Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 3228
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

19.12.2017

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,5
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,8
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,8
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,8
CARLA PUIG JOU (+)2,6
MARTA CUCURULL SOLE (+)1,7
CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)1,6
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,6
MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,6
11º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,4
12º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,1
13º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1
13º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1
13º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)1
16º MARILYN HOLMES (+)0,8
16º ISABEL LUQUE CANO (+)0,8
18º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
19º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,5
20º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,3
20º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
22º AIDA GRAU DORADO (+)0,1
23º NURIA DALMAU SALAMAÑA 0
23º BERTA FOLCH SOLA 0
25º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,1
26º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA 0,2
27º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,4
27º SILVIA GARANGOU VERGES 0,4
29º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,5
29º MARUJA TOLEDO TORRES 0,5
29º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
32º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,6
32º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 0,6
34º MERCEDES PRIO SEGUI 0,7
35º MARTINA KOSTALIKOVA 0,8
35º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
35º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
38º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,9
38º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,9
38º MARIA CREUS RIBAS 0,9
41º MARTA TRILLO GALINDO 1
41º PATRICIA MAUREY 1
41º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
41º SOLEDAD DESVALLS LEONORI 1
45º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
46º M.MERCE GRAU FARRE 1,2
46º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,2
46º DOLORS COLL ROMANS 1,2
46º LAURA DESOI ROCA 1,2
46º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

SERGI ANDRES CANAL (+)6,4
ALEX ALBINYANA TORNE (+)3,8
PAU ANDRES CANAL (+)2
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,9
IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)1,8
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,2
JAN BOFILL COLOMES (+)0,8
ARNAU LLADO JULIA (+)0,8
DAVID MUR SUÑER (+)0,4
10º ALBERT BONETA CAMI (+)0,3
11º ALEJANDRO COGOLLO CASTILLO (+)0,2
12º JORDI MARQUEZ RITZ 0
13º ARNAU BURILLO NAVARRO 0,1
14º DARIO SILVA BALBOA 0,3
15º MAX MEZQUITA DEALBERT 0,4
15º ERIC VERNET ARMAS 0,4
17º ANDRES ASIN GARCIA 0,7
18º DANIEL ORESCHENKO 1,2
19º ELISEU CASAS CRUZ 1,3
19º AGUSTI QUINQUILLA MADALENA 1,3
21º ROGER CAROT ORTIZ 1,5
22º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 1,6
23º HUGO PALOMEQUE COLL 1,8
24º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,6
25º LLUIS PALOMO MATEOS 2,8
25º ADRIA GIL MONTECELO 2,8
27º NICOLE JOYCE MORENO 3,1
27º MARC FITO PUNTI 3,1
29º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
29º VICTOR GUILLEM RODRIGUEZ 3,2
31º ERIC GALIMANY FORT 3,4
31º MARC PUERTA DIAZ 3,4
33º ALBERT ANDRES CANAL 3,5
34º ANDREA NUÑEZ BELMONTE 3,6
34º JORDI JULIA NAVARRO 3,6
36º NON GASULL VELASCO 3,7
37º NICOLAU MOLAS BOU 4
37º EDUARD TOR CLEMENTE 4
39º MARTA ANDAMOLLO CARO 4,2
39º DANIEL SOLAVERA NAVARRO 4,2
41º EVA SARRIAS BERNAL 4,3
42º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 4,4
42º DAVID GEORGES CROSET ANDA 4,4
44º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
45º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
46º PAU SANCHEZ MARIN 5
47º MAR SARRIAS BERNAL 5,1
47º JAN VOLTAS MORENO 5,1
49º CARLOS GONZALO FERNANDEZ 5,4
50º CARLES CALVO MOLINA 5,6

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,5
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)8
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,2
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,2
ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)6
ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,9
MANEL MARTINEZ MESA (+)5,8
10º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,5
10º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,5
12º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,4
13º JORDI GIRO CODINA (+)5,3
13º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,3
15º CONRAD LLADO PLA (+)5,2
15º JOSEP SURROCA CORET (+)5,2
17º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
17º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,1
17º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,1
17º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,1
21º JUAN MARTI ILLAS (+)5
21º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5
23º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
23º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)4,9
23º JOSEP GARCIA FERRAS (+)4,9
26º FIDEL SOLER BENET (+)4,7
26º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
26º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)4,7
26º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,7
30º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,6
30º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,6
32º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,4
33º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
34º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)4,2
34º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,2
36º FERNANDO CANO MARTOS (+)4,1
37º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
38º SALVADOR VIHE REYNER (+)3,9
38º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)3,9
38º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,9
38º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)3,9
42º JOSE ATERO LORCA (+)3,8
42º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
42º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)3,8
45º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)3,7
45º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,7
45º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,7
48º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)3,6
48º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,6
48º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
48º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,6
48º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,6
48º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6
48º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,6

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC