Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 3200
INFORMES AUTOMÀTICS

Es generen automàticament segons els intervals fixats de cada categoria.

Mateix informe, altres setmanes:
Informes setmanals

ImprimirHandicaps per categories

14.11.2017

Llista dels millors handicaps femenins, juvenils, i sèniors.


Els 50 millors handicaps Femenins són:

Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
ELIA FOLCH SOLA (+)3
CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,8
ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,8
ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,7
CARLA PUIG JOU (+)2,6
PILAR MONTERO SANCHEZ (+)2,4
MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,6
CONSUELO FLORES GUTARRA (+)1,6
10º CONCHI CARBALLO VALLEJO (+)1,5
11º MARTA CUCURULL SOLE (+)1,3
11º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,3
11º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,3
14º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,1
15º GLORIA RUIZ ESTANY (+)1
16º MARILYN HOLMES (+)0,8
16º ISABEL LUQUE CANO (+)0,8
18º GEMMA FUSTER ANGLADA (+)0,7
19º CARLOTA SERRA CATASUS (+)0,5
20º MARIA DEL CARMEN VALLS-TABERNER MONNE (+)0,3
21º MERCEDES MARCO MARTINEZ (+)0,2
22º AIDA GRAU DORADO (+)0,1
23º CRISTINA SOLER ALEGRE 0
23º BERTA FOLCH SOLA 0
23º DOLORS SANCHEZ MUÑOZ 0
26º DOLORES ALCAZAR TURRILLO 0,1
26º NURIA DALMAU SALAMAÑA 0,1
28º MARUJA TOLEDO TORRES 0,2
29º MONTSE MURCIA GARRIGO 0,4
29º MONTSERRAT GARCIA JUNCOSA 0,4
31º DANA-HELGA PUYOL ROBERT 0,5
32º SILVIA GARANGOU VERGES 0,6
32º MONTSE ARTIGAS LAGE 0,6
34º LAURA SANCHEZ JIMENEZ 0,7
34º MERCEDES PRIO SEGUI 0,7
36º MARTINA KOSTALIKOVA 0,8
36º OROSIA MIGUELEZ TOUZA 0,8
36º LAURA ROMERO CIRAUQUI 0,8
39º MARGARITA ROBLEDO GONZALEZ 0,9
39º MARIA CREUS RIBAS 0,9
41º MARTA TRILLO GALINDO 1
41º PAQUITA MARTIN GOMEZ 1
41º SOLEDAD DESVALLS LEONORI 1
44º PATRICIA MAUREY 1,1
44º LOURDES MARTIN JIMENEZ 1,1
46º ROSA Mª IGLESIAS BARTROLI 1,2
46º DOLORS COLL ROMANS 1,2
46º PURIFICACIO MONTAÑA DE LACRUZ 1,2
46º LAURA DESOI ROCA 1,2
50º DOLORS PALAHI SENLI 1,3
50º CELIA HUARTE OSINAGA 1,3

Els 50 millors handicaps Juvenils són:

SERGI ANDRES CANAL (+)5,5
ALEX ALBINYANA TORNE (+)3,7
PAU ANDRES CANAL (+)2
IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,9
IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)1,8
SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,2
JAN BOFILL COLOMES (+)0,8
ARNAU LLADO JULIA (+)0,8
DAVID MUR SUÑER (+)0,4
10º ALBERT BONETA CAMI (+)0,3
11º ALEJANDRO COGOLLO CASTILLO (+)0,2
12º JORDI MARQUEZ RITZ 0
13º ARNAU BURILLO NAVARRO 0,1
14º DARIO SILVA BALBOA 0,3
15º ERIC VERNET ARMAS 0,4
15º MAX MEZQUITA DEALBERT 0,4
17º ANDRES ASIN GARCIA 0,7
18º DANIEL ORESCHENKO 1,2
19º AGUSTI QUINQUILLA MADALENA 1,3
19º ELISEU CASAS CRUZ 1,3
21º ROGER CAROT ORTIZ 1,5
22º ALEJANDRO BELTRAN BONACHE 1,6
23º HUGO PALOMEQUE COLL 1,8
24º LLUIS PALOMO MATEOS 2,8
24º ADRIA GIL MONTECELO 2,8
24º EDUARD DOMENECH GOMEZ 2,8
27º MARC FITO PUNTI 3,1
28º VICTOR GUILLEM RODRIGUEZ 3,2
28º GONZALO GARCIA DE LA CALLE MONEGAL 3,2
30º MARC PUERTA DIAZ 3,4
31º ALBERT ANDRES CANAL 3,5
32º JORDI JULIA NAVARRO 3,6
32º ANDREA NUÑEZ BELMONTE 3,6
34º NON GASULL VELASCO 3,7
35º EDUARD TOR CLEMENTE 4
35º ERIC GALIMANY FORT 4
35º NICOLE JOYCE MORENO 4
35º NICOLAU MOLAS BOU 4
39º MARTA ANDAMOLLO CARO 4,2
40º EVA SARRIAS BERNAL 4,3
41º DAVID GEORGES CROSET ANDA 4,4
41º DANIEL SOLAVERA NAVARRO 4,4
43º ALEJANDRO PUJOL LOPEZ 4,5
43º ADRIA CUENDE DE DIEGO 4,5
45º BRUNO CAMI HARTMANN 4,8
46º PAU SANCHEZ MARIN 5
47º JAN VOLTAS MORENO 5,1
47º MAR SARRIAS BERNAL 5,1
49º CARLOS GONZALO FERNANDEZ 5,4
50º CARLES CALVO MOLINA 5,6

Els 50 millors handicaps Sèniors són:

AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)8,1
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)8
JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,2
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,2
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,1
ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)6
MANEL MARTINEZ MESA (+)5,8
ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,7
MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,7
11º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)5,5
12º JUAN PAZ ESCOBAR (+)5,3
12º JORDI GIRO CODINA (+)5,3
14º CONRAD LLADO PLA (+)5,2
14º JOSEP SURROCA CORET (+)5,2
14º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)5,2
17º JOAN MOLINA ORENCH (+)5,1
17º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,1
17º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)5,1
17º ANTONIO MATEO PEREZ (+)5,1
17º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,1
22º JUAN MARTI ILLAS (+)5
23º JOSEP GARCIA FERRAS (+)4,9
24º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,8
24º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)4,8
26º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,7
26º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4,7
26º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,7
29º FIDEL SOLER BENET (+)4,6
29º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)4,6
31º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)4,5
31º JOHN FREDERICK EVANS (+)4,5
33º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,3
34º FERNANDO CANO MARTOS (+)4,1
34º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,1
34º MANUEL ALFONSO AMO (+)4,1
37º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)4
37º OSCAR GARCIA VALERA (+)4
37º JUAN GUIJARRO CARMONA (+)4
40º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)3,9
41º JOSE ATERO LORCA (+)3,8
41º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,8
43º SALVADOR VIHE REYNER (+)3,7
43º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,7
45º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)3,6
45º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)3,6
45º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,6
45º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
45º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,6
45º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,6

MAPA WEB

       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC