Aquest web utilitza galetes ("cookies") pròpies i de tercers per millorar l'experiència de l'usuari. Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús.   Ok

FCPP Federació Catalana de Pitch and Putt

ACPP Associació Catalana de Pitch and Putt

Ets a:  IniciInformes automàticsInformes setmanalsPàgina 25452
Informes setmanals

ImprimirHandicaps positius

21.10.2019

Llista dels 884 handicaps positius.

JOSEP PARELLADA MONCUSI (+)8
SANTIAGO PULIDO GUERRERO (+)7,5
RAFAEL RAMOS MERINO (+)7,3
ANTONIO MARTINEZ ALONSO (+)7,1
MANUEL AMOR ROYO (+)6,8
MARC FORTUNY ESPAÑA (+)6,7
JORDI SERRA BLANCH (+)6,7
ANTONIO MATEO PEREZ (+)6,6
JOEL GIRBAU TANTIÑA (+)6,6
10º VITO-VICENTE GARCIA GALAN (+)6,5
10º JAUME VIDAL SERRAT (+)6,5
10º ORIOL MAS GUERRERO (+)6,5
10º ALEXANDRE ALBIÑANA BRIL (+)6,5
10º JOSEP IGLESIAS MIRALPEIX (+)6,5
15º TEODORO FEBRERO LOPEZ (+)6,4
16º AMADOR RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)6,3
16º PABLO LUIS NAVARRO PANERO (+)6,3
16º JORGE OLMOS PEREZ (+)6,3
19º MIGUEL ANGEL SOLER MORENO (+)6,2
19º ABRAHAM ALVAREZ BASILIO (+)6,2
19º JOHN FREDERICK EVANS (+)6,2
19º BARRY ROBERT COOMBER (+)6,2
23º MIGUEL PEREZ ESPINOSA (+)6,1
23º JORDI GIRO CODINA (+)6,1
23º DAVID EDWARD ZAWISTOWSKI (+)6,1
26º CONRAD LLADO PLA (+)6
26º MIGUEL PADILLA SERRANO (+)6
28º JOSEP GARCIA FERRAS (+)5,9
29º JORDI GARCIA PINTO (+)5,8
30º AGUSTIN GARCIA PASCUAL (+)5,7
30º AGUSTIN REDONDO HERNANDEZ (+)5,7
30º FIDEL SOLER BENET (+)5,7
30º JOSEP SURROCA CORET (+)5,7
34º SERGIO GONZALEZ GARCIA (+)5,6
34º JORDI CANTO GARCIA (+)5,6
34º JUAN CARLOS ROBLES MARTINEZ (+)5,6
34º SERGI ANDRES CANAL (+)5,6
34º ASENSIO MATEO ROLDAN (+)5,6
34º JOSE MANUEL PASCUAL SAEZ (+)5,6
40º ENRIQUE PLAYAN VILLALBA (+)5,5
40º JORGE ALEJANDRO MONTERO CONTRERAS (+)5,5
40º JUAN LUIS SANCHEZ PEREZ (+)5,5
40º TONI ENCISO MONTOYA (+)5,5
40º RAFAEL GALLARDO MORCILLO (+)5,5
45º FERNANDO CANO MARTOS (+)5,4
45º ANGEL NAVARRO CAÑIZARES (+)5,4
47º DAVID SOLE MARZO (+)5,3
47º ANTONIO PENALVA SANCHEZ (+)5,3
47º JOEL MOSCATEL NACHSHON (+)5,3
47º F.MANUEL CASTAÑO MARTIN (+)5,3
51º BERENGUER ORTI MARES (+)5,2
51º MARC PEREZ GELMA (+)5,2
51º JOSEP ANTONI BALART RUIZ (+)5,2
51º JUAN CARLOS MARTINEZ LOPEZ (+)5,2
55º CARLES PEREZ GELMA (+)5,1
55º XAVIER MONLEON EDO (+)5,1
55º MANUEL ALFONSO AMO (+)5,1
55º OSCAR PIQUE PARROT (+)5,1
55º ALEX ALBINYANA TORNE (+)5,1
60º JOSE SORIA ALVAREZ (+)5
60º JOSE MANUEL TRIGUEROS BUTRON (+)5
60º MIQUEL PORTA FARRAN (+)5
63º LUIS GRIFE GUIU (+)4,9
63º MARC LLORET DALMAU (+)4,9
63º JOAN GANGONELLS HERNANDEZ (+)4,9
63º JOSE ATERO LORCA (+)4,9
63º ANTONIO MINGORANCE GALDEANO (+)4,9
68º EMILI SANMARTIN MULERO (+)4,8
68º JUAN MARTI ILLAS (+)4,8
68º ANTONIO BLAY ROIG (+)4,8
68º KENNETH JOSEPH SWEENEY (+)4,8
68º ENRIC SANZ RAMON (+)4,8
68º JOSEP RIBAS ALONSO (+)4,8
68º MANEL MARTINEZ MESA (+)4,8
68º ROSENDO MENTA SALA (+)4,8
76º SALVADOR MOREU GARCIA (+)4,7
76º VICENTE MAILLO RODRIGUEZ (+)4,7
76º RICARDO BETLINSKI COLMENA (+)4,7
76º SERGI ARISA SAEZ (+)4,7
76º LLUIS CUCURULL SOLE (+)4,7
76º ALEJANDRO LARRAZABAL COROMINAS (+)4,7
82º ENRIQUE JAEN LOPEZ (+)4,6
82º FELICISIMO APARICIO HERNANDEZ (+)4,6
82º OSCAR SERRANO ESTAPE (+)4,6
82º JORDI SABORIT FLORETA (+)4,6
82º JOSE SANTOS SANCHEZ (+)4,6
82º SALVADOR VIHE REYNER (+)4,6
82º JOSE LUIS MARCHANTE SALMERON (+)4,6
82º DANI TOMAS SOAZ (+)4,6
82º GONZALO MENDOZA RODRIGUEZ (+)4,6
82º EMILIO CUARTERO BLANCO (+)4,6
92º JOSEP GURILLO HUETA (+)4,5
92º JUAN FRANCISCO SALIDO MEDINA (+)4,5
92º JUAN PAZ ESCOBAR (+)4,5
92º JAUME CASTELLA ESTRUCH (+)4,5
96º ANTONIO GARCIA AVILA (+)4,4
96º PEDRO SAAVEDRA RECIO (+)4,4
96º ANTONIO CARVAJAL PEREZ (+)4,4
96º RAMON JARDI MARTI (+)4,4
96º DAVID RIERA VALLCORBA (+)4,4
96º MARÇAL MORE VIDAL (+)4,4
96º PEP O´CALLAGHAN CASTELLA (+)4,4
96º ENRIC SERRANO GIL (+)4,4
96º XAVIER PONSDOMENECH CALVET (+)4,4
96º MARC NOGUEIRA ANJAUMA (+)4,4
96º JOSE PEREZ SALDAÑA (+)4,4
96º JOSEP RAMON PORTELL COLOMER (+)4,4
108º MIQUEL ROGER PUJOL (+)4,3
108º XAVIER PEREZ MARTIN (+)4,3
108º ADRIAN SANCHEZ GARCIA (+)4,3
108º PRIMITIVO DE LA FUENTE FERNANDEZ (+)4,3
108º ANTONIO VILELA FERREIRA (+)4,3
108º XAVIER MILLAN GARCIA (+)4,3
108º ENRIC YAÑEZ PEREZ (+)4,3
115º JOSE ISIDRO SERRA GOLOBART (+)4,2
115º JOAQUIM MATINERO CARDIEL (+)4,2
115º ANTONIO POZO ALCANTARA (+)4,2
115º CARLOS NIETO ARAGONESES (+)4,2
115º PERE CURTO ESCARDO (+)4,2
115º RICARDO MATEO PEREZ (+)4,2
115º JAVIER CACERES SORIANO (+)4,2
115º ELOI HERNANDO ROMERO (+)4,2
123º ALBERTO ALCARAZ ALCARAZ (+)4,1
123º FRANCISCO GONZALEZ ANDREU (+)4,1
123º FRANCESC PEREZ GELMA (+)4,1
123º ALBERT GIRONES STIERLE (+)4,1
123º ALEJANDRO LUQUE JIMENEZ (+)4,1
123º DAVID VILASECA CASALS (+)4,1
123º ELOY MUNDI ALFONSO (+)4,1
123º ROBERTO SALAZAR JAEN (+)4,1
131º DAVID DIAZ CORTES (+)4
131º SALVADOR GARANGOU SERAROLS (+)4
131º OSCAR GARCIA VALERA (+)4
131º TONI RODRIGUEZ MARTIN (+)4
131º TOMAS LLORET BOLDU (+)4
131º CARLOS VILARDELL GRAS (+)4
131º FRANCISCO GONZALEZ FERNANDEZ (+)4
138º FRANCISCO AREVALO GARCIA (+)3,9
138º JOAN POCH VIVOLAS (+)3,9
138º JOSEP FLAMERICH GRAU (+)3,9
138º MIGUEL ANGEL CAMPRUBI GRANADOS (+)3,9
138º DANIEL CARRERAS INVERNO (+)3,9
138º ERIC PUIG JOU (+)3,9
138º SALVADOR MOLINE TORRENTE (+)3,9
138º MIGUEL GONZALEZ MARTI (+)3,9
138º JOSE LUIS SARIÑENA TREMPS (+)3,9
138º DANIEL SANCHEZ JAEN (+)3,9
148º ELIA FOLCH SOLA (+)3,8
148º JOSEP MARTINEZ MARTOS (+)3,8
148º JOSEP Mª VILATJE GOMEZ (+)3,8
148º ALBERT GABARRO VALLS (+)3,8
148º TOMAS MENDEZ GUADARRAMA (+)3,8
148º FRANCISCO SILES RODRIGUEZ (+)3,8
148º CESAR ALBERTO SANCHEZ VEGA (+)3,8
148º JOAN CODINA FEIXAS (+)3,8
148º ALBERTO MORATA GONZALEZ (+)3,8
148º XAVIER FONTANET FONTBONA (+)3,8
148º AURELIO HURTADO HURTADO (+)3,8
148º ISRAEL BARCELO ORTEGA (+)3,8
148º WENCESLAO BARRAGAN ARDILA (+)3,8
161º CARLOS CASTELL SALVANES (+)3,7
161º JORDI SALVA JULIA (+)3,7
161º DANIEL GIMENEZ HERNANDEZ (+)3,7
161º BARTO GIMENEZ FELIU (+)3,7
161º JOSE GARCIA MARMOL (+)3,7
161º JACINT JUVENTENY LLARGUES (+)3,7
161º ANDREU PEREZ SALDAÑA (+)3,7
161º JOSE LOPEZ FUENTES (+)3,7
161º PEP ANGLES ROS (+)3,7
161º HERIBERT BERNAT MUÑOZ (+)3,7
161º JAVIER GAMERO MERINO (+)3,7
161º ALEJANDRO ESMATGES RIU (+)3,7
161º EDUARD ROUSAUD SABATE (+)3,7
174º JULIAN RODRIGUEZ SAEZ (+)3,6
174º ANTONIO JIMENEZ LORENZO (+)3,6
174º RAMON JIMENEZ MAESO (+)3,6
174º JOSE LUIS MIGUEL GUTIERREZ (+)3,6
174º JORDI PANES CAPDEVILA (+)3,6
174º QUICO LOPEZ RODRIGUEZ (+)3,6
174º MARC BELLA GARCIA (+)3,6
181º JOAN ENRIC TORTOSA APARICI (+)3,5
181º RAMON LLOVERAS BARBOSA (+)3,5
181º JOAN GARCIA BELMONTE (+)3,5
181º FRANCESC XAVIER CREUS VENTURA (+)3,5
181º JOSE ANTONIO VELASCO SAMITIER (+)3,5
181º JOAN JORDI SEGURA GRIFOLL (+)3,5
181º JOAN CAMPDELACREU SOLE (+)3,5
181º JUAN ANTONIO COLON SERRANO (+)3,5
181º NIL MAÑER PARDINA (+)3,5
181º RUBEN GONZALEZ RODRIGUEZ (+)3,5
191º MANUEL MORENO GONZALEZ (+)3,4
191º JOSEP MANEL MARTINEZ GIL (+)3,4
191º FREDERIC LLORET ESPINET (+)3,4
191º FRANCISCO NAVARRO DE PACO (+)3,4
191º JOAN PELLICER CASTELLVI (+)3,4
191º OSCAR MARTINEZ CENTELLES (+)3,4
191º JORDI ZAMORA SAMPERFECTO (+)3,4
191º RAMON VILA CORRAL (+)3,4
191º MARIO GOMEZ MARTA (+)3,4
191º OSCAR REQUEJO BONILLA (+)3,4
191º MANUEL RAMOS VARGAS (+)3,4
202º FCO.JAVIER LOPEZ SANTOS (+)3,3
202º MARC GARCIA PINTO (+)3,3
202º EDUARD SANCHEZ BOU (+)3,3
202º DANIEL GONZALEZ MAYA (+)3,3
202º TONI ARMENGOL NAUDI (+)3,3
202º RAMON BONVILA BONET (+)3,3
202º RAUL FERNANDEZ CORREDOR (+)3,3
202º XAVIER ANDRES COMES (+)3,3
202º MARC IBANYEZ TORRES (+)3,3
202º EUGENI GONZALEZ DIAZ (+)3,3
202º SERGI SANCHEZ BLAZQUEZ (+)3,3
213º CARLOS POLEY GARCIA (+)3,2
213º SERGI PEÑA ANDALUZ (+)3,2
213º MARC FORT LOPEZ (+)3,2
213º LUIS GARCIA CARPINTERO SANCHEZ (+)3,2
213º ANTONIO HERNANDEZ HERNANDEZ (+)3,2
213º JORDI PONS SEGALA (+)3,2
213º JOSEP TORRENT MARES (+)3,2
213º JUAN JOSE MATENCIO PINEDA (+)3,2
213º POL SAURA TURON (+)3,2
213º IVAN CERRATO CLAR (+)3,2
213º ALBERT SUREDA SANDONIS (+)3,2
213º ALEJANDRO CABRERA BOLLO (+)3,2
213º IVAN OLLER MARTINEZ (+)3,2
213º JORDI RUIZ REALES (+)3,2
213º CARLOS TOMAS RUBIO (+)3,2
213º PERE PORTELL COLOMER (+)3,2
229º ANTONIO MARIN GORDILLO (+)3,1
229º MARTI MORENO COLL (+)3,1
229º NAZARENO GOMEZ MARTIN (+)3,1
229º ALEX PORTAS MODOLELL (+)3,1
229º Mª ENCARNACI ROBLEDO GONZALEZ (+)3,1
229º JOSE RAMON RUEDA VICO (+)3,1
229º JOSEP MUÑOZ GIMENEZ (+)3,1
229º NIL PEIRO NAVARRO (+)3,1
229º NICULAE BALTES (+)3,1
229º JOSE LUIS PRATS BALAGUE (+)3,1
229º JOSE LUIS RODRIGUEZ FERRANDO (+)3,1
229º RAFAEL BAÑOBRE SANCHEZ (+)3,1
229º EDUARD PAGES VILA (+)3,1
242º JORDI PLANAS GRANDE (+)3
242º JUAN MARTINEZ PADILLA (+)3
242º SERGI NOGUE LOPEZ (+)3
242º RICARD DIAZ CARRERAS (+)3
242º MANUEL REYES SANTOS SANCHEZ (+)3
242º VALENTI PUIG CERETO (+)3
242º JOSE ANTONIO BETRIAN GARCIA (+)3
242º MARTA CUCURULL SOLE (+)3
250º SERGI CHAVES GARRIDO (+)2,9
250º EUDALD MUNTAÑA MUSACH (+)2,9
250º LLUIS BELMONTE SAIN (+)2,9
250º JUAN ORTEGA CONDES (+)2,9
250º JOSE VICENTE SAN SATURNINO SOTES (+)2,9
250º ANTONIO REQUENA DOMENE (+)2,9
250º VICTOR GARCIA BROTO (+)2,9
257º ADAN LOPEZ CALONGE (+)2,8
257º XAVIER SERRAL FLORETA (+)2,8
257º EDUARD RAMOS VIÑOLAS (+)2,8
257º FERNANDO GONZALEZ ALMAZAN (+)2,8
257º ANTONIO JIMENEZ TEJERO (+)2,8
257º PEDRO JOSE ARANDA GUZMAN (+)2,8
257º JORDI ARENAS VIGO (+)2,8
257º DANIEL RIUS DUARTE (+)2,8
257º OSCAR LEIVA PUIGNERO (+)2,8
257º JORDI MARTINEZ ROSSELL (+)2,8
257º MIGUEL GUALLAR GIMENO (+)2,8
257º SALVATORE TRECCAGNOLI (+)2,8
257º LLUIS MOLINS SALA (+)2,8
257º ROGER GARCIA RIBO (+)2,8
257º ISIDRE GARRIDO JUAREZ (+)2,8
257º IGNACIO AZNAREZ BELMONTE (+)2,8
273º SANTIAGO OJANGUREN CUADRADO (+)2,7
273º ALAN WEIR (+)2,7
273º CARLES TORRUS ROIG (+)2,7
273º JORDI BARGALLO VERNET (+)2,7
273º ANGEL MARTINEZ BARROSO (+)2,7
273º JOSE LUIS SANTOS SANCHEZ (+)2,7
273º EMILIO VILLODRES RAMOS (+)2,7
273º ADRIAN HENAREJOS TABORDA (+)2,7
273º JAUME ALBERT NOGUES BARRAL (+)2,7
273º LLUIS FCO. GARCIA GARRIDO (+)2,7
273º JOSE ESTEBAN CORTES (+)2,7
273º JORDI SAIN BERMEJO (+)2,7
273º ANGEL MARIN RUIZ (+)2,7
273º JUANJO AVILES DE DIEGO (+)2,7
273º ADRIA ARNAUS ANTUNEZ (+)2,7
273º JOSEP JOAN MASIP SERO (+)2,7
273º RICARD MORAT CARDONA (+)2,7
273º DANIEL MARCOS OTERO (+)2,7
273º GREGO LOPEZ LEON (+)2,7
273º DAVID TENES GARCIA (+)2,7
293º JOSE SANCHEZ CABELLO (+)2,6
293º AMADEU PUIG BOADA (+)2,6
293º CAROLINA GONZALEZ GARCIA (+)2,6
293º RAMON SANCHEZ PEREZ (+)2,6
293º JOSE MARIA ALCANTARA GABARRON (+)2,6
293º JOSEP SALCEDO FERNANDEZ (+)2,6
293º RAFAEL PEREZ DE LEON PEREZ (+)2,6
293º JOAN BERTRAN VISIEDO (+)2,6
293º SANTI NOVELLON ARGUELLO (+)2,6
302º JOAN BALDILLOU VALLS (+)2,5
302º ANTONIO SEGOVIA RAMIREZ (+)2,5
302º CARLES VIEJO MORO (+)2,5
302º RICARD RIPOLL PI (+)2,5
302º JORDI COROMINAS FIGUERAS (+)2,5
302º JOAN PERICH ROMERO (+)2,5
302º SERGIO SADURNI RODRIGUEZ (+)2,5
302º ALBERT MASSAGUER VALL-LLOVERA (+)2,5
302º JESUS FUENTES CRUZ (+)2,5
302º FRANCISCO BLAZQUEZ CAMBERO (+)2,5
302º JAVIER VERGES BUENO (+)2,5
302º DAVID VILALLONGA SHELLX (+)2,5
302º DANIEL POMPAS HERNANDEZ (+)2,5
302º CARLOS OLIVER VERA (+)2,5
302º SANTI CANADELL BOIX (+)2,5
302º ALBERTO LOPEZ LEON (+)2,5
302º JAIME DOMINGUEZ DELGADO (+)2,5
302º ALBERTO TORRADO BARDES (+)2,5
302º JOSEP BOADA AURICH (+)2,5
302º ARTUR VERA GALLEGO (+)2,5
302º SERGIO ORTIZ FERMOSELLE (+)2,5
323º SALVADOR RAMIREZ GUTIERREZ (+)2,4
323º DIEGO CANO MARTOS (+)2,4
323º FCO.JAVIER BENLLOCH CAMA (+)2,4
323º IGNASI FARRES FALCO (+)2,4
323º JOSEP RAMON LLOBET GIRALT (+)2,4
323º AGUSTIN CARABASA FONTANET (+)2,4
323º RUBEN PARREÑO GOMEZ (+)2,4
323º IOAN JULIAN SIDAU (+)2,4
323º JUAN ALCAZAR PONS (+)2,4
323º PABLO FOSALBA VELA (+)2,4
323º CARLOS FIGUEROLA PADRO (+)2,4
323º JAN BOFILL COLOMES (+)2,4
323º EDMUNDO FUENTES SORIANO (+)2,4
336º MANUEL RUBIO ROSELLON (+)2,3
336º ABBY NACHSHON MOSCATEL (+)2,3
336º ENRIC ROVIROSA REDO (+)2,3
336º MARTI PEDRERO PALACIO (+)2,3
336º CARLOS LOPEZ CEA (+)2,3
336º ISABEL RODRIGUEZ HERRERA (+)2,3
336º JESUS CABISTANY CABISTAN (+)2,3
336º ALBERT ALQUEZAR SANCHEZ (+)2,3
336º EUSEBIO MARIN GARCIA (+)2,3
336º JOSEP PELLICER CASTELLVI (+)2,3
336º MARIO CESAR GIMENEZ GARRIDO (+)2,3
336º ROBERTO ZABALA DE OLEZA (+)2,3
336º JESUS SABRIA MESTRES (+)2,3
336º ANTONIO JESUS ARJONA LOPEZ (+)2,3
336º FRANCESC SALA COLLADO (+)2,3
336º JUAN CASTILLO VAZQUEZ (+)2,3
336º MARC ISLA MATEU (+)2,3
336º VICTOR TARRIDA BARRANCO (+)2,3
336º RUBEN CARMONA LOPEZ (+)2,3
336º CASTO VILA SOLVES (+)2,3
356º YURI ESPEJO MARTINEZ (+)2,2
356º JOSE LUIS GOMEZ MONTES (+)2,2
356º RAMON CASANOVAS CAYELLAS (+)2,2
356º ERASMO DE ALFONSO DE JANER (+)2,2
356º ALBERT MOREU GARCIA (+)2,2
356º JOSE LUIS RODRIGUEZ GONZALEZ (+)2,2
356º FRANCISCO RUBIO DUQUE (+)2,2
356º ADRIAN TEMPORAL PARDO (+)2,2
356º JUAN ANTONIO CAÑAS MORENO (+)2,2
356º PEDRO FRAILE HORTELANO (+)2,2
356º ALEX ESCOBAR SANDEZ (+)2,2
356º DAVID PALACIOS BARBERO (+)2,2
356º EMILIO BORREGO PRADOS (+)2,2
356º CARLES MARQUES PLA (+)2,2
356º JORDI NIÑEROLA GALINDO (+)2,2
356º RICARD REY INFANTE (+)2,2
356º CARLES BERNET BERNADO (+)2,2
356º TOMAS CABANILLAS ESPINO (+)2,2
356º JOSEP MUNNE GRAUPERA (+)2,2
356º ANTONIO LUNA GARCIA (+)2,2
356º DAVID ORTIZ DIEZ (+)2,2
356º RAFAEL GAITAN PASTOR (+)2,2
356º ALEX GONZALEZ GARCIA (+)2,2
356º PEDRO GARCIA RUIZ (+)2,2
380º MANEL ROMAN ALONSO (+)2,1
380º NARCIS SUREDA ESPARRAGUERA (+)2,1
380º ENRIC VILA PLANAGUMA (+)2,1
380º ALBERT ANDRES AZNAR (+)2,1
380º ALEJANDRO SANCHEZ GARCIA (+)2,1
380º ANTONIUS VAN ZANTVOORT (+)2,1
380º J.RAMON CARRERA GORTAZAR (+)2,1
380º FERNANDO BAUTISTA SANJUAN (+)2,1
380º JESUS GONZALEZ JIMENEZ (+)2,1
380º LLUIS TOMAS REYNE (+)2,1
380º RICARD LOPEZ MIGUEL (+)2,1
380º JESUS SANCHEZ ESTEVEZ (+)2,1
380º VICTOR MAJO BOSCH (+)2,1
380º SERGIO PEQUEÑO DELGADO (+)2,1
394º JORDI POLO GONZALEZ (+)2
394º EDUARDO CARRILLO GRANEL (+)2
394º JOSEP Mª REDONDO HONRADO (+)2
394º OSCAR ROVIRA DE LAS CAGIGAS (+)2
394º ALBERTO MIGUEL BAZ NAVAS (+)2
394º PAU PEREZ SIERRA (+)2
394º JUAN MANUEL MARTIN PAZ (+)2
394º JOSEP ESCABROS DURO (+)2
394º FCO. JAVIER ALFONSO GALERA (+)2
394º MIGUEL ANGEL GRIMALDOS MOLINA (+)2
394º RAFAEL GALLARDO MORENO (+)2
394º CARLA PUIG JOU (+)2
394º MISAEL ORJUELA PAEZ (+)2
394º JOSEP CABARROCAS ONTIVEROS (+)2
394º JAUME GIL ARGEMI (+)2
394º JULIAN LLOPART PALAU (+)2
394º ANTONIO ALCAZAR TRIQUELL (+)2
394º DOMINGO PEREZ LOZANO (+)2
412º ALEX GARCIA MATEU (+)1,9
412º MARGARITA PUJOL CARRERAS (+)1,9
412º ANTONI MANZANARES COLL (+)1,9
412º JOAN MARIA GINESTA VENTURA (+)1,9
412º FRANCISCO CUESTA GARCIA (+)1,9
412º BLAI JOFRE RUIZ (+)1,9
412º JAIME ALSINA SIVILLA (+)1,9
412º JOSEP Mª MARTIN VIÑAS (+)1,9
412º JOSEP Mª RUIZ AMAT (+)1,9
412º JUAN MARTINEZ MARTOS (+)1,9
412º ANTONI ESPINAL FREIXAS (+)1,9
412º JOAN PALOMER MASGRAU (+)1,9
412º FRANCISCO GARCIA DIAZ (+)1,9
412º SALVADOR LEAL AGUILAR (+)1,9
412º JORDI VILADOMAT VERS (+)1,9
412º PEDRO TENOR PEREZ (+)1,9
412º CARLOS JAVIER HERNANDEZ PODADERA (+)1,9
412º ISICIO XAVIER CUENCA VILCHEZ (+)1,9
412º JORDI MAS LLOVERAS (+)1,9
412º JORDI SERRA SERRAMITJANA (+)1,9
412º DANIEL GARCIA MORATO (+)1,9
412º VICTOR GONZALEZ MARCHAL (+)1,9
412º JOSE IGNACIO DIEZ CASTILLO (+)1,9
412º JOAN GONZALEZ LOMBIDE (+)1,9
412º JOSE LLONCH CAPELLA (+)1,9
437º ANDRES CABRERA HONRADO (+)1,8
437º RAMON RUIZ GALISTEO (+)1,8
437º JUAN RAMOS GUTIERREZ (+)1,8
437º JOSE ANTONIO LOPEZ RODRIGUEZ (+)1,8
437º ALBERT CODINA COLLADO (+)1,8
437º JOAN JORDI ROURA PLADEMUNT (+)1,8
437º JESUS RODRIGUEZ DIAZ (+)1,8
437º JOSEP BALAGUE MUÑOZ (+)1,8
437º CAYETANO MARTINEZ RUEDA (+)1,8
437º DANIEL MOSCATEL NACHSHON (+)1,8
437º MANUEL MARCHANTE SALMERON (+)1,8
437º JACINTO SAUMELL AGUT (+)1,8
437º ANTONIO GUERRERO PORTOLES (+)1,8
437º JUAN SANCHEZ MARTINEZ (+)1,8
437º JOSEP DOLCET BOTA (+)1,8
437º CARLES BARRERA BASSO (+)1,8
437º GERARD SOLANO REYES (+)1,8
437º DAVID RION DIAZ (+)1,8
455º DIEGO MIER CAMPO (+)1,7
455º MIGUEL MEDINA OLID (+)1,7
455º FRANCESC SATORRES LLOSES (+)1,7
455º ANTONIO LOPEZ SEYJO (+)1,7
455º ANTONI RECASENS COMES (+)1,7
455º SISCU FERNANDEZ ESTARTUS (+)1,7
455º FELIX CARRIQUI OSUNA (+)1,7
455º ANTONIO SALCEDO RECIO (+)1,7
455º RICHARD CORDEN (+)1,7
455º PERE COLOMER LLACH (+)1,7
455º TONY VIAGA CARDENAS (+)1,7
455º JOAQUIM GOMEZ BACHS (+)1,7
455º JORDI SALVAT GALLEGO (+)1,7
455º HERMENEGILD FARRENY COSTA (+)1,7
455º JORDI COSTA NOSAS (+)1,7
455º OMAR BERRIO AHUMADA (+)1,7
455º RAUL CELMA LLUIS (+)1,7
455º MIQUEL LLADO VILALLONGA (+)1,7
455º RAMON LOZANO LOZANO (+)1,7
455º ROGER ALBIÑANA BRIL (+)1,7
455º HEDER ALBERTO RIOS MANSO (+)1,7
455º FRANCESC RODRIGUEZ ESCOFET (+)1,7
477º EDUARDO CASTRO ESPEJO (+)1,6
477º MARTIRIA ESTEBA CONGOST (+)1,6
477º LUIS PEREZ ALVAREZ (+)1,6
477º PABLO TORRES SOLER CABOT (+)1,6
477º JORDI MIRET SABATER (+)1,6
477º CELEDONIO FUENTES FUENTES (+)1,6
477º JOSE POSILIO HORCAJUELO (+)1,6
477º JOSEP MARIA RIERA CORNELLA (+)1,6
477º JOSEP SEGURA PONCE (+)1,6
477º JOSEP M. GRAUPERA BOSCH (+)1,6
477º RAMON CORRAL PRIETO (+)1,6
477º ARMANDO BARBERO RIBES (+)1,6
477º JOSE MANUEL SANCHEZ RODRIGUEZ (+)1,6
477º OSCAR MARTIN BAO (+)1,6
477º GONZALO LOPEZ FABERO (+)1,6
477º JAVIER CABRERA RAYO (+)1,6
477º IGNASI PRATS VIÑAS (+)1,6
477º HUSEIN ALKASAB (+)1,6
477º MARIANO ROS ARGANDOÑA (+)1,6
477º ALEJO ESCUDERO TALTAVULL (+)1,6
477º DAVID MUR SUÑER (+)1,6
477º DARIO SILVA BALBOA (+)1,6
477º IVAN PONSDOMENECH KAMENEV (+)1,6
477º OSCAR MIGUEL DE ALMENARA (+)1,6
477º JOB SUGRANYES ARNAU (+)1,6
477º FRANCISCO JIMENEZ DIAZ (+)1,6
477º FRANCESC FUSTER CARBO (+)1,6
477º ANTONIO CAPEL HERNANDEZ (+)1,6
477º RAMON RIBA TORNDELACREU (+)1,6
506º MIGUEL ANGEL SANCHEZ DIEGUEZ (+)1,5
506º CARLOS SANCHEZ ARAGON (+)1,5
506º MEDIN GIRALT JORDI (+)1,5
506º OLEGARIO ARNAU REDON (+)1,5
506º MIQUEL LLOVERAS SERRA (+)1,5
506º JAIME LLAVINA SERRADELL (+)1,5
506º SANTIAGO FERNANDEZ ABIA (+)1,5
506º JUAN ANTONIO RAMIREZ MARTIN (+)1,5
506º TONI CASALS PICOLA (+)1,5
506º JUAN CARLOS CABELLO GALAN (+)1,5
506º MARIA AMPARO FRANCISCO APARICIO (+)1,5
506º PEDRO SAMBLAS GONZALEZ (+)1,5
506º MARTA FARRES BALLESTE (+)1,5
506º JAVIER RODRIGUEZ GARCIA (+)1,5
506º JORDI FLOTATS POZO (+)1,5
506º LLUIS MAURI LEWIS (+)1,5
506º ANTONIO MARTINEZ ARROYO (+)1,5
506º PEDRO PARRA MORALES (+)1,5
506º JORGE BAQUES PASCUAL (+)1,5
506º BERNARDO SANCHEZ RIOS (+)1,5
506º ANGEL RODRIGUEZ DURAN (+)1,5
527º JUAN MANUEL VALADES ESPINOSA (+)1,4
527º ROBERT RAMON LARENA (+)1,4
527º RAFAEL ARCAS ALCARAZ (+)1,4
527º RAMON BLASCO DORANTE (+)1,4
527º SERGI ANDRES MISSE (+)1,4
527º JOAN ANTONI GARCIA PINTO (+)1,4
527º JAUME FANDOS SILVESTRE (+)1,4
527º IGNASI JIMENEZ LORES (+)1,4
527º FLORENCI-ANDREU MAGRIÑA MARTIN (+)1,4
527º ALAN TORNER PIÑERO (+)1,4
527º RAFAEL OJEDA ROMERO (+)1,4
527º PEDRO SIN CIRES (+)1,4
527º JOAN BLAI MONTARDIT VILLARROYA (+)1,4
527º ALEJANDRO GIMENO MARES (+)1,4
527º PERE GONZALEZ ARENAS (+)1,4
527º JAVIER ABAD MENDEZ (+)1,4
527º EDGAR PETIT GARCIA (+)1,4
527º JOSEP MASACHS GONZALEZ (+)1,4
527º DIONISIO SERRANO CHAMORRO (+)1,4
527º JOAN URPI RIBAS (+)1,4
527º RAMON CLAVELL VALLEJO (+)1,4
548º CARLOS GUILLEN CORTES (+)1,3
548º FRANCESC MUÑOZ ORTEGA (+)1,3
548º ROSA MARIA MIRANDA COMELLAS (+)1,3
548º JOSE VIÑAS TORRES (+)1,3
548º FRANCESC PEREZ PEREZ (+)1,3
548º LUIS CHAO PARADAS (+)1,3
548º SANTI SERRAMITJANA COMAS (+)1,3
548º JORDI SOLA ALSINA (+)1,3
548º CARLOS JIMENEZ FERNANDEZ (+)1,3
548º CARLES MILLAN BOSCH (+)1,3
548º FRANCESC PAGES PRAT (+)1,3
548º MARTIN ROMO RODRIGUEZ (+)1,3
548º FRANCESC RIBO ESTRADA (+)1,3
548º ROCCO ANGELO CALABRO (+)1,3
548º FELIX CARLOS GOMEZ SACRISTAN (+)1,3
548º BERNA SANCHEZ LLADO (+)1,3
548º FERNANDO CAPDEVILA PARDINA (+)1,3
548º JUAN LUIS LLEBARIA MESTRE (+)1,3
548º JOSE ANTONIO CARNEROS ARDILA (+)1,3
548º RUDI RODRIGUEZ JIMENEZ (+)1,3
548º BORJA PONT PURTI (+)1,3
569º DANIEL CARRETER MARTINEZ (+)1,2
569º MIQUEL PAGES PRAT (+)1,2
569º XAVIER SUÑE ROMEU (+)1,2
569º FRANCK GELABERT CARANDELL (+)1,2
569º XAVIER BARNILS GARCIA (+)1,2
569º EMILI CLAPES FONOLLOSA (+)1,2
569º TINO RODRIGUEZ FERNANDEZ (+)1,2
569º ANTONI COMAS LOPEZ (+)1,2
569º PEPE GARCIA GARCIA (+)1,2
569º DANIEL BIOSCA RIERA (+)1,2
569º JOSEP GARCIA ROS (+)1,2
569º MANUEL PORCEL CRUZ (+)1,2
569º MIQUEL CLARAMUNT VICENTE (+)1,2
569º ILDEFONSO RUIZ RODRIGUEZ (+)1,2
569º JOSE ANTONIO PLACIN HOLGUIN (+)1,2
569º ALVARO GOMEZ DOMINGUEZ (+)1,2
569º ADRIA MARTINEZ PONS (+)1,2
586º JUAN CORNET SUSANA (+)1,1
586º JORDI MONJONELL TUSELL (+)1,1
586º ANTONIO GOMEZ TRIGO (+)1,1
586º ANTONI MARTINEZ BELTRAN (+)1,1
586º JOSEP MARIA RUIZ HERNANDEZ (+)1,1
586º XAVIER ANDRES AZNAR (+)1,1
586
       
 
FCPP ACPP
Diputació 274, pral. A
08009 Barcelona
Tel. 93 342 42 49 - Fax 93 412 16 79
info@pitch.cat - www.pitch.cat
Avís legal
La FCPP té el suport de la:
Generalitat de Catalunya EsportCat
La FCPP forma part de la:
UFEC FIPPA EPPA FOCIR
EEC