMPS (+)1,3
501º JORDI VILLALONGA DELGADO (+)1,3
501º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,3
520º JORDI PANES CAPDEVILA (+)1,2
520º JORDI MOLINS JARDI (+)1,2
520º EDUARD PERA DOMINGO (+)1,2
520º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)1,2
520º FRANCESC GASET FRIS (+)1,2
520º ENRIC MARTIN MOYA (+)1,2
520º JAUME JIMENEZ RECUERDA (+)1,2
520º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)1,2
520º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,2
520º JOSEP FONTDEGLORIA RIUS (+)1,2
520º PERE FERRET MIRABENT (+)1,2
520º ROBERT RAMON LARENA (+)1,2
520º JOSE LUIS ORTIZ PEDRERO (+)1,2
520º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,2
520º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
520º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,2
520º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,2
520º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
520º JOSE ANTONIO PLACIN HOLGUIN (+)1,2
520º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,2
520º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,2
520º BORJA PONT PURTI (+)1,2
520º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,2
543º JOSEP MARIA LOPEZ JAUMEJOAN (+)1,1
543º SERGI MARIN BARRAGAN (+)1,1
543º RICARD REY INFANTE (+)1,1
543º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,1
543º JORDI VILADOMAT VERS (+)1,1
543º SERGIO HERMOSO SANCHEZ (+)1,1
543º VENANCI RAJA MASSO (+)1,1
543º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
543º LUIS RODON BERNAL (+)1,1
543º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
543º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,1
543º MARC SOLA ALSINA (+)1,1
543º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)1,1
543º FRANCISCO FERNANDEZ ARIAS (+)1,1
543º GERALD FERNANDEZ CLOCHEY (+)1,1
543º AURELIO HURTADO HURTADO (+)1,1
543º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)1,1
543º JOSEP BOADA AURICH (+)1,1
543º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,1
543º CARLOS TOMAS RUBIO (+)1,1
543º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)1,1
543º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,1
543º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)1,1
543º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)1,1
567º OSCAR MARTIN BAO (+)1
567º VICENÇ PALLARES CASTELLO (+)1
567º JORDI GIRO CLARASO (+)1
567º MERVYN PEARSON (+)1
567º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)1
567º ANTONIO CASTRO ESPEJO (+)1
567º SERGI NOGUE LOPEZ (+)1
567º JAUME COLL RIGAU (+)1
567º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)1
567º PERE MANEL VILASECA ARROYO (+)1
567º ANTONIO GOMEZ TRIGO (+)1
567º JOSE MANUEL NAVARRO MORENO (+)1
567º OSCAR O´CALLAGHAN PASTOR (+)1
567º LUIS JAVIER MARTINEZ SAMBLAS (+)1
567º DAVID VALERA TROYA (+)1
567º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1
567º ENRIC TESTART RIUMALLO (+)1
567º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1
567º JAVIER ALDAMIZ-ECHEVARRIA DE LA VILLA (+)1
567º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
587º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
587º DAVID MARTINEZ MASO (+)0,9
587º JOAN MANEL ORTEGA CALERO (+)0,9
587º AXEL RABANAL ADELL (+)0,9
587º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)0,9
587º J
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC