Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 3218
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

05.12.2017

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

ELIA FOLCH SOLA (+)3,1
Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,8
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,8
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,7
CARLA PUIG JOU (+)2,6
MARTA CUCURULL SOLE (+)1,7
CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)1,6
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,6
10º PILAR MONTERO SANCHEZ (+)1,4
10º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,4
12º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
13º CONSUELO FLORES GUTARRA (+)1,2
14º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,1
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1
16º MARILYN HOLMES (+)0,8
16º ISABEL LUQUE CANO (+)0,8
18º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
19º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,5
20º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
21º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,2
22º AIDA GRAU DORADO (+)0,1
23º NURIA DALMAU SALAMAÑA 0
23º BERTA FOLCH SOLA 0
25º CRISTINA SOLER ALEGRE 0,2
26º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA 0,3
27º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,4
27º SILVIA GARANGOU VERGES 0,4
27º MARUJA TOLEDO TORRES 0,4
27º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 0,4
31º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,5
31º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
33º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,6
34º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,7
34º MERCEDES PRIO SEGUI 0,7
36º MARTINA KOSTALIKOVA 0,8
36º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
36º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
39º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,9
39º MARIA CREUS RIBAS 0,9
41º MARTA TRILLO GALINDO 1
41º PATRICIA MAUREY 1
41º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
41º SOLEDAD DESVALLS LEONORI 1
45º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
46º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,2
46º DOLORS COLL ROMANS 1,2
46º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 1,2
46º LAURA DESOI ROCA 1,2
46º VALERIA BIARGE DUEÑAS 1,2

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

SERGI ANDRES CANAL (+)6,4
ALEX ALBINYANA TORNE (+)3,7
PAU ANDRES CANAL (+)2
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,9
IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)1,8
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,2
JAN BOFILL COLOMES (+)0,8
ARNAU LLADO JULIA (+)0,8
DAVID MUR SUÑER (+)0,4
10º ALBERT BONETA CAMI (+)0,3
11º ALEJANDRO COGOLLO CASTILLO (+)0,2
12º JORDI MARQUEZ RITZ 0
13º ARNAU BURILLO NAVARRO 0,1
14º DARIO SILVA BALBOA 0,3
15º MAX MEZQUITA DEALBERT 0,4
15º ERIC VERNET ARMAS 0,4
17º ANDRES ASIN GARCIA 0,7
18º DANIEL ORESCHENKO 1,2
19º ELISEU CASAS CRUZ 1,3
19º AGUSTI QUINQUILLA MADALENA 1,3
21º ROGER CAROT ORTIZ 1,5
22º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 1,6
23º HUGO PALOMEQUE COLL 1,8
24º LLUIS PALOMO MATEOS 2,8
24º ADRIA GIL MONTECELO 2,8
24º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,8
27º NICOLE JOYCE MORENO 3,1
27º MARC FITO PUNTI 3,1
29º VICTOR GUILLEM RODRIGUEZ 3,2
29º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
31º MARC PUERTA DIAZ 3,4
31º ERIC GALIMANY FORT 3,4
33º ALBERT ANDRES CANAL 3,5
34º ANDREA NUÑEZ BELMONTE 3,6
34º JORDI JULIA NAVARRO 3,6
36º NON GASULL VELASCO 3,7
37º EDUARD TOR CLEMENTE 4
37º NICOLAU MOLAS BOU 4
39º MARTA ANDAMOLLO CARO 4,2
40º EVA SARRIAS BERNAL 4,3
41º DANIEL SOLAVERA NAVARRO 4,4
41º DAVID GEORGES CROSET ANDA 4,4
43º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 4,5
43º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
45º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
46º PAU SANCHEZ MARIN 5
47º MAR SARRIAS BERNAL 5,1
47º JAN VOLTAS MORENO 5,1
49º CARLOS GONZALO FERNANDEZ 5,4
50º CARLES CALVO MOLINA 5,6

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,3
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)8
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,2
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,7
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,2
ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)6
ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,8
MANEL MARTINEZ MESA (+)5,8
10º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,5
10º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,5
12º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,4
13º JORDI GIRO CODINA (+)5,3
14º CONRAD LLADO PLA (+)5,2
14º JOSEP SURROCA CORET (+)5,2
16º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
16º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,1
16º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,1
16º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,1
16º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,1
21º JUAN MARTI ILLAS (+)5
22º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)4,9
22º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)4,9
22º JOSEP GARCIA FERRAS (+)4,9
25º FIDEL SOLER BENET (+)4,8
25º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,8
27º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
27º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)4,7
29º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,5
29º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,5
29º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,5
32º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,4
33º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
33º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,3
35º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)4,2
36º FERNANDO CANO MARTOS (+)4,1
37º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
37º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)4
39º SALVADOR VIHE REYNER (+)3,9
39º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)3,9
39º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,9
42º JOSE ATERO LORCA (+)3,8
42º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
44º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)3,7
44º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)3,7
44º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,7
47º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)3,6
47º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,6
47º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
47º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,6
47º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC