Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 27904
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

29.03.2021

Llista dels 778 handicaps positius.

MANUEL AMOR ROYO (+)7,4
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,1
JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)7,1
AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)7
TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)7
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)6,7
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,7
ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)6,6
VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,5
BARRY COOMBER (+)6,5
12º ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)6,4
12º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)6,4
14º JORDI SERRA BLANCH (+)6,3
14º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6,3
14º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6,3
14º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
18º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
18º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)6,1
18º JAUME VIDAL SERRAT (+)6,1
21º CONRAD LLADO PLA (+)6
21º BERENGUER ORTI MARES (+)6
21º JUAN PAZ ESCOBAR (+)6
21º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6
25º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
26º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)5,8
26º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,8
26º JOHN FREDERICK EVANS (+)5,8
29º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
29º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,7
29º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
29º SALVADOR VIHE REYNER (+)5,7
29º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,7
34º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5,6
34º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,6
34º ORIOL MAS GUERRERO (+)5,6
34º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
38º LUIS GRIFE GUIU (+)5,5
38º MARC PEREZ GELMA (+)5,5
38º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,5
38º ELOI HERNANDO ROMERO (+)5,5
42º DAVID SOLE MARZO (+)5,4
42º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
42º JAVIER CACERES SORIANO (+)5,4
45º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)5,3
45º MARC LLORET DALMAU (+)5,3
45º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
45º JOSEP SURROCA CORET (+)5,3
45º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)5,3
45º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,3
45º DANIEL STUART COLEMAN (+)5,3
45º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,3
53º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)5,2
53º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)5,2
53º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)5,2
56º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)5,1
56º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
56º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)5,1
59º EMILI SANMARTIN MULERO (+)5
59º DAVID DIAZ CORTES (+)5
59º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
59º TONI ENCISO MONTOYA (+)5
63º SERGI NOGUE LOPEZ (+)4,9
63º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,9
63º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,9
63º ANTONIO MATEO PEREZ (+)4,9
63º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
63º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)4,9
63º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,9
70º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
70º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)4,8
70º OSCAR PIQUE PARROT (+)4,8
73º JOAN POCH VIVOLAS (+)4,7
73º CARLES PEREZ GELMA (+)4,7
73º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,7
76º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)4,6
76º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,6
76º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,6
76º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)4,6
80º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,5
80º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,5
80º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,5
80º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,5
80º ROSENDO MENTA SALA (+)4,5
80º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,5
80º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,5
80º JORDI CANTO GARCIA (+)4,5
88º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
88º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,4
88º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
88º ENRIC SERRANO GIL (+)4,4
88º JOSE ATERO LORCA (+)4,4
88º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,4
88º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)4,4
95º ENRIC SANZ RAMON (+)4,3
95º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,3
95º JORDI PANES CAPDEVILA (+)4,3
95º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)4,3
95º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
100º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,2
100º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,2
100º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,2
100º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,2
100º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,2
100º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4,2
100º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,2
100º DANI TOMAS SOAZ (+)4,2
100º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)4,2
100º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,2
100º DAVID VILASECA CASALS (+)4,2
111º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,1
111º ALBERT GABARRO VALLS (+)4,1
111º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)4,1
111º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
111º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)4,1
116º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)4
116º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4
116º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)4
116º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)4
120º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,9
120º MARC FORT LOPEZ (+)3,9
120º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,9
120º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)3,9
120º XAVIER MILLAN GARCIA (+)3,9
120º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
120º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
120º ELOY MUNDI ALFONSO (+)3,9
128º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
128º MARÇAL MORE VIDAL (+)3,8
128º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3,8
128º OSCAR GARCIA VALERA (+)3,8
128º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)3,8
128º SERGI ARISA SAEZ (+)3,8
128º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,8
128º NIL MAÑER PARDINA (+)3,8
136º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,7
136º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)3,7
136º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
136º ALBERT GIRONES STIERLE (+)3,7
136º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,7
136º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,7
136º MIQUEL PORTA FARRAN (+)3,7
136º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
136º PEP ANGLES ROS (+)3,7
136º POL SAURA TURON (+)3,7
136º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
147º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)3,6
147º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
147º JESUS FUENTES CRUZ (+)3,6
147º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)3,6
147º IVAN CERRATO CLAR (+)3,6
147º ERIC PUIG JOU (+)3,6
147º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,6
147º MANUEL ALFONSO AMO (+)3,6
155º SALVADOR MOREU GARCIA (+)3,5
155º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,5
155º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)3,5
155º JORDI SALVA JULIA (+)3,5
155º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,5
155º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)3,5
155º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,5
155º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)3,5
155º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)3,5
155º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)3,5
165º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,4
165º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
165º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,4
165º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,4
165º JUAN MARTI ILLAS (+)3,4
165º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,4
165º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,4
165º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,4
165º RICARD MORAT CARDONA (+)3,4
165º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
165º JOSEP TORRENT MARES (+)3,4
165º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)3,4
177º ADAN LOPEZ CALONGE (+)3,3
177º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,3
177º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)3,3
177º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,3
177º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,3
177º CARLES MARQUES PLA (+)3,3
177º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
177º TOMAS LLORET BOLDU (+)3,3
177º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)3,3
177º JORDI RUIZ REALES (+)3,3
177º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,3
188º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)3,2
188º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,2
188º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)3,2
188º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,2
188º PABLO FOSALBA VELA (+)3,2
188º RICARDO MATEO PEREZ (+)3,2
188º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,2
188º EDUARD PAGES VILA (+)3,2
188º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
197º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)3,1
197º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,1
197º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,1
197º JORDI PONS SEGALA (+)3,1
197º MARTA CUCURULL SOLE (+)3,1
197º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
197º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
197º CARLOS VILARDELL GRAS (+)3,1
197º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,1
197º ARTUR VERA GALLEGO (+)3,1
197º JOSE ESTEBAN CORTES (+)3,1
197º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)3,1
209º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3
209º CARLES VIEJO MORO (+)3
209º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3
209º RICARD RIPOLL PI (+)3
209º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)3
209º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3
209º PERE PORTELL COLOMER (+)3
209º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3
209º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)3
209º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)3
219º JORDI PLANAS GRANDE (+)2,9
219º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
219º JORDI ARENAS VIGO (+)2,9
219º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,9
219º PERE CURTO ESCARDO (+)2,9
219º MARC IBANYEZ TORRES (+)2,9
219º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)2,9
219º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,9
219º RAMON VILA CORRAL (+)2,9
228º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,8
228º VALENTI PUIG CERETO (+)2,8
228º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
228º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,8
228º NICULAE BALTES (+)2,8
228º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
228º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,8
228º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
228º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,8
228º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2,8
238º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)2,7
238º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
238º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,7
238º JOSE GARCIA MARMOL (+)2,7
238º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)2,7
238º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)2,7
238º JOSEP DOLCET BOTA (+)2,7
238º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,7
238º MARC ISLA MATEU (+)2,7
238º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,7
238º ROGER GARCIA RIBO (+)2,7
238º JOSEP BOADA AURICH (+)2,7
238º CARLOS TOMAS RUBIO (+)2,7
238º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,7
238º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
253º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,6
253º MARTI MORENO COLL (+)2,6
253º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,6
253º CARLES TORRUS ROIG (+)2,6
253º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)2,6
253º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)2,6
253º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
253º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,6
253º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)2,6
253º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)2,6
253º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,6
253º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)2,6
265º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,5
265º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,5
265º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)2,5
265º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
265º DIEGO CANO MARTOS (+)2,5
265º JOAN PERICH ROMERO (+)2,5
265º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,5
265º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,5
265º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)2,5
265º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)2,5
265º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,5
265º JOAN AYGUABELLA PUIGDEMONT (+)2,5
265º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
265º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)2,5
265º EDGAR PETIT GARCIA (+)2,5
265º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,5
281º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)2,4
281º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
281º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)2,4
281º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)2,4
281º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,4
281º SANTI CANADELL BOIX (+)2,4
281º JORDI SALVAT GALLEGO (+)2,4
281º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,4
281º JAVIER GAMERO MERINO (+)2,4
281º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,4
281º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,4
292º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,3
292º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
292º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2,3
292º ALAN WEIR (+)2,3
292º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)2,3
292º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
292º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
292º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,3
292º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
292º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,3
292º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,3
292º RICHARD CORDEN (+)2,3
292º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,3
292º LLUIS BELMONTE SAIN (+)2,3
292º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)2,3
292º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,3
292º DAVID TENES GARCIA (+)2,3
292º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,3
292º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)2,3
311º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,2
311º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)2,2
311º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,2
311º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
311º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
311º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,2
311º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,2
311º AURELIO HURTADO HURTADO (+)2,2
311º DAVID MUR SUÑER (+)2,2
311º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
311º JOSEP PALLAROLS BOVE (+)2,2
311º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)2,2
311º PAU PEREZ SIERRA (+)2,2
324º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)2,1
324º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
324º EDUARD SANCHEZ BOU (+)2,1
324º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)2,1
324º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,1
324º BLAI JOFRE RUIZ (+)2,1
324º JORDI SOLA ALSINA (+)2,1
324º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)2,1
324º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,1
324º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
324º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
324º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,1
324º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,1
324º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)2,1
324º ALBERT BOIX LLOPIS (+)2,1
324º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,1
324º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,1
324º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)2,1
324º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,1
324º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
324º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)2,1
324º CARLA PUIG JOU (+)2,1
324º JUAN ALCAZAR PONS (+)2,1
324º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,1
324º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,1
324º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,1
324º JORDI DEL RIO MARTIN (+)2,1
324º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,1
324º CESAR JAVIER GOMEZ LOPEZ (+)2,1
324º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
324º JOSEP ESCABROS DURO (+)2,1
355º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
355º ALBERT MOREU GARCIA (+)2
355º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
355º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)2
355º JORDI VILADOMAT VERS (+)2
355º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
355º LLUIS MOLINS SALA (+)2
355º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)2
355º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)2
355º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2
355º PAU SANCHEZ MARIN (+)2
355º DANIEL GARCIA MORATO (+)2
355º JOSE VIÑAS TORRES (+)2
368º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
368º XAVIER SUÑE ROMEU (+)1,9
368º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
368º CARLOS MARTINEZ MALAGELADA (+)1,9
368º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
368º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,9
368º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,9
368º JORDI SAIN BERMEJO (+)1,9
368º RICARD REY INFANTE (+)1,9
368º CARLES BARRERA BASSO (+)1,9
368º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
368º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)1,9
368º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
368º IOAN JULIAN SIDAU (+)1,9
368º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
368º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)1,9
368º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
368º FRANCESC FUSTER CARBO (+)1,9
368º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)1,9
387º DAVID SANCHEZ ROCA (+)1,8
387º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
387º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)1,8
387º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,8
387º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)1,8
387º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)1,8
387º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)1,8
387º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
387º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,8
387º GREGO LOPEZ LEON (+)1,8
387º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,8
387º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,8
387º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)1,8
387º DAVID RION DIAZ (+)1,8
387º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)1,8
402º ABBY NACHSHON (+)1,7
402º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,7
402º DIEGO MIER CAMPO (+)1,7
402º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,7
402º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)1,7
402º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)1,7
402º RAMON BONVILA BONET (+)1,7
402º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,7
402º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)1,7
402º CARLOS OLIVER VERA (+)1,7
402º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,7
402º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
402º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
402º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,7
402º GERARD SOLANO REYES (+)1,7
402º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)1,7
402º PEDRO PARRA MORALES (+)1,7
402º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,7
402º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
402º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,7
402º CHARLES RICHARD JACKSON (+)1,7
423º JOAN BARBERA FERRANDO (+)1,6
423º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,6
423º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,6
423º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
423º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,6
423º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,6
423º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,6
423º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
423º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
423º PERE COLOMER LLACH (+)1,6
423º TONI CASALS PICOLA (+)1,6
423º CARLES BERNET BERNADO (+)1,6
423º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,6
423º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,6
423º CRESCENCIO CALLE FERNANDEZ (+)1,6
423º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
423º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,6
423º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
423º JORDI COSTA NOSAS (+)1,6
423º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,6
423º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,6
423º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)1,6
445º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
445º MANEL ROMAN ALONSO (+)1,5
445º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,5
445º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
445º ANGEL-CUSTODI RODRIGUEZ LIÑAN (+)1,5
445º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)1,5
445º NURIA DALMAU SALAMAÑA (+)1,5
445º JORDI CLOTET RIFE (+)1,5
445º JUAN FERNANDEZ LOPEZ (+)1,5
445º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,5
445º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)1,5
445º OSCAR MARTIN BAO (+)1,5
445º AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,5
445º FRANCISCO VELA LEON (+)1,5
445º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
445º ROGER CAROT ORTIZ (+)1,5
445º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
445º MANUEL GALLARDO MORCILLO (+)1,5
445º ANTONI CAMPS ROSA (+)1,5
445º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,5
445º RAMON PORTA CABESTANY (+)1,5
445º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,5
445º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,5
468º ENRIC BLAJE GRACIA (+)1,4
468º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
468º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
468º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,4
468º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
468º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,4
468º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
468º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,4
468º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,4
468º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
468º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,4
468º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,4
468º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,4
468º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,4
468º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,4
468º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,4
468º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,4
468º CASTO VILA SOLVES (+)1,4
468º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,4
468º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
468º JAN BOFILL COLOMES (+)1,4
468º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
468º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,4
468º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
468º ADRIA ANDREU OLIVARES (+)1,4
493º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)1,3
493º JUAN CORNET SUSANA (+)1,3
493º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
493º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,3
493º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
493º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,3
493º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,3
493º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
493º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,3
493º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,3
493º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)1,3
493º XAVIER LLUIS TORRES ROSELL (+)1,3
493º JOSEP GARCIA ROS (+)1,3
493º ANTONIO CONESA MANZANARES (+)1,3
493º SERGIO SEGOVIA MURIEL (+)1,3
493º ALEJANDRO GARCIA DUEÑAS (+)1,3
493º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
510º JUAN JOSE VAQUERO CHUECA (+)1,2
510º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,2
510º IGNASI FARRES FALCO (+)1,2
510º SILVIA GARANGOU VERGES (+)1,2
510º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,2
510º AGUSTI PUJOL ADELAR (+)1,2
510º HUSEIN ALKASAB (+)1,2
510º ENRIQUE CARO GARCIA (+)1,2
510º EDUARD GIRBAL BRUGADA (+)1,2
510º RICARD PRATS BAQUES (+)1,2
510º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
510º RONEY OCTAVIO ZAMBRANO VILLEGAS (+)1,2
510º JOSEP MASFERRER HOMS (+)1,2
510º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
510º MARC CASELLAS GARCIA (+)1,2
510º ALBERT MARTINEZ FERRUS (+)1,2
510º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,2
527º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)1,1
527º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
527º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,1
527º ENRIC SERRA MARTI (+)1,1
527º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)1,1
527º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1,1
527º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,1
527º ENRIQUE IBAÑEZ SECANELLA (+)1,1
527º ALEX RATERA APARICIO (+)1,1
527º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)1,1
527º RAMON SABRIA MESTRES (+)1,1
527º JUAN MANUEL OLMOS FERNANDEZ (+)1,1
527º IVAN ALCALA BADIA (+)1,1
527º PAU FOLGUERA FOLGUERA (+)1,1
527º ANGEL MANUEL FEIJOO REBOLLEDO (+)1,1
527º JAUME GIL ARGEMI (+)1,1
527º DANIEL SOLAVERA NAVARRO (+)1,1
527º JOSEP PUIG MAS (+)1,1
545º ANTONIO NICOLAS CORTES (+)1
545º ANGEL FEIJOO SOLER (+)1
545º XEVI PINADERO BADOSA (+)1
545º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1
545º JAUME TORRAS MUNTANE (+)1
545º ADRIA ARAGUNDEZ SABATER (+)1
545º FREDERIC ARMISEN MIGUEL (+)1
545º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1
545º JOSE ANTONIO CHECA CASTAÑO (+)1
545º JOSE CORTES CASTILLEJOS (+)1
545º EMILIO CARDENAS OLLE (+)1
545º FELIPE GARCIA HERNANDEZ (+)1
557º VICTORIANO VILLANUEVA MARTINEZ (+)0,9
557º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)0,9
557º ANTONIO GARCIA MARTINEZ (+)0,9
557º JAIME SAMPERA PONT (+)0,9
557º JAUME BAGES BADILLO (+)0,9
557º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)0,9
557º PERE CERVANTES SALVANS (+)0,9
557º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)0,9
557º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)0,9
557º JORDI CERVERA CUNILL (+)0,9
557º JOAN MANEL ORTEGA CALERO (+)0,9
557º CARLES MILLAN BOSCH (+)0,9
557º EDUARD PERA DOMINGO (+)0,9
557º SANTIAGO BELTRAN VAQUERIZO (+)0,9
571º XAVIER NOGUEROL SASANEDAS (+)0,8
571º DANIEL CARRETER MARTINEZ (+)0,8
571º JORDI MIR ALBERTI (+)0,8
571º JOSE Mª LAGUNA VARGAS (+)0,8
571º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)0,8
571º ANTONIO TORRELL SORIO (+)0,8
571º JOAQUIN SERES CAPDEVILA (+)0,8
571º RUFINO CHINCHILLA VIZCAINO (+)0,8
571º ISIDRE MASNOU ESTRAGUES (+)0,8
571º PEDRO GIOL SAIZ (+)0,8
571º ANDREU BERTRAN CODOÑES (+)0,8
571º SERGI MARIN BARRAGAN (+)0,8
571º ROGER MONTAÑOLA BUSQUETS (+)0,8
571º TONY VIAGA CARDENAS (+)0,8
571º DANIEL ECHEVERRIA CORONAS (+)0,8
571º PERE PUIG CASANOVAS (+)0,8
571º LORENZO GARCIA PEREZ (+)0,8
571º TONI BESORA PALOU (+)0,8
571º ALEJANDRO COGOLLO CASTILLO (+)0,8
571º JOAQUIN ARENAS TORNERO (+)0,8
571º LLUIS GARCIA RIBERA (+)0,8
571
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís Legal
Política de Privacitat
Política de Cookies
La FCPP té el suport de la:
 
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC